Ladylab image

Recenze obchodu Ladylab.cz

Vytvořeno |

Slovo úvodem

Ladylab.cz nabízí k prodeji spoustu a spoustu věcí pro sportovce a osoby, které chtějí svůj život zlepšit a žít zdravějším stylem života. Nejedná se zde o činky či sportovní nářadí, ale například se zde prodávají tabletky na hubnutí či detox a spalovače tuků. Na Ladylab.cz můžete objevit elektronické knihy, dárková balení například pro známou k narozeninám. Celý web Ladylab je veden směrem zdravého životního stylu. V balení občas najdete krásný vzkaz a příjemnou vůni. Také na stránce můžete sledovat cvičící videa, jenž podpoří hubnoucí doplňky stravy.

Jak rychlé je doručení? 

Pro někoho může být rychlost doručení na z Ladylab.cz překvapivá, pro někoho to může být velice příjemné zjištění. Balíček Vám přijde následující pracovní den, pokud tedy bydlíte v České Republice. Jste-li ze Slovenska a využíváte Ladylab.sk, doručení balíku bude pozdější o jeden den. Lidé, jenž objednávají z České Republiky, mají na výběr z šesti možností doručení balíčku, Slovensko má bohužel méně možností (konkrétně, má možnost doručení pouze na zásilkovnu nebo dokonce DPD). 

A jak je to s reklamací a vrácením zboží?

Jedna z důležitých věcí, kterou by jste měli vědět před nákupem, je možnost reklamace a vrácení zboží. Zboží je možno vrátit, má však i své podmínky. Ty i se spoustou dalších informací najdete ve všeobecných obchodních podmínkách. Reklamace a její podmínky jsou uvedeny hned pod vrácením zboží. Celé to může pro nezkušené působit chaoticky složitě. Obavy však nejsou potřeba, jde hlavně o zvyk, v případě vadného zboží či nespokojenosti jistě zvládnete vše vyřešit. Ladylab se ke všemu staví pozitivně.

Proč nakupovat zrovna na Ladylab?

Dobré znamení je, že se celý web snaží inspirovat lidi k zdravému životnímu stylu. Nejedná se zde tedy o e-shop, který prodává něco, čemu nerozumí. Sami si uvědomují a dávají vědět svým zákazníkům, že nestačí pouze doplňky stravy, ale je nutný i pohyb. U každého produktu najdete dlouhý popisek s veškerými informacemi. Na rozdíl od některých podvodných stránek, obsahují skutečné názory a recenze lidí, kteří jsou převážně spokojeni. 

Ladylab banner

Jakými způsoby můžete komunikovat s prodejci?

Někteří lidé se před zakoupením chtějí zeptat na pár informací a nejlepší je samozřejmě původní zdroj, než lidé, kteří pro tento web nepracují. Podporu najdete na jejich telefonním čísle (+420 777 906 177). Pokud raději upřednostňujete psanou formu komunikace, můžete využít jejich email či jim napsat přes všemi známou sociální síť Facebook. Na kratší konverzaci můžete využít online chat, který je oproti e mailu rychlejší a mnohdy přehlednější. Záleží na preferenci každého člověka.

Výhody a nevýhody nákupu na Ladylab.cz

Výhodou je ověřenost a spokojenost ze strany zákazníků. Dále stálá podpora, navíc u produktů najdete složení a víte, že do sebe necpete špatné věci, které budou mít negativní následky pro tělo. Též je výhodou velmi rychlá doprava.

A nevýhody? Jistě se zde jedna najde a to v případě toho, že člověk věří, že samotné polykání tabletek pomůže. Toto jistě není pravda, tabletky pouze dopomáhají. Nutností je tedy cvičení, které musíte často provádět. (Většinu však cvičení baví, takže se nemusí vždy jednat o nevýhodu)

Pohled očima zákazníka

Ladylab žije především na svém Instagramovém a Facebookovém profilu, kde si i zákaznice vyměňují své zkušenosti s produkty.

Hodnocení obchodu

Ladylab.cz si vysloužil od zákazníků hodnocení 99% na Heuréce. Což je absolutní maximum co může obchod získat.

My dáváme Ladylab za skvělou práci také palec nahoru.

Hodnoceni Ladylab heureka 1
Panda palec nahoru 1

Jak ušetřit na Ladylab.cz

Tady je dárek od nás. Chceš-li při nákupu na Ladylab ušetřit, pak využij naše slevové kódy Ladylab. Aktuálně nabízíme slevu 10% na celý nákup.

Závěr

Je tedy Ladylab.cz obchod dobrý pro nákup a důvěru z vaší strany? Pokud máte nějaké větší sportovní ambice, chuť i vytrvalost, chcete žít zdravěji a nebojíte se experimentovat, tak jistě nákup stojí za vyzkoušení. Za zkoušku přece nic nedáte, vše je v přijatelné ceně a neutrácíte neuvěřitelně velké částky za nefungující spalovač tuků. Pokud zapojíte zdravý jídelníček a pohyb, jistě brzy zpozorujete výsledky, ze kterých budete mít radost. Chcete-li kvalitu a správnou cestu, zde je skvělé řešení, nyní je jen na každém, zda se pro touto cestou rozhodne vydat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *