Jak vybrat vhodný dárek?

Vytvořeno |

Známe to všichni, někdo z našich blízkých slaví svátek, či narozeniny. Než se nadějeme jsou opět Vánoce a slavíme výročí nebo bychom rádi někomu udělali radost jen tak. Denodenně se nám naskytne příležitost koupit dárek a může se stát, že občas prostě dojde inspirace. Existují dvě skupiny lidí. První skupina nakupuje dárky promyšleně s předstihem, základ je být originální. Druhá skupina na poslední chvíli rychle dohání nákup dárků. Nicméně pro obě skupiny přinášíme řešení a to v podobě online nákupů.

Výběr vhodného dárku

V dnešním světě, kde se dere na hlavní příčku online svět nákupů není nic jednoduššího, než se pohodlně usadit a ponořit se do online světa. Žádné fronty, nezáleží na počasí a hlavně máte klid si vše promyslet. Doba doručení zboží je maximálně do 3 pracovních dnů, ale většina e-shopů je schopna Vám zboží doručit do 24-48 hodin. Dárek v podobě dárkové poukázky máte dokonce obratem v emailu a nemusíte na nic čekat. Specialista na slevové poukázky je Allegria – Firma na zážitky.

Trošku jsme se na to podívali a zkusili pro Vás vytvořit pár napádů a tipů, kde hledat. Protože zakoupit dárek a ještě získat nějakou tu slevu za nákup, to se určitě vyplatí.

Tak například takový wellness víkend nebo wellness pobyt pro dva je velice vhodný a vyhledávaný dárek pro ženy i oblíbený dárek pro muže. Relaxace a kouzlo okamžiku, co víc si přát?

Nesmíme nezmínit mezi oblíbenými dárky pro maminky, dárky pro kamarádky, dárky pro babičky či dárky pro přítelkyně a manželky jsou stále nejpopulárnější šperky. Šperky nakoupíte se slevovým kupónem třeba na Šperky.cz, Brilianty.cz, nebo Stoklasa.cz. Výběr je obrovský. Krásným šperkem zaručeně podtrhnete osobnost každé ženy. Kvalitní kosmetika, poukaz ke kadeřnici, zajít si na masáž nebo dobrou večeři. Kosmetiku nakoupíte nejvýhodněji na Notino.cz, Fann.cz nebo Parfemy.cz.

Dárek pro muže může být oříšek, ale myslíme si, že kvalitní kosmetikou, parfémem nebo nějakým kouskem do šatníku z Bastard.cz nebo Trenyrkarna.cz určitě nepohrdnou. Co takhle dárek, na kterém si pochutnají nebo nějaké to kvalitní víno z Vinovyhodne.cz, to by mohl být skvělý dárek pro dědečka. Nějaký ten vtipný dárek Babickarstvi.cz by mohl zaručeně vykouzlit úsměv na tváři. Má nějaký koníček? Je vášnivý rybář, pak zkuste Rybarskepotreby-shop.cz. Má rád adrenalin a zábavu, pak Adrop.cz. Kuchař, pak Grilovani.cz nebo Chefshop.cz. Cyklista nebo ho baví outdoorové sporty, pak Hervis.cz nebo Hanibal.cz

Co takhle to spojit a koupit dárek pro celou rodinu? Zájezd k moři, na hory nebo jen tak podniknout celodenní výlet do přírody a za zábavou. Pořádně unavit děti na čerstvém vzduchu, to je dar. Zájezdy najdete nejlevněji na Firotour.cz nebo Alexandria.cz

536

Dárek pro děti záleží samozřejmě na věku. Pro ty nejmenší nějaké ty hračky do sbírky zaručeně potěší. Pro ty starší tu máme poznávací zájezdy, adrenalinové zážitky a samozřejmě nějaká ta elektronika. Pěstuje nějaký sport, učí se hrát na hudební nástroj nebo rád/a čte. Lekce cizího jazyka z může výrazně ovlivnit budoucnost. Dárky pro děti sežene se slevovým kupónem v obchodech Prodeti.cz, Kytary.cz, Knihydobrovsky.cz a Alza.cz

Nesmíme zapomenout na dárek pro naše domácí mazlíčky. Nějakou tou hračkou nebo pamlskem z Zoohit.cz, Krmeni.cz či Superzoo.cz mu zaručeně zlepšíme den.

Doufáme, že jsme Vám trošičku dodali nějakou tu inspiraci a pomohli ušetřit penízky se slevovými kupóny nebo slevovými kódy u našich obchodů.

 

1 komentář pro “Jak vybrat vhodný dárek?”

  • Ivana říká:

    Děkuji moc. Hledala sem tip na dárek pro muže a občas je to fakt porod, ale díky tipům už mám. Je to rok co rok těžší a těžší Děkuji Ivana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *