Tipy na Vánoční dárky pro přítele, tatínka i dědečka!

Vytvořeno |

Snad každá žena řeší před Vánoci to stejné dilema – co pořídit svému muži, bratrovi, otci či dědečkovi. Nakupování dárků mužům je nelehká věc, jelikož to, co potřebují si koupí a nic dalšího nechtějí nebo ani neví, že to chtějí. Pokud i tak chcete svým blízkým mužského pohlaví pod stromečkem udělat radost, inspirujte se tipy v tomto článku a nešlápnete vedle.

father with his baby daughter by christmas tree

Pro přítele

Při vybírání dárku je základem si sepsat věci a aktivity, které víte, že Váš muž rád dělá. Určitě neuděláte chybu, když se poradíte s jeho kamarádem, se kterým chodí třeba na ryby nebo kolegou z práce. Pokud Váš muž rád čte, zkuste se podívat do jeho knihovny, zda tam není více knížek od jednoho autora, pak máte docela jistotu, že když koupíte další knížku, kterou od něj zatím nemá, nešlápnete vedle. Jestliže má rád módu, určitě by ho mohly potěšit nějaké barevné ponožky, které jsou nyní trendy nebo kvalitní kravata s manžetovými knoflíčky. Má rád dobré jídlo? Pak máte vyhráno a kupte poukaz na večeři do restaurace, kam jste již dlouho chtěli jít nebo gurmánský balíček. Pokud si s dárkem chcete opravdu vyhrát, můžete vytvořit adventní kalendář plný malých radostí a udělat mu prodloužené Vánoce.

Pro tatínky

S tatínky bývá často největší problém a dárky se jim shání ještě hůře než partnerům. Doporučujeme se zkusit zeptat maminky, zda nenapadá něco i ji, ačkoliv dost často bude mít potíže s vybíráním i ona. Opět platí pravidlo, že je dobré se zamyslet nad tím, co tatínek rád dělá. Pokud je vášnivý rybář, pak mu kupte knihu o rybách, nové vybavení či outdoorové oblečení. Skvělým dárkem pro tatínky můžou být i netradiční pochutiny jako smažení červi či kobylky. Ideálním dárkem může být také poukaz na wellness pobyt, čímž se zbavíte dvou much jednou ranou, jelikož máte rovnou dárek i pro maminku a nemusíte více řešit. A jestliže je Váš tatínek hudební fanoušek, stačí se podívat do jeho hudební sbírky a koupit mu tričko s oblíbenou kapelou či lístky na koncert.

Pro dědečka

Jestliže je Váš dědeček stále aktivní a například rád zahradničí, určitě se můžete podívat po nějaké poukázce do obchodu se zahradním náčiním nebo koupit knížku o pěstování či semínka kytiček. Pokud je spíše pecivál a rád odpočívá na gauči u televize, můžete mu zpříjemnit i tuto aktivitu. Kupte mu pohodlné papuče, knihu s křížovkami na celý rok, napínavou knížku nebo něco dobrého na zub, do čeho by jinak sám neinvestoval. Pokud s ním chcete strávit více času, zkuste pořídit zábavnou společenskou hru, u které se nejen pobavíte, ale také si zkrátíte zimní večery.

Tip navíc: Nezapomeňte využít naše slevové kupóny a slevové kódy do obchodů, kde budete nakupovat a ušetřit tak nějakou korunky do kasičky na horší časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *