Slevové kupóny a kódy

Slevové kupóny a slevové kódy otázky a odpovědi

Sleva je slovo na které už odedávna slyší každý člověk. Můžeme ji vidět v obchodech s potravinami, vyhledáváme ji v nákupních centrech a je pro nás velmi lákavá. Patří mezi nejmocnější obchodní praktiky, které mají na nás vliv. Sleva zvyšuje počet zákazníků a taky zajišťuje nárůst prodeje. Mnoho z nás v dnešní době nakupuje na internetu. A i tam samozřejmě chceme najít slevu. A protože je ve virtuálním světě konkurence obrovská, začaly se na internetu objevovat slevové kódy.

Co to vlastně je slevový kód?

Slevové kódy jsou nejjednodušší způsob, jak slevu zákazníkovi nabídnout. Je to zajímavý marketingový nástroj, který používají prodejny veškerého sortimentu. K ničemu nezavazují. Můžeme je využít bez jakékoliv registrace nebo poplatku. Nesnižují kvalitu výrobků. Působí na nás i z psychologického hlediska. Máme pocit, že nižší cenu si díky jednoduchému úkonu svým způsobem zasloužíme.

Jak se slevové kódy používají?

Tyto slevy mají většinou podobu jednoduché kombinace číslic a písmen. Když chceme slevu uplatnit, tak musíme tento slevový kód napsat do příslušné kolonky. Tím se sníží cena konkrétního výrobku, který chceme koupit. Hned po potvrzení slevového kódu vidíme nižší částku v našem nákupním košíku. K ničemu nás to nezavazuje a přitom po jednoduchém zapsání kombinace, můžeme na našem nákupu vidět slevu v řádech několika desítek procent, nebo je nám přímo odečtena pevná částka. Tím se stává pro nás cena výrobku samozřejmě atraktivní. Nejlepší je hledat na stránkách, které všechny slevové kódy sdružují na jednom místě. Tam je máme nachystané hned v nabídce a ušetříme tím čas našeho hledání a vybírání. Na takové stránce se právě teď nacházíte.
Dnešní moderní doba nám nabízí si vybírat věci a zážitky z pohodlí domova. To, že u toho můžeme využít slevové kódy a zaplatit tak méně než je původní cena, je jen bonus pro nás. Tak využijme téhle příležitosti a najděme si zde svůj slevový kód. Je to tak jednoduché. Pandakupony.cz Vám se vším pomůžou.

Co víme o historii slevových kupónů

Historie slevových kupónů spadá pod Spojené státy, kde se před rokem 2000 s vývojem elektronického obchodu začaly objevovat i slevové kupóny a kódy. Slevové kupóny svou popularitu sklízeli v roce 2008-2010, kdy to byla pro všechny úplná novinka. Postupem se používaní slevových kupónů a kódů přesunulo i do České republiky a jde říct i to, že se začaly využívat dost aktivně. Můžeme najít několik způsobů, jak jsou kódy a kupóny zapsány – někdy to může být jen jako 2+1 zdarma, někdy se můžete setkat i se zápisem jako je „KOD123“. S rozvojem sociálních sítí a tvořením reklam pomocí influencerů, se můžeme setkávat i s kódy, které nesou jejich přezdívku plus procentuální číslo, jak velká sleva je. 

Jak a kde získat slevové kódy?

Na našem webu naleznete největší databázi slev, slevových kupónů a slevových kódů. Všechny slevové kupóny jsou zcela zdarma a můžete je využívat neomezeně. U každé slevové akce jsou vypsány podmínky použití konkrétního obchodu.

Kdy začínají povánoční slevy?

Povánoční slevy začínají ve většině obchodů hned 2. ledna. Slevy jsou mnohdy vyšší než před Vánocemi, proto mnoho lidí si dává na Vánoce peníze a poté si koupí dárky hned na začátku roku.

Jak zjistit platnost kupónu?

Platnost slevového kupónu je na našem webu vždy uvedena hned po konkrétním kupónem.

Jak hledat slevové kódy na Instagramu?

Slevové kódy můžete mnohdy najít i na Instagramu. Nejjednodušší metodou je sledovat speciální profily, které se slevovým kupónům věnují. Doporučujeme Vám sledovat Instagram profil webu Panda Kupony.

Slevové kupóny