Booking.com – Slevy na Booking, velký průvodce portálem

Vytvořeno |

Co je to Booking.com?

Na Booking.com existují různé slevy a slevové kódy, které Vám pomohou ještě více ušetřit. Jak na to se dozvíte v tomto velkém průvodci o Booking.com.

Booking.com je asi největší portál na rezervaci ubytování po celém světě. To není vše, mimo jiné si můžete přes Booking rezervovat letenku, pronajmout si auto, zážitek nebo aktivitu a dokonce si objednat i letištní transfer nebo taxi.

Sleva Booking

Rezervace ubytování přes Booking.com

Booking.com je unikátní v tom, že ubytování si vybere opravdu každý. Mimo klasické hotely najdete ubytování typu apartmány, B&B’s , hostely, vily, ubytování u místních nebo třeba ubytování na lodi. Všechno dokážete sami najít po zadání několika jednoduchých kritérií.

Přejděte na vyhledávač rezervací Booking.com . Jediné co potřebujete vědět je místo pobytu, datum pobytu a počet cestujících. Ve vyhledávači už stačí jen odkliknout tlačítko Hledat.

Booking vyhledávač slevy

Můžete vybírat podle tradičního seznamu ubytování co se Vám líbí a co Vám vyhovuje nebo si můžete rozkliknout mapu a vyhledávat podle toho, kde přesně chcete bydlet. V hlavním vyhledávači Booking si můžete vyhledání seřadit podle několika kritérií. Buďto nechte výběr na Bookingu, nebo vybírejte podle ceny, hodnocení, počtu hvězdiček, či ubytování u místních. Další možností je využít filtry, které naleznete pod mapou. Můžete si ubytování vyfiltrovat podle ceny, podle snídaně či podle vybavení.

vyhledání nejlevnějšího ubytování Booking
Nejlevnější ubytování Booking v dané destinaci

Mnoho ubytování nabízí snídani k pobytu zdarma. Odklikněte si filtr „snídaně v ceně“ a automaticky se Vám zobrazí ubytování Booking se snídaní zdarma.

TIP Pandakupony: Čtěte si u ubytování uživatelské recenze. Pokud více než 90% lidí bylo s ubytováním nadmíru spokojeno, budete s velkou pravděpodobností i Vy.

Vyhledávání pomocí mapy na Booking

Vyhledávání pomocí mapy na Booking je velice oblíbené a pomůže Vám pokud přesně víte v které lokalitě chcete bydlet. Mapu zobrazíte tím, že na ni kliknete na levé straně Vašeho výsledku vyhledávání, Každý bod na mapě představuje hotel nebo jiný typ ubytování. Každé ubytování má bílou nebo červenou tečku, červená značí, že ve Vašem termínu je vyprodáno. Mapu můžete přibližovat nebo oddalovat a posouvat kam se Vám zachce.

mapa Booking.com
Vyhledávání pomocí mapy na Booking.com

Součástí mapy jsou opět doporučené výsledky vyhledávání a filtry, kterými můžete v mapě upřesnit co hledáte.

Jak provést rezervaci přes Booking.com?

Už jste si vybrali ubytování co Vám vyhovuje? Pak klikněte na modré tlačítko ukázat dostupné možnosti, nebo přejít k výběru pokojů a pokračujte s výběrem pokoje. Poté co si na Booking.com vyberete pokoj co Vám nejvíce vyhovuje klikněte na modré tlačítko Rezervujte Ihned

Výběr pokoje Booking.
Výběr pokoje na Booking

Teď už jen vyplňte požadované údaje a dokončete rezervaci. Některé typy ubytování je potřeba zaplatit dopředu, jiné se platí v hotovosti až na místě. Některé můžete zrušit kdykoliv zdarma, jiné několik dní dopředu. Každé ubytování má své podmínky a vše se v průběhu rezervace přehledně dočtete.

A je to! Rezervovat ubytování přes Booking.com bylo opravdu jednoduché.

Chcete ušetřit ještě více? Pak si prohlédněte naši rozsáhlou nabídku slev a slevových kódů do Booking.com

Booking garantuje nejlepší cenu

Booking garantuje nejlepší cenu, pokud najdete stejné ubytování jinde s lepší cenou, Booking Vám vyplatí rozdíl. Garanci je potřeba uplatnit nejméně 24 hodin před začátkem ubytování. Kromě slev na Booking, které u nás získáte, není tohle BOMBA?

Booking garance nejnižší ceny
Booking garance nejnižší ceny

Doufáme, že Vám tento návod pomohl a užijete si díky němu nezapomenutelnou dovolenou za příznivou cenu. Díky ušetřeným penězům, si užijete navíc nějaký zážitek nebo luxusní večeři.

1 komentář pro “Booking.com – Slevy na Booking, velký průvodce portálem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *