Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Adrop

Adrop je internetový obchod, kde zakoupíte nejkrásnější zážitky. Ano, přesně tak. Originalita, emoce a splněné sny a hlavně vzpomínka na celý život. Máte Vy nebo někdo z Vašich blízkých rádi adrenalin? Adrop.cz působí na trhu již od roku 2005, takže se zážitky na celý život má mnoholeté zkušenosti. Nemusíte se bát se jim svěřit s Vašimi představami. Co můžete očekávat? Tak například Bungee jumping, let balónem, let helikoptérou, tandemový seskok, větrný tunel, jízda nejen Ferari a vojenskými auty ale i další zážitky. Pokud nejste adrenalinový člověk, I tak se nemusíte bát, že by jste si nevybrali. Například degustace jídla a pití, kurzy vaření, pivní zážitky, relaxační a pobytové zážitky. Vybírat můžete i z netradičních zážitků jako jsou střelba, únikové hry a mnoho dalších. Pro každou osobnost najdete ten správný zážitek s Adrop.cz. Se slevami na Adrop a slevovými kupóny Adrop navíc ušetříte.

Jak získat slevový kupón Adrop

Jak získáte slevový kupón Adrop? Adrop.cz nabízí mnoho slevových akcí, slevovým kódů a výprodeje. Slevy na Adrop.cz a slevové kódy Adrop najdete na našem na webu.

Jak uplatnit slevový kupón Adrop

Už jste si vybrali svůj slevový kupón Adrop a ptáte se, jak ho uplatnit? Hned v prvním kroku objednávky zaškrtnete políčko ,,Mám slevový kupón‘‘ a do pole, které se Vám objeví vložíte Váš Adrop slevový kód.

Slevový kupón Adrop

Adrop slevy, akce, Black Friday a další

Adrop.cz pro Vás pořádá několikrát do roka akce a slevy jako jsou například vánoční slevy Adrop. Budete-li pravidelně sledovat naše stránky, najdete i jiné lákavé slevy na Adrop.cz

Adrop doprava zdarma a cena poštovného

Dopravu zdarma na Adrop.cz získáváte pokud si zvolíte nákup Epoukazu, který Vám bude odeslán na Vaši emailovou adresu. Pokud nakoupíte nad 5000Kč, poukaz Vám bude automaticky odeslán poštou a nebudete hradit žádné poštovné. Poukaz na zážitek si také můžete zdarma vyzvednout na prodejně.