Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Bonprix

Bonprix je mezinárodní společnost se sídlem v Hamburku. Bonprix sleduje nejnpovější módní trendy aby nejen splnila, ale i předčila vaše očekávání. S Bonprix budete originální, oblečeni v kvalitní módě. Celkově Bonprix působí ve 30 zemích. V České republice se setkáte pouze s online verzí.

Jak získat slevový kupón Bonprix

Kde získáte slevové kupóny Bonprix? Přímo u tady u nás. Aktualizujeme pro Vás pravidelně všechny slevy nejen značky Bonprix, aby Vám nic neuteklo.

Jak uplatnit slevový kupón Bonprix

Už jste si vybrali svůj slevový kód Bonprix a ptáte se, jak ho uplatnit? V prvním kroku objednávky pod seznamem Vámi vybraného zboží.

Slevový kód Bonprix

Bonprix slevy, akce, Black Friday a další

Pravidelné slevy Bonprix a slevové kódy Bonprix jsou u nás pravidelně aktualizované aby Vám nic neuniklo. Pravidelné zimní a letní výprodeje Vám nabídnou slevy více jak 50%. Jednou z hlavních sezónních záležitostí je Black Friday Bonprix. Mezi další velké akce jsou Bonprix dny Marriane a Bonprix Nákupy OnaDnes.

Bonprix doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma v určité hodnotě na Bonprix nejspíš nenajdete, ale pravidelně Vám bude nabízen slevový kód Bonprix na dopravu zdarma. Poštovné činí 129 Kč při platbě na dobírku, 99 Kč při platbě PayU a 99 Kč při platbě kartou. Zboží Vám bude doručeno mezi 4-6 dní od přijetí objednávky.