Jaké jsou způsoby, jak provonět byt?

Vytvořeno |

Vůně linoucí se celým bytem, období relaxace a příjemných chvilek v obklopení oblíbené vůně? Je lepší Aroma lampa nebo kvalitní svíčka?

Aroma lampy, difuzéry nebo svíčky?

Aromaterapie je skvělý způsob, jak zklidnit mysl a udělat si pohodu. Hlavně v podzimní a zimní čas, kdy každé ráno hledáme jakoukoliv motivaci, proč vstát z postele. Vaše oblíbená vůně ale potěší po celý rok a pozvedne Vám tak náladu, pokud zrovna nemáte svůj. Udělejte si čas pro sebe nebo nechte vůni jen tak plynout každý den.

Slevy na svíčky a aroma lampy

Jaké jsou způsoby, jak provonět byt?

Aroma lampa – Aroma lampa funguje na bázi odpařování pomocí otevřeného ohně. Jedná se o keramickou, skleněnou nebo kovovou nádobku s odpařováním. Nahoru vložíme vonný vosk nebo pár kapek éterického oleje a do spodní části malou zapálenou svíčku. Při používání éterických olejů si dávejme pozor na předávkování, které sice není nijak nebezpečné, ale nemusí nám dělat dobře. Éterické oleje jsou čistě přírodní bez chemie. Vonné vosky máte k dispozici v obrovském množství typických i netypických vůní. Na trhu najdete větší výběr vosků než svíček. Dávejte si pozor na kvalitu vosků. Nekupujte ty nejlevnější vosky, protože ty mohou obsahovat mnoho škodlivých látek. Kvalitní vosky jsou cenové dražší než svíčky, ale vydrží vám déle, protože stačí úplně malé množství, které postupně doplňujete. Bohatě postačí 1-2 kapky oleje. Po každém použití omyjte aromalampu mýdlovou vodou. Pozor na popálení svíčkou. Pozor si dávejte také na rozpálený olej či vosk a aromalampu držte v dostatečné vzdálenosti od dětí, zvířat a hořlavého materiálu.

Svíčky – Svíčky stále patří mezi nejoblíbenější a nejméně náročný druh výrobku pro provonění a relaxaci. Narazíme na svíčky všech možných barev, druhů, vůní, velikostí a tvarů. Klasické čajové svíčky, které víme, že opravdu voní jsou Party Lite. Malá čajová svíčka, kterou umístíte do dekorativní skleněné nádobky Vám dokonale provoní byt. Další známá značka kvalitních svíček, které dlouho voní jsou Yankee Candle.

Slevy na Yankee candle

Vonné tyčinky – Při výběru vonných tyčinek si dáváme pozor na složení výrobku stejně jako u vosků a vonných svíček. Jaké zde najdete suroviny? Například santalové dřevo, vanilku, sušené květy, exotické stromy a další suroviny. Vonné svíčky koupíte třeba se slevou Notino.

Aroma difuzéry – Skleněná nádobka s vonnou esencí, do které vložíme dřevěné bambusové tyčinky, které vstřebávají vůní a postupně ji uvolňují do ovzduší.

Elektrické difuzéry a aroma lampy – Na trhu najdete různé tvary a barvy difuzérů, které skvěle doplní design interiéru. Difuzér postupně uvolňuje vůni z vody a éterickém oleji bez zahřívání. Místnosti provoní rychle a účinně. Při zapojení do elektriky lze také automaticky regulovat množství a čas. Elektrické aroma lampy fungují na stejném principu jako klasické, tedy na zahřívání vosku. Nepotřebujete však žádný otevřený oheň. I elektrické aroma lampy lze zakoupit s časovačem.

Osvěžovač vzduchu –  Na trhu najdete mnoho variant osvěžovačů vzduchu. Jedněmi z těch klasických, které známe všichni jsou klasické spreje nebo aroma automatické osvěžovače na baterky nebo do elektriky, které postupně uvolňují vůni díky načasování. Náplně zakoupíte v obchodě a po vyprázdnění lahvičku vyhodíte a vyměníte za novou. Jedná se tedy o nejméně ekologické varianty s chemickým složením. Doporučujeme na koupi slevy 4Home

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *