Sportobchod recenze

Recenze obchodu Sportobchod.cz

Vytvořeno |

Sportobchod představuje internetový e-shop, který se primárně zabývá velmi specializovaným prodejem a také distribucí sportovního vybavení, sportovního oblečení, různých doplňků a také nezbytného příslušenství pro každý jednotlivý sport. Pokud tedy patříte mezi milovníky sportu na tomto e-shopu vždy dobře nakoupíte. Je zde v nabídce totiž poměrně velké množství velmi kvalitních produktů, které rozhodně potěší každého sportovního fanouška.

Své objednávky můžete uskutečňovat na velmi přehledných stránkách e-shopu či také můžete navštívit kamennou prodejnu tohoto obchodu, která se nachází v současné době na dvou místech, a to v Praze a také v Brně. Tento obchod je na českém trhu již řadu let, a tudíž představuje pro zákazníky jistou záruku prvotřídní kvality. Spokojenost zákazníků s tímto obchodem jednoznačně mluví za vše. Sportovně založení zákazníci si zde totiž vždy vyberou přesně to, co potřebují k vykonávání toho, co je baví ze všeho nejvíce a to sportu.

Představení e-shopu sportobchod.cz

Firma Sportobchod.cz na našem trhu působí již od roku 2002. Od tohoto okamžiku se do podvědomí zákazníků dostala především svým velmi uceleným sortimentem sportovního zboží, které je kvalitní a funkční zároveň. Zákazníci, kteří rádi nakupují sportovní potřeby a všemožné vybavení si v tomto obchodě vždy dobře nakoupí. Mimo jiné se tato firma stále rozvíjí a také rozrůstá. Díky tomu, že Sportobchod.cz velmi dobře reaguje na stále se měnící priority svých zákazníků, může jim vždy nabídnout kvalitní novinky ze světa sportu. Sortiment obchodu se velmi často obměňuje a díky tomu je zde vždy možné sehnat ty nejnovější produkty a potřeby pro jakýkoliv sport.

Během své poměrně již dlouhé existence se tento e-shop stal spolehlivým a také ověřeným e-shopem prodávající sportovní potřeby. Díky stále se doplňující nabídce sportovních produktů o nové světové značky je tento obchod jedničkou na trhu ve své kategorii. E-shop si tak získal skutečně poměrně početné spektrum zákazníků, kteří se sem rádi vracejí.

sport man with runner street be running exercise

Nabízený sortiment

Nabídka tohoto sportovního giganta je skutečně velmi rozmanitá. Každý, kdo má blízko k jakémukoliv sportu si zde jistě vždy přijde na své. Kdo touží po skutečně kvalitním sportovním náčiní či po nějakém konkrétním výrobku, zavítá právě sem. Kvalitní sportovní produkty za skutečně velmi rozumné ceny budou vždy zárukou spokojenosti.

E-shop Sportobchod.cz nabízí ty nejlepší sportovní značky, mezi jimiž nalezneme například vybavení pro cyklistiku jako například sedačky na kolo či kolečkové brusle, dále nechybí ani sortiment pro příznivce tenisu a sice různé tenisové rakety či míčky. Na své si ovšem přijdou i milovníci hokejbalu, běhání, badmintonu, bruslení či squashe. Kromě sportovního vybavení má obchod v nabídce také neméně důležité bandáže, ortézy a různé chrániče. V obchodě dokonce zakoupíte také koloběžky a také elektrokoloběžky, které jsou v současné době velmi populární. Nechybí ovšem ani sportovní výživa, jako různé proteiny a doplňky stravy pro všechny, kteří ví, že sport není pouze o dokonalém výkonu, ale také o správné stravě a doplňcích stravy. Mimo jiné je zde možné také zakoupit velké množství sportovního oblečení, a to třeba i pro dětské sportovce a sportovkyně.

Obchod rovněž nabízí vozítka za kolo, střešní nosiče či boxy, a dokonce také dětské kočárky, a to včetně kočárků a vozítek za kolo velmi oblíbené značky Thule. Pořídit zde můžete například velmi dobře uživatelsky hodnocený sportovní kočárek Thule Urban Glide 2, který se těší obrovské popularitě. Tento kočárek je možné totiž využívat nejen v horších terénních podmínkách nýbrž také ve městě. Sportovně založené maminky jistě již velmi dobře ví, o jakém hitu mezi kočárky je právě řeč.

Pokud také například vaše děti holdují nějakému sportu či se chystají s nějakým sportem začít, můžete zde pořídit i kolekce sportovního vybavení pro začínající hokejisty, které se často shání poměrně těžce. Vyberou si zde ovšem i profesionální hráči. Veškeré zboží, které je v nabídce je velmi pěkně seřazeno na stránkách Sportobchodu.cz, které jsou velmi uživatelsky přívětivé.

Nákup na e-shopu, služby a ostatní

Internetový obchod Sportobchod.cz je sice zaměřen na Českou republiku, ovšem jeho nabídka služeb zasahuje i za naše hranice. V rámci dopravy je tak zcela možné využít také služby hned několika různých dopravců či rovnou navštívit kamennou prodejnu v Brně či v Praze. Tento obchod má velmi obrovské množství druhů plateb a také dopravy. Tudíž si každý může vybrat přesně to, co mu nejvíce vyhovuje.

Pokud v tomto obchodě nakoupíte již nad 500 Kč, máte dopravu zcela zdarma, což je v posledních letech u podobných e-shopů velmi ojedinělé. Často je třeba nakoupit v daleko vyšších částkách, aby zákazník dosáhl na dopravu, která bude zcela zdarma. Další obrovskou výhodou pro vaše nákupy je, že lze veškeré zboží bez větších problémů vyměnit či dokonce vrátit. E-shop má velmi kvalitní poradenský i zákaznický servis a také možnost osobního odběru, kdy výhody vámi zakoupeného zboží můžete s těmito profesionálními poradci rovnou na místě zhodnotit a zkonzultovat. Mimo jiné v tomto obchodě narazíte také na celou řadu velmi exkluzivních soutěží, výprodejů, akcí a slev Sportobchod.

Doprava

Při svých nákupech můžete využít těchto druhů dopravy a sice:

  • Osobní odběr na jedné z poboček (Praha, Brno)
  • Česká pošta
  • Zásilkovna

Možnosti plateb

  • Bankovní převod
  • Platební karta
  • Dobírka
  • Twisto
  • eKonto

Vrácení zboží

Po svém nákupu můžete zboží jednoduše vrátit do 30 dnů. V souladu s platnou legislativou je tato možnost stanovena u většiny prodejců na 14 dní. U Sportobchodu ovšem své zboží můžete vrátit až do 30 dnů od svého nákupu. Stačí k tomu pouze, když vyplníte protokol o vrácení na stránkách obchodu a ten si vytisknete a podepíše. Tento protokol poté vložíte do balíčku k vrácenému zboží a odešlete na adresu reklamačního oddělení společnosti.

Reklamace

Velmi obdobným způsobem funguje také reklamace vašeho zboží, kdy stačí vyplnit reklamační protokol, který vytisknete a podepíšete a vložíte ho do balíčku s reklamovaným produktem. Pro celkové urychlení reklamace se také vyplatí do balíčku přiložit i kopii daňového dokladu o koupi.

Nákup na splátky

Máte políčeno na nové horské kolo, elektrokoloběžku či hokejovou výstroj, avšak nemáte dostatek peněz na jejich pořízení? V tom případě je možné nakoupit zboží na splátky. Na splátky můžete nakoupit již od 2.000 Kč a jednotlivé splátky si navíc můžete sami jednoduše nastavit tak, jak budete potřebovat. Mimo jiné se v tomto případě můžete také pojistit proti nečekaným situacím a celý nákup vám vysněného zboží provést velmi jednoduše a hlavně rychle.

Jak se Sportobchod.cz liší od své konkurence?

Sportobchod.cz je velmi specifický tím, že nabízí skutečně rozmanitý sortiment zboží. Na jednom místě tak seženete naprosto vše, na co jen pomyslíte. Řada sportovně založených e-shopů se často zaměřuje buď pouze na sportovní oblečení, obuv či doplňky pro fitness a několik velmi častých sportů, jako je třeba fotbal, tenis či squash. Sportobchod.cz ovšem nabízí svým zákazníkům mnohem více. Na jednom místě tak mohou zakoupit hokejovou výstroj pro svého malého hokejistu, elektrokoloběžku či střešní nosič anebo kočárek. A to je pouze malý výčet potřeb, které obchod svým zákazníkům nabízí.

Od své konkurence se rovněž liší tím, že jako jeden z mála e-shopu velmi dobře zareagoval na restrikce spojené s koronavirovou krizí, která přišla jako blesk z čistého nebe. Ti více pozorní si jistě všimli, že v období, kdy nebylo možné vykonávat běžné sporty jako za normálních okolností Sportobchod.cz nabízel vybavení pro všechny druhy sportů, které bylo možné provozovat i v této nelehké situaci. Díky této nabídce Sportobchod.cz namotivoval celou řadu milovníku sportu k tomu, aby se nebáli vyrazit sportovat i ve chvíli, kdy viděl svět každý z nás poměrně velmi černě.

Autostan Thule Sportobchod
Sportobchod prodává dokonce i autostany Thule

Sociální sítě

Na sociálních sítích je obchod velmi aktivní. Na Facebooku či na Instagramu podporuje lidi ve zcela bezpečném sportování, a to nejen v období restrikcí, ale po celý rok. Obchod tak ukázal i v méně pěkných chvílích, že sportovat se dá, když člověk skutečně chce. Mimo jiné své sociální sítě nezaplňují akčními pobídkami, ale naopak dobře mířenými radami z oblasti sportu.

Výhody a nevýhody nákupu

Mezi výhody nákupů na tomto e-shopu patří především velmi rychlý způsob dodání a vzájemná komunikace se zákazníkem. Obchod se také pyšní velmi přívětivými cenami, které se často poměrně velmi výrazně liší od konkurence. Pro někoho ovšem tyto ceny mohou být například daní za to, že obchod nenabízí při zasílání zásilek zpět do obchodu, a to jak při vrácení, tak při reklamaci dopravu zdarma, což je u řady e-shopů samozřejmostí.

Co o obchodu Sportobchod.cz říci závěrem?

Závěrem lze k tomuto obchodu se sportovními potřebami říci asi jediné a sice, že se jedná o poměrně dobře promyšlený e-shop, který cílí na rozmanité spektrum sportovních nadšenců a myslí ve své nabídce zkrátka na vše. Kromě sportovního náčiní nabízí také potřeby pro sport, bez kterých by často daný sport nebylo možné vykonávat. Kladně lze hodnotit také možnost pořízení sportovních kočárků, dětských potřeb pro sport či střešních nosičů a také elektrokol, které často nebývají součástí nabídek podobně situovaných e-shopů.  

Pozitivní hodnocení panda
Pandakupony doporučují nákup v obchodě Sportobchod.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *