Je výběr spodního prádla opravdu taková věda?

Vytvořeno |
Padnoucí spodní prádlo dokáže pozvednout sebevědomí každé ženy. Jak si poradit při výběru spodního prádla?

Vybrat padnoucí spodní prádlo není jednoduché, i přesto výběr spodního prádla většina žen podceňuje. Spodní prádlo by mělo být praktické na celodenní nošení. Padnoucí spodní prádlo musí podtrhnout a obepnout Vaši postavu a obkreslit Vaše křivky a přednosti, abyste se cítily dobře a sebevědomě. Nemělo by Vás nikde škrtit, nikde trčet, nejlépe byste o něm neměly vůbec vědět. Jak správně ale spodní prádlo vybrat?

Jak správně vybrat spodní prádlo

Při výběru spodního prádla a plavek začněte tím, že si změříte svou velikost. Správnou velikost si změříte pomocí krejčovského metru sami doma. Velikost košíčku nejlépe změříte v klasické podprsence bez výztuhy ve výši středu bradavek. Podprsenky s push-up efektem nejsou na měření vhodné. Zapište si číslo a vrhněte se na změření obvodu. Vydechněte a změřte obvod těsně pod prsy. Centimetry zaokrouhlete vždy směrem dolů. Obě čísla porovnejte s tabulkou velikostí obchodu, kde budete podprsenku kupovat. Nezapomeňte, že podprsenka časem povolí, proto je vhodné zapínat podprsenky vždy na poslední sponky a postupem času utahovat, proto volte raději menší velikost. Menší poprsí zvýrazníte podprsenkami s push-up efektem. Větší poprsí podtrhnou podprsenky s mírně vyztuženými košíčky.

Pokud si nejste jisti, zajděte si osobně do jedné z prodejen se spodním prádlem, kde Vám prsa profesionálně přeměří. Nejvhodnější je zakoupit první podprsenku osobně a poté už můžete nakupovat podprsenky ve svém oblíbeném obchodě online z pohodlí domova. Funguje to tak, že pokud například zajdete do obchodu Astratex, necháte si přeměřit prsa, koupíte si vhodné spodní prádlo Astratex, je dobré příště podprsenku koupit opět v obchodě Astratex. Máte tak jistotu, že Vám opět padne tak jak má. Využít můžete například pravidelné slevy Astratex. Pokud sami přemýšlíte, kde ještě je možné spodní prádlo zakoupit, krásné spodní prádlo nakoupíte například na Bonprix, kde při online nákupu můžete využít pravidelný slevový kupón Bonprix, který je k dispozici téměř každý týden a získáte slevu 10% za nákup a dopravu Bonprix zdarma. Bonprix podprsenky a kalhotky mají ale opět jiné velikosti, proto je dobré před nákupem zboží si přečíst velikostní tabulku přímo na stránkách obchodu a porovnat s podprsenkou, kterou máte doma.

Kvalitní spodní prádlo se slevami

Totéž platí pro kalhotky. Neměly by Vás nikde zařezávat ani naopak být příliš volné. Podle tvaru můžete opticky prodloužit nohy nebo zvýraznit zadek, například zakoupením takzvaných brazilek nebo tanga kalhotek. Volte barvy podle druhu oblečení, není vhodné, aby bylo spodní prádlo vidět skrz Vaše oblečení.

Nebojte se investovat do kvalitního padnoucího spodního prádla. Vaše postava to ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *