Výbava domácnosti – Jak ušetřit a být spokojení?

Vytvořeno |

Výbava domácnosti je důležitá a pro většinu z nás je to zábava. Tvoříme a zútulňujeme si svoje místečko, kam se budeme rádi vracet a odkud se nám vlastně ráno ani nebude chtít. Pokud víme, kde nakupovat a jak ušetřit už nám nic nechybí.

Výbava domácnosti - jak ušetřit

Ať už stavíte od nuly, někam jste se čerstvě nastěhovali, nebaví Vás už Vaše vybavení a chcete změnu, výbava domácnosti je základ. Baví Vás chodit po obchodech nebo rádi nakupujeme z pohodlí domova. V klidu a pohodě srovnáváte ceny a zboží při jednom. V první části  našeho článku Vám dáme tipy na obchody do různých kategorií domácnosti, protože věříme, že nejen Vy rádi nakupujete zboží v akci. Proč zbytečně platit více, než je třeba.

Pokud stavíte od nuly, určitě se Vám budou hodit tipy, kde zakoupit materiál. Obchod DEK  se zaměřuje přímo na prodej stavebního, izolačního a hydroizolačního materiálu, fasádních systémů, střešních krytin včetně doplňků nebo elektroinstalačního materiálu. Součástí nabídky je též široká nabídka profesionálního nářadí a příslušenství, kdyby náhodou Vám něco chybělo.

V dnešní době máte obchody, kde máte pohromadě všechny druhy zboží, a nemusíte tak nikde jinde hledat. Například takový 4home.cz online obchod nabízí všechny kategorie podrobně seřazené a najdete zde výbavu do kuchyně, na zahradu, vybavení koupelny, bytový textil, hračky pro děti, kosmetiku, dokonce i domácí spotřebiče a oblečení. Další takový obchod, který nabízí vše v jednom je Euronova-shop.cz. Slevový kupón 4home Vám ušetří minimálně 5% z nákupu a slevy Euronova jsou až 50% na vybrané druhy zboží.

Pokud máte rádi klasické obchody zaměřený jednotlivě, tak zkuste na výbavu kuchyně včetně bytového textilu do kuchyně a nádobí, pečících forem, příborů, hrnců, pánví, sklenic, talířů, misek a dalšího kuchyňského vybavení včetně blogu s recepty na dobroty je Tescoma.cz. Tescoma navíc pravidelně nabízí týden s Tescomou, kdy získáte 20% slevu na vše.

Nábytek nakoupíte na Moebelix.cz, nebo Sconto.cz, kde navíc pravidelně každý týden získáte slevové nabídky a ušetříte tak za nákup. Například Sconto 40% slevy na sedačky nebo postele.

Marimex.cz a Grilykrby.cz se Vám postarají po zabavu venku na zahradě. Například Marimex 50% sleva na trampolíny nebo akční grily Weber.

Doufáme, že jsme Vám trošku pomohli a poradili co kde pořídíte. Samozřejmě v záloze máme mnoho dalších obchodů, kde nakoupíte vše potřebné. Nebojte se experimentovat a vyhledat si všechny akce a slevy přímo u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *