O nás

Vítejte na portále Pandakupony.cz, vašem spolehlivém průvodci slevami a kupony! Jsme tu již od roku 2014 a naše poslání je jednoduché – pomoci vám ušetřit peníze při nakupování. Následující informace vám umožní lépe pochopit historii našeho projektu a představíme vám lidi, kteří stojí za jeho úspěchem.

Historie slevoveho portalu

Naše Historie

První testovací slevový portál byl spuštěn v roce 2014, kdy jsme se poprvé pokusili spojit milovníky slev a kuponů s těmi nejlepšími nabídkami na trhu. Během toho roku se portál stal oblíbeným zdrojem slev a výhod pro tisíce nakupujících.

V roce 2015 byla zakoupena tato doména Pandakupony.cz a portál byl přesunut pod tuto novou doménu. Tím jsme se stali plnohodnotným hráčem na poli online slevových portálů v České republice. Portál prošel za uplynulé roky několikrát redesignem. Možná si nás pamatujete ještě pod jinou podobou. Snažíme se být rok od roku lepší a přehlednější pro naše návštěvníky.

Pandakupony v roce 2016

Pandakupony v roce 2016

Pandakupony v roce 2018

Pandakupony v roce 2018

Pandakupony v roce 2020

Pandakupony v roce 2020

Náš Tým

Pandakupony.cz by nebylo možné bez angažovaných lidí, kteří se starají o jeho denní provoz. Dovolte nám představit některé z našich klíčových členů:

  • Ondřej – Tvůrce portálu a jeho hlavní motor. Ondřej má bohaté zkušenosti s online marketingem a tvorbou webů.
  • Šárka, Lucie, Michaela – Naši úžasní redaktoři, kteří pečlivě vybírají a aktualizují nabídky na portálu, tvoří obsah a jsou zde proto, aby vám nabídli ty nejvýhodnější slevy a slevové kódy.
  • další externisti – čas od času je potřeba něco doprogramovat, graficky doladit a proto oslovujeme i externí pracovníky.

Naše další slevové portály

Není to jen o Pandakupony.cz! Pod naší značkou provozujeme i další slevové portály, které vám pomáhají ušetřit.

  • Pandakupony.sk – Pandakupony provozujeme i na Slovensku.
  • Pandakupony.pl – Naše nabídky a slevy jsou k dispozici i pro polské publikum na Pandakupony.pl.
  • Slevil.cz – Další z našich projektů, který vám přináší exkluzivní slevy a nabídky.
  • Promocodes.vip – Naše nová VIP platforma pro ty, kteří hledají exkluzivní promo kódy a speciální nabídky. Jedná se o globální portál, který postupně budeme rozšiřovat do celého světa.

Naše Vize

Náš cíl zůstává stejný od našich počátků: pomoci vám ušetřit peníze do rodinného rozpočtu. Chceme být vaším spolehlivým průvodcem při hledání nejlepších slev a kuponů online.

Děkujeme vám za vaši podporu a věrnost během těchto let. Pokud nás nevidíte poprvé, doufáme, že jste na našem portálu našli mnoho výhod a užitečných nabídek. Pokud nás právě objevujete, vítejte v naší komunitě, a doufáme, že vám budeme moci pomoci ušetřit!

Pandakupony vždy byly a budou pro vás zdarma!

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotazy, nápady na zlepšení našeho portálu, nebo chcete navázat spolupráci. Jsme tu pro vás!

S přátelským pozdravem, Tým Pandakupony.cz

Panda nashledanou