Právní upozornění

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně produktů nebo pravidel pro objednávání, obraťte se prosím přímo na příslušného poskytovatele. Pandakupony.cz žádné produkty ani služby neprodává a odkazuje pouze na nabídky od jiných poskytovatelů.

Pokud jste při používání tohoto webu narazili na problémy, chcete nám poskytnout zpětnou vazbu nebo nás z jakéhokoliv jiného důvodu kontaktovat, použijte prosím náš email info@pandakupony.cz

PandaKupony.cz je služba, kterou poskytuje:

Provozovatel: Ondřej Plotycia, IČ: 08566852, DIČ: CZ8907175728

Adresa: Dětřichov 12, Uničov 78391, Česká Republika

email: info@pandakupony.cz

Odpovědnost za obsah a hypertextové odkazy

Jako poskytovatelé služeb odpovídáme za náš vlastní obsah na těchto stránkách v souladu s obecně platnými právními předpisy. Nejsme povinni monitorovat přenášené či uložené informace třetích stran ani pátrat po okolnostech, které by svědčily o nezákonné činnosti. Povinnost odebírat či blokovat používání informací podle všeobecně platných právních předpisů tím zůstává nedotčena. Odpovědnost v tomto ohledu je však možná až od okamžiku, kdy se dozvíme o konkrétním porušení právních předpisů.

Tento web obsahuje odkazy na externí webové stránky třetích stran, na jejichž obsah nemáme žádný vliv. Z tohoto důvodu nemůžeme za tento externí obsah přijmout žádnou odpovědnost. Za obsah stránek, na něž je odkazováno, je vždy odpovědný příslušný poskytovatel či provozovatel příslušných webů.

Řešení sporů v rámci EU

Evropská komise poskytuje platformu pro mimosoudní řešení sporů online (ODR), která je k dispozici na adrese ec.europa.eu/consumers/odr/ Upozorňujeme, že se neúčastníme řízení týkajících se řešení sporů před rozhodčími orgány pro spotřebitelské spory.