recenze hanibal sport

Recenze obchodu hanibal.cz

Vytvořeno |

Pokud hledáte opravdu spolehlivé a kvalitní vybavení do přírody, tak obchod Hanibal je pravděpodobně tou správnou volbou. Naleznete tam to nejlepší české outdoorové oblečení a výstroj, které majitelé e-shopu nejdříve vyzkouší na vlastní kůži a až potom je doporučují svým zákazníkům.

E-shop a kamenné prodejny v ČR

Hanibal je především e-shop, ale má také otevřené tři kamenné prodejny. Dvě jsou v Praze na Senovážném náměstí a v Korunní ulici. Poslední se nachází v Brně v Orlí ulici.

Recenze

Na Heuréce má Hanibal opravdu skvělé recenze, protože e-shop by svým známým doporučilo 97 % lidí a mezi nejčastěji zmiňované přednosti patří: rychlost doručení a výběr zboží.

Rychlý přehled

Na webových stránkách obchodu si můžete vybavení vybírat třemi hlavními způsoby. První metodou je, že hledáte něco konkrétního pro určitý typ aktivity, tím pádem bude pro vás nejjednodušší, když se rovnou proklikáte na typ outdoorové činnosti, o kterou máte zájem.  Druhou možností je rychle se podívat úplné do zápatí internetového obchodu, kde uvidíte nejpopulárnější kategorie, díky čemuž ušetříte pár vteřin zbytečného projíždění webu. Poslední možností je, že třeba máte prostě rádi outdoorové oblečení. Jednoduše tedy potom vyberte kategorii podle toho, pro koho přesně sháníte oblečení.

3d silhouette extreme rock climber against sunset ocean landscape

Produkty

Největší výhodou Hanibalu je, že zde naleznete pravděpodobně všechno, co budete potřebovat: sportovní oblečení a boty do každého počasí či terénu, nejrůznější praktické batohy, spacáky, karimatky, svítilny, vybavení na lezení atd. Celé zboží pochází od těch nejlepších českých firem např. Adventure Menu, Black Diamond, Climbing Technology, Freytag a Berndt a mnoho dalších!

Obrovský výběr vybavení

Hanibal má naprosto skvělý PR na sociálních sítích, na kterých můžete sledovat, jaké novinky se objevily u nich v obchodě a jak přesně se vybavení ověřilo přímo v terénu. Vznikla tam poměrně živá online komunita. Mají dokonce kanál na YouTube a blog, kde najdete podrobné recenze jejich zboží, které bylo podrobeno opravdu náročným podmínkám. Dozvíte se, všechny důležité informace, díky kterým se budete s plnou vědomostí rozhodovat, co přesně a proč budete potřebovat na svých dobrodružstvích. Doporučujeme vám sledovat je na Facebooku a Instagramu, protože takto už vám neunikne žádná Hanibal sleva a dozvíte se, čím momentálně žije celá česká outdoorová komunita. Nebudete také litovat, když se přihlásíte k jejich newsletteru, díky kterému budete mít jistotu, že nepropásnete žádnou novinku. Pokud si pořád ale nejste jistí s výběrem zboží, tak neváhejte se obchodu ozvat telefonicky nebo e-mailem.

Hanibal Academy

Chcete si zkusit outdoorový sport s Hanibalem, při kterém se budete moci učit od zkušených profíků novým dovednostem? V nabídce internetového obchodu také najdete nejrůznější terénní kurzy např. lavinové, lyžařské, ferratové a ledovcové.

Hanibal Klub

Určitě se vám vyplatí založit si zákaznický účet na Hanibalu, jelikož za každý nákup na jejich e-shopu vám bude vráceno 3 % ze všech vašich nákupů, prodlouží se vám lhůta bezdůvodného vracení zboží na 60 dnů a neustále budete dostávat Hanibal slevové kupóny např. k svátku.

Hanibal Czech Outdoor Awards

Každý rok na Hanibalu zákazníci vybírají to nejlepší outdoorové české zboží. Během tohoto hlasování mají klienti vždycky možnost vyhrát poukazy na nákup v obchodě, a to dokonce s hodnotou 10 000 Kč. Malé dárečky ale dostanou všichni hlasující, takže neváhejte.

Závěr

Hanibal je skvělý obchod, který sdružuje ty nejlepší české outdoorové značky, a který vám a vaší rodině nabízí to nejkvalitnější vybavení do terénu, ať už hodláte vyrazit kamkoliv. Skvělý poměr ceny, obrovského výběru a jakosti na jednom místě přímo k vašim dveřím.

Pozitivní hodnocení panda
Pandakupony doporučují nákup v obchodě Hanibal Sport

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *