Nejlepší nabídka

15% sleva na ubytování z Booking.com

Máme pro Vás tip jak získat na Booking.com slevu 15% na vybrané nabídky ubytování po celém světě.

Benefit Genius 10% si můžete aktivovat již při prvním ubytování. Ale slevu Genius 15% získáte, pokud si objednáte během 2 let ubytování 5 krát nebo více.

Získejte službu Booking Genius level 2 s 15% slevou (Pokračování textu…)

Jedinečná příležitost

400 Kč sleva na ubytování z Booking.com !!

Díky našemu webu máte možnost získat 400 Kč zpět při rezervaci ubytování z portálu Booking.com

Sleva 400 Kč (ekvivalent 25 AUD) na Booking.com Vám bude vrácena na Vaši platební kartu po úspěšném zaplacení rezervace.

Tuto slevu na Booking.com může každý využít pouze jednou!

Pro úspěšné využití je potřeba (Pokračování textu…)

Booking.com logo
Super akce

400 Kč sleva na ubytování z Booking.com !!

Díky našemu webu máte možnost získat 400 Kč zpět při rezervaci ubytování z portálu Booking.com

Sleva 400 Kč (ekvivalent 25 AUD) na Booking.com Vám bude vrácena na Vaši platební kartu po úspěšném zaplacení rezervace.

Tuto slevu na Booking.com může každý využít pouze jednou!

Pro úspěšné využití je potřeba (Pokračování textu…)

Nedávno expirované kupóny


🏠 Co je Booking.com?

Booking.com je světovou online společností v oblasti cestování, a to již od roku 1996, kdy tato společnost vznikla. Nabízí nepřeberné možnosti hotelů, ubytování v soukromí, možností dopravy a všeho ostatního, co k cestování patří. Booking je svým zákazníkům k dispozici ve 43 jazycích a nabízí nad 28 milionů druhů ubytování v nejrůznějších světových lokalitách. Tato společnost sídlí v Nizozemsku, konkrétně v Amsterdamu a má podporu více než 198 poboček po celém světě.

Booking.com patří k největším portálům na rezervaci ubytování po celém světě. Nabízí obrovský výběr ubytování, nízké ceny, okamžité potvrzení rezervace, žádné rezervační poplatky a bezpečnou rezervaci, kdy vaše osobní údaje zůstanou díky dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů společnosti Booking v bezpečí. Zákaznický servis je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v jakoukoli denní či noční hodinu jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy a připomínky.

Booking.com je globální server, díky kterému si můžete rezervovat to nejlevnější a nejkvalitnější ubytování, ať už jedete na služební cestu, poznávací zájezd, aktivní dovolenou či relaxační pobyt u moře. Booking má nejrozsáhlejší nabídky hotelů, hostelů a apartmánů po celém světě.

Především nízká cena a vysoká kvalita služeb činí Booking absolutní jedničkou na trhu s ubytováním.

Sleva Booking.com

🤔 Kde se můžu s Booking ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Přes Booking můžete rezervovat ubytování prakticky kdekoliv. Ať už se jedná o zahraniční pobyt v Chorvatsku, Thajsku nebo Austrálii, či wellness pobyt nebo horskou chatu, každé vaše přání umí Booking splnit. 

Chaty a chalupy k pronájmu nejsou na Booking nic neobvyklého. Nejoblíbenější ubytování po České republice, jako je ubytování na Lipně, na Šumavě, v Blatné, v Třeboni nebo například vyhledávaný a oblíbený Resort Sváté Kateřiny, Hotel Horal, Wellness Hotel Frymburk nebo levné ubytování v Praze, to vše získáte nejvýhodněji a jen na pár kliknutí. Je jen na vás, kam se rozhodnete na svou příští dovolenou či prodloužený víkend.

Stále máte málo informací? Pak si prohlédněte našeho velkého průvodce portálem Booking.

A jak si pobyt najít v pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Kam se chystáte? – Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Kdy se chystáte? - Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Kolik vás bude? - Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Booking vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledat“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Booking, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se ubytovat přes Booking, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů do Booking.com

Slevové kupóny Booking

💵 Jak získat slevový kupón na Booking.com?

Jak získáte slevový kupón Booking

Je to jednoduché. U nás máte všechny slevové kupóny a kódy Booking na jednom místě, takže Vám odpadá starost s hledáním slevy. Každá sleva od Booking je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci. Jindy to může být zase slevový kód Booking. Nebo se může jednat o slevu na konkrétní typ ubytování. Ke každé slevě si pročtěte co o ní píšeme a využijte tuto slevu do Booking správně.

Booking nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách booking.com, v emailech a sms zprávách od Booking, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Booking, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Booking je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování.

🤗 Jak ještě ušetřit na Booking.com?

Dále nabízí věrnostní program Genius, kde získáte ještě větší slevy na ubytování, upgrade pokoje zdarma nebo snídaně zdarma a mnoho dalších výhod. Pro členství stačí mít svůj účet na Booking.com a uskutečnit dva pobyty během dvou let.

Slevové kódy Booking

Kde se můžu levně ubytovat s Booking?

Přes Booking můžete rezervovat ubytování prakticky kdekoliv po celém světě. Ať už se jedná o zahraniční pobyt v Chorvatsku, Thajsku nebo Austrálii, či wellness pobyt nebo horskou chatu, určitě budete s výběrem spokojeni.

Velký průvodce portálem Booking

Stále máte málo informací? Pak si prohlédněte našeho velkého průvodce portálem Booking.