Spalovač tuků od Ladylab recenze

Recenze Fat Killeru od Ladylab

Vytvořeno |

Snažíte se zhubnout, ale stále to není ono? Chtěli byste konečně vidět nějaké pořádné výsledky vašeho dlouholetého snažení? V tom případě pro vás máme tip na produkt, který vám s vaší snahou zhubnout konečně do plavek výrazně pomůže. Fat Killery od Ladylab totiž vědí, jak nad vašimi tukovými polštářky vyzrát. Tyto doposud nejprodávanější a také nejúčinnější spalovače tuků totiž nadbytečná kila, která vás trápí pošlou velmi rychle k ledu a vy si konečně budete moci užívat své vysněné postavy.

Jak vůbec spalovače tuků fungují?

I když nelze s přesností určit, který spalovač tuků pro vás bude zcela nejvhodnější, vždy platí pravidlo, že byste měli dávat přednost převážně kvalitním obsaženým látkám v těchto produktech. To znamená, že například u produktu Fat Killer, tedy u stimulačního spalovače tuků, v jeho složení naleznete například potřebnou guaranu, kofein, extrakt ze zeleného čaje, L-Carnitin či extrakt z černého pepře. Tyto a mnohé další složky se tak v tomto případě postarají o to, že užívání tohoto spalovače tuků pro vás bude mít smysl.

Doporučené dávkování Fat Killeru je jedna tobolka a to zhruba 15 minut před zahájením samotného tréninku. Ve dnech, kdy vás žádný trénink nečeká a pouze odpočíváte či provádíte běžné fyzické aktivity vám postačí pouze jedna tobolka ráno a to hned po jídle.

Na trhu lze ovšem zakoupit mnoho různých stylů spalovačů tuků, které se následně dělí ještě do dalších kategorií. My si představíme alespoň pro představu tři základní skupiny, do kterých se spalovače tuků dělí a názorně si tak ukážeme, do jaké skupiny se řadí právě zmíněný Fat Killer pro ženy.

Nestimulační spalovače tuků

V zásadě platí, že jsou k našemu organismu nestimulační spalovače tuků o něco šetrnější, jelikož jako zdroj energie využívají tuk, který máme uložený ve svém těle. Do skupiny těchto spalovačů patří například CLA (konjugovaná kyselina linoleová), chrom, L-carnitin, chitosan, HCA (kyselina hydroxycitrónová) a mnohé další. Pro ty, kteří chtějí svůj tělesný tuk regulovat a jsou zároveň přecitlivělí na některou z výše uvedených látek, jako třeba kofein či synefrin, mohou za své zvolit právě takové spalovače tuků, které jsou nestimulační. Obecně ovšem platí, že mezi profesionálními sportovci jsou tyto spalovače o poznání méně oblíbené a spíše je využívají rekreační sportovci. Nutno podotknout, že Fat Killer obsahuje skutečně velké množství kofeinu.

Fat killer - spalovač tuků

Komplexní spalovače tuků

Na trhu jsou k mání také ještě takzvané komplexní spalovače tuků, které v sobě snoubí účinky stimulačních a nestimulačních spalovačů. Tyto spalovače omezují pocit hladu a také chuť na sladké. Jsou rovněž velmi rychlým zdrojem energie, vedou k rychlejšímu dosažení požadované tepové frekvence a také k optimálnímu spalování tuků. U těchto spalovačů tuků je ovem třeba naslouchat více svému tělu, jelikož jejich užívání je podstatně náročnější na naše tělo, a tak nemusí úplně každému zcela vyhovovat.

Stimulační spalovače tuků

Stimulační spalovače tuků fungují především na principu stimulace vaší centrální nervové soustavy. Vesměs se vyznačují termogenním účinkem, který zrychluje metabolismus a také zvyšuje tělesnou teplotu. S těmito spalovači tuků je také často spojeno pro někoho nepříjemné pocení, což od jejich užívání řadu lidí bohužel odrazuje. Toto výrazné pocení má ovšem svůj smysl. Základ těchto spalovačů tuků tvoří především látky jako je kofein, zelený čaj, synefrin či guarana. Tyto spalovače jsou především ideální pro ty, kteří v důsledku své diety postrádají dostatek energie na různé tréninky a zároveň disponují dobrým zdravotním stavem. Ti jedinci, kteří nemají až zase tak dobrý zdravotní stav by si nejdříve měli zjistit jaké látky jsou pro organismus v těchto přípravcích nevhodné v jejich konkrétním případě. Do stimulačních spalovačů tuků se řadí také právě FAT KILLER.

Fat Killer bude vaším pomocníkem na cestě za vysněnou postavou

Chtěli byste konečně vidět výsledky svého hubnutí? Ztrácíte již motivaci na cestě za vaší vysněnou postavou, jelikož výsledky na sebe nechávají příliš dlouho čekat? V tom případě je na místě nechat se okouzlit spalovačem tuků Fat Killer, který spadá do skupiny stimulačních spalovačů tuků, tedy těch, jak již víme z předchozích řádků, které vám dodají dostatek potřebné energie při vašich sportovních výkonech. Věřte, že s jeho pomocí půjdou přebytečná kila velmi rychle dolů.

Lepší postava
Hlavním cílem Fat Killeru je zhubnout!

V čem je Fat Killer výjimečný?

Fat Killer je velmi silný vícesložkový spalovač tuků, který je účinný při redukci tělesného tuku. Ženám, které navíc chtějí aktivně žít, a přitom si dávají pozor na to co jedí, bude naprosto dokonale vyhovovat. Fat Killer od Ladylab má na svědomí parta odborníků, kteří rozhodně vědí, co ženy potřebují. Ověřené látky pomerančovníku hořkého jsou totiž doplněny o L-karnitin, guaranu a další přírodní polyfenoly. Tato velmi smysluplná kombinace dělá z tohoto produktu velmi výjimečný kousek na trhu. Tyto látky totiž zmobilizují vaše tukové zásoby a tím pádem zrychlí přeměnu těchto tukových zásob na energii a takto rychle nastartují spalování.

Na tréninku podáte vyšší výkon

Velkou výhodou tohoto spalovače je také jeho stimulační schopnost, která vás nabudí do vašeho tréninku a vy budete schopni podávat mnohem vyšší výkony a pořádně se přitom zapotit. Netřeba hovořit o tom, jak rychlá redukce vašich tuků s tímto pomocníkem nastane a jak účinná bude. Ženy, které Fat Killer od Ladylab užívají pravidelně si pochvalují zejména rychlý nástup přívalu energie, díky čemuž zvládají i obtížnější tréninky doslova na jedničku.

Výkon na tréninku
Vyšší výkon na tréninku

Vybírat můžete ze všestranného sortimentu od Ladylab

V nabídce na Ladylab.cz si můžete vybrat i několik druhů balíčku s Fat Killerem. To znamená, že si můžete pořídit například Fat Killer společně s Carnitinem a Night Burnerem, který se o vaše tuky postará i po tréninku a také při spánku.

Fat Killer, který spaluje pouze tuky, je vhodné užívat před každým tréninkem. Jedině tak bude váš výkon při tréninku dostatečně kvalitní.

O tuto extrémní výdrž se zase postará zejména Carnitin, který výrazně napomůže tělu využít tuky jako takzvaný energetický substrát. Mimo jiné také Carnitin snižuje hladinu LDL, tedy špatného cholesterolu, redukuje stres, který vzniká při fyzické zátěži a také podporuje redukci tukových tkání.

A co teprve Night Burner, tedy přípravek, který působí především v noci a který zvyšuje rychlost vašeho metabolismu. Tukové buňky redukuje během vašeho spánku a rovněž brání i zpětnému ukládání tuků. Díky kombinaci Night Burneru a Fat Killeru se nemusíte obávat nežádoucího jo-jo efektu.

Sortiment Ladylab

Na odvodnění jedině Water Fighter

Water Fighter je skvělým odvodňovačem vašeho organismu. S přebytečnou vodou ve svém těle tak zatočíte s jeho pomocí jednou provždy. Navíc díky němu budete mít i na váze o nějaké to kilo méně. Do boje se zavodňováním se tak pusťte jedině s Water Fighterem.

Neutrácejte za tyto přípravky celou svou výplatu!

Pokud se obáváte toho, že si nemůžete pořídit veškeré zmíněné přípravky, jelikož by vám na ně nevystačila celá vaše výplata, pletete se! Všechny tyto přípravy pořídíte na Ladylab v mnoha výhodných akcích. Kromě toho si můžete vybrat, zda si chcete pořídit pouze Fat Killer či zda byste raději rovnou celý balíček se kterým se zbavíte tuků, odvodníte se, a ještě k tomu vás nebude v noci přepadat hlad, jelikož Night Burner je na noční hlad skutečně pes a vyjídat ledničku vám rozhodně nedovolí. Navíc, kdo by nechtěl hubnout i při spánku, že milé dámy? Mimo jiné si můžete pořídit například Fat Killer MAX tedy podstatně větší balení tohoto spalovače, a to za o poznání výhodnější cenu. Fat Killer Max totiž obsahuje namísto 60 tobole rovnou 120 tobolek, tedy extra silnou nálož, která vám vydrží podstatně déle než běžný Fat Killer.

Kombinace Fat Killeru, Carnitinu a Night Burneru tvoří takzvanou TOP 3, která k vysněné postavě dopomůžete každému. Vaše snaha o lepší postavu tak bude vidět takřka okamžitě.

I mlsat můžete zdravěji!

Život není pouze o tvrdé dřině a odříkání, a to ani v případě, kdy se právě snažíte zatočit s kily navíc. Váš jídelníček se nemusí skládat pouze z málo chutných zdravých pokrmů a zeleniny, nýbrž do něj můžete ve zdravé míře také zakomponovat různé zdravé drobnosti na mlsání. Velmi skvěle chutnají například oříšková másla, marmelády, sirupy, kaše či proteinové svačinky, které vám vždy vykouzlí úsměv na vaší tváři. Co takhle chutná lískooříšková čokoláda či čokoládové brownie? Čokolády jsou vyráběny z kakaových bobů a nemají žádný přidaný cukr. Kromě toho obsahuje kvalitní prémiové lískové oříšky, které jsou praženy horkým vzduchem.

Pokud milujete třeba med, tak vás jistě potěší med Ginger and lemon grass, který vám osladí život tím nejpřirozenějším způsobem, a to bez přidaného cukru, umělých barviv i aromat. I tyto velmi sympatické dobrůtky seženete na e-shopu Ladylab.cz. Opomenout bychom rozhodně neměli ani doplňky pro krásu a regeneraci, mezi které se řadí například kolagen, BCAA, proteiny či různé druhy vitaminů. Pokud tedy chcete skutečně zlepšit svou postavu a cítit se i po mentální stránce dobře, nákup na Ladylab.cz rozhodně doporučujeme.

Bonus navíc pro naše čtenáře

A teď něco extra jako dárek pro ty, co tento článek přečetli až do konce. PandaKupony Vám domluvili u Ladylab slevu 10%, která platí na celý nákup na tomto eshopu! Stačí využít tento slevový kód Ladylab.

Slevový kód Ladylab

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *