Jak jíst zdravěji a k tomu se lépe oblékat?

Vytvořeno |

Ušetřete s námi a nakupujte levně

Nákupy, nákupy a zase nákupy. To nás baví, a to bez ohledu v jakém ročním období. Přece ale s pocitem blížícího se jara, času, kdy se pomalu probouzíme ze zimního spánku, se nám bude nakupovat mnohem lépe.

S příchodem jara jsme obklopeni novou energií, elánem do života a spoustou předsevzetí jak letos si to jaro a léto užijeme ještě více naplno než to loňské.

No a k tomu se nám samozřejmě hodí nové oblečení do každého počasí, protože pohyb je důležitý a pokud jsme správně oblečení, maximálnímu pocitu spokojenosti už nic nebrání.

zdravý životní styl

Jak sami víme, kvalitní oblečení není žádná levná záležitost. Přičteme-li k tomu i nějaký ten jarní detox hned se nám částka navýší. Ale co bychom pro zdraví neudělali, že jo? A tak nás napadlo, že bychom Vám zkusili poradit, jak nakoupit a ještě ušetřit.

Kvalita a cena oblečení se odvíjí podle značky a obchodu, kde nakupujeme. A co když Vám řekneme, že se dá nakupovat za skvělé ceny kvalitní oblečení a to vše najdete pohromadě na jednom místě z pohodlí domova k tomu. Znáte obchody jako jsou AboutYou nebo Zalando Lounge? Na Zalando Lounge na Váš čekají slevy napříč všemi kategoriemi a to až 75%. Slevy Zalando Lounge lze využit, pokud se registrujete a poté získáte přístup ke všemu zboží, které Zalando lounge nabízí. Slevy About You lze využít i bez registrace, postupujete stejně jako v každém jiném obchodě.

Tak, a teď jak zjistit, jaké oblečení je nejvhodnější?

Například na sport je velmi doporučená SuperDry bunda a SuperDry mikina, které se svými vlastnostmi hodí do chladna a deště. SuperDry oblečení koupíte jak na AboutYou, tak na Zalando Lounge. Na běh, tůry i do města se hodí mikina Naketano, bunda Naketano, Naketano šaty a další zboží. Značka Naketano je o něco levnější, ale kvalitou si zcela vystačí. Navíc na AboutYou často najdete slevy na Naketano.

slevy na oblečení aboutyou

Boty Sorel a boty UGG jsou ideální na ještě ranní a zimní chladné počasí a skvěle Vás zahřejí.

Udělalo se krásné počasí a vy nemáte náladu na sport, ale vyrazit do například do města? Zkuste šaty Desigual a jako doplněk třeba kabelky Desigual nebo Desigual batoh.

Ideální běžecké, trekové nebo vycházkové boty jsou boty Columbia. Libí se Vám značka Columbia? Vyzkoušejte například i bundu Columbia. No a klasika, která se hodí všude, to je tričko Levis a mikina Levis. Na léto Vás jistě potěší například plavky Calvin Klein.

Co ta zdravá výživa?

Oblečení máte a teď přemýšlíte co ten detox… vlastně jak na to? Zkuste se inspirovat na superpotraviny-naturalis, kde nejen zakoupíte kvalitní zdravou výživu naturalis, ale na jejich blogu se i dozvíte spoustu důležitých informací. Vyzkoušet můžete i momentální trend a to dietu Ketomix, kdy nejen tělo detoxikujete, ale navíc budete i o pár kilo lehčí. Samozřejmě pohyb bez kvalitního jídla není ono, stejně jako kvalitní jídlo bez pohybu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *