Jak upoutat pozornost na první pohled?

Vytvořeno |

Už Tě nebaví to jednotvárné oblečení, kdy na každém rohu potkáš někoho, kdo nosí ty stejné kousky jako ty?

3

Dnešní móda je rozmanitá. Trendy a módní kousky na každém kroku a dostupné naprosto pro všechny. Na jednu stranu je to skvělý, zaběhnete do obchodu nebo si objednáte online nové kousky do šatníku a jste nadšení, pokud navíc nakoupíte oblečení se slevou, nic Vás nemůže rozházet.

Ovšem to platí než výjdete ven a uvidíte že všichni vlastně nosí to samé. Tvoje kousky jsou stejné jako oblečení někoho dalšího. Stejné tričko, stejná mikina, košile nebo kalhoty. Vždy se najde někdo, kdo má stejné oblečení.

Ty chceš ale poukázat na originalitu a chceš být něčím vyjímečný. Co tahle vyzkoušet si navrhnout svůj vlastní kousek? Že tě to ještě nenapadlo? Určitě to stojí za vyzkoušení na Shirtinator se ti meze nekladou. Pokud si nejsi jistý, jestli je ten správný čas jít do vlastních potisků, můžeš zkusit mikiny Trikator nebo třeba originální trika Bastard. Na Bastard navíc dávají šanci novým talentům a pokud se ti podaří navrhnout design, který se bude líbit, tvoje nápady se budou prodávat a to už bude určitě jiný pohled koukat na lidi kolem, co nosí tvůj design.

Chceš-li radši být zdrženlivější a jít radši s proudem pomocí módních trendů. Orsay slevy jsou to nejlepší, jak právě ušetřit a nakoupit. Cellbes móda se zaměřuje na muže a ženy. Široký výběr oblečení Cellbes Vás určitě potěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *