Tipy na dárky pro ženy ve všech věkových kategoriích

Vytvořeno |

Vánoce se blíží a vy nevíte, co pořídit své mamince, sestře, přítelkyni či babičce? Inspirujte se tipy v tomto článku a věřte, že pod stromečkem nebude nikdo zklamaný. Určitě je vždy fajn vymyslet něco personalizovaného, co danému člověku udělá radost a ukáže, jak dobře jej znáte. Pokud Vás však nic takového nenapadá, vždycky můžete zkusit věnovat nějakou vánoční klasiku, jen třeba více šitou na míru danému člověku. Důležitý je samozřejmě Váš budget, od kterého se bude odvíjet výběr dárku. V tomto článku najdete tipy na dárky ve všech cenových kategoriích a s žádným z nich určitě nešlápnete vedle.

christmas composition with gift box

Dárky do 200 Kč

Zde se přímo nabízí nějaký dárek vyrobit. Takový ručně dělaný dárek potěší nejen sám o sobě, ale také prací, kterou jste do něj museli vložit. Vyrobit můžete například směs na upečení cookies, kalendář s Vašimi kresbami na každý měsíc nebo Vámi napsanou a ilustrovanou kuchařku s oblíbenými recepty. Pokud nejste tak manuálně zruční, vsaďte na veselé ponožky, vosky do aromalampy nebo nějaký zdravý balíček. V současné době se určitě každé ženě bude hodit i krásná rouška, která udělá parádu a ještě ochrání zdraví.

Dárky do 500 Kč

Do této kategorie rozhodně patří knížky všeho druhu. Pokud žena, kterou chcete obdarovat ráda vaří, podívejte se v knihkupectví po zajímavé kuchařce. Jestliže se zajímá o zdravý životní styl, najdete určitě i velký výběr zdravých kuchařek, které jsou plné zajímavých receptů i krásných fotek. Jestliže chcete udělat radost nějakou beletrií, zkuste se podívat do knihovny dané ženy na to, jaký autor se v ní opakuje či jaký styl knížek dotyčná čte. Pokud se nejedná zrovna o milovnici čtení, zabrouzdejte do její kosmetické taštičky a kupte jí produkty, které jí dochází. Další možností je nějaký krásný šátek či šála nebo jiný kus oblečení, tady ale pozor, abyste trefili správnou velikost. Potěšit může samozřejmě i kalendář s vašimi fotkami nebo společenská hra.

Dárky do 1000 Kč

Pokud chcete dát nějaký hodnotnější dárek, je třeba si jeho volbu lépe rozmyslet. Každá žena má ráda zdobení své domácnosti a nic neudělá prostor útulnější než svíčky. Podívejte se po internetu na luxusní svíčky, které sice nejsou nejlevnější, ale za to vydrží vonět opravdu dlouho. Vhodnou variantou dárku je též zážitek. Na internetu lze najít několik zážitkových portálů, na kterých můžete vybrat poukazy na romantickou večeři nebo návštěvu wellness. Takový dárek udělá radost nejen pod stromečkem, ale také ve chvíli, kdy si jej půjde dotyčná užít na vlastní kůži.

Dárky nad 1000 Kč

V této nejdražší variantě se stále můžete držet zážitků. Místo večeře však zvolte například víkendový pobyt někde v horách. Radost každé ženě udělá též krásný parfém, opět je ale důležité se nejdříve podívat, jaké parfémy má již dotyčná ve sbírce, abyste se mohli alespoň inspirovat typem vůně, které má ráda. Pokud chcete do dárku opravdu investovat, zvolte krásný šperk nebo značkovou kabelku.

Jak co nejvíce ušetřit?

Prohlédněte si náš web a využijte slevové kódy do obchodů, kde budete nakupovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *