eobuv cz

Recenze obchodu Eobuv.cz

Vytvořeno |

Nečekejte na to, až doskladní vaši velikost obuvi na danou pobočku obuvnictví, ale zkuste si je objednat on-line. Už dávno totiž neplatí, že boty musíte nakupovat pouze v kamenných prodejnách. Můžete je objednat z pohodlí vašeho domova skrze e-shop Eobuv.cz. Jak tato stránka funguje, řekneme v dnešní recenzi.


Eobuv – obchod s velkým výběrem

Když navštívíte internetový obchod Eobuv.cz, zjistíte, že výběr značek je zde opravdu obrovský. Jejich cenová relace je od těch opravdu nejlevnějších, spíše sezónních bot, po luxusní značky a případné limitky. 

Samotný obchod má adresu v Polsku, také odtud boty odesílá. Ale není důvod k obavám, doručení a i vrácení zboží není vůbec nijak složité a ani finančně nákladné. Mimo to mají také několik kamenných prodejen právě v Lubušském vojvodství, takže jsou důvěryhodným prodejcem.

Výhody a nevýhody obchodu

Mezi výhody tohoto obchodu patří jednoznačně to, že si zde opravdu vyberete. Ať už hledáte tenisky, plátěnky, holinky, boty na podpatku, pánské polobotky nebo třeba peněženku či kabelku, tak tady to vše najdete na jednom místě. Mimo to si to můžete jednoduše barevně sladit, protože zde mají mimo obuv právě také doplňky. Vše si také pohodlně dle barev a velikostí můžete vyfiltrovat.

V případě dotazů, ať už ohledně nákupu, či třeba doporučení vhodné obuvi, můžete využít on-line chat přímo na webových stránkách, či napsat přes Facebookovou stránku eobuv.cz. Komunikace se zákazníky je rychlá.  

Jako nevýhodu by se dalo počítat právě to, že e-shop nemá české sídlo, proto je doprava o jeden den delší, než z běžných českých e-shopů. Je tedy také možné, že na podpoře potkáte někoho, kdo bude komunikovat stručně, protože nebude český jazyk ovládat na obstojné úrovni. Ale vždy vám aktivně pomůže a dorozumíte se.

Slevy eObuv a jak udělat nákup ještě výhodnější

Pokud se rozhodnete v tomto internetového obchodě nakupovat, jistě si zadejte do vyhledávače klíčová slova:

Tento e-shop má totiž velmi často na internetu dostupné slevové kódy, díky kterým dostanete dopravu zdarma, slevu 10 – 20 %, či jiné výhody. Nezapomeňte se také přihlásit do jejich newsletteru, protože i tím získáte slevu na první nákup.

Jak probíhá nákup

Se samotným nákupem vám může pomoci v patičce webu (spodní část) odkaz: „Jak nakupovat?“ Zde máte přehledně i s obrázky ukázané, jak zboží objednat, ba dokonce zde  najdete i velikostní tabulku, pokud byste si nebyli jisti s tím, jakou velikost si máte u dané značky objednat. 

Po objednání vás čekají zhruba 2-3 dny čekání. Záleží také na tom, jakou dopravu jste si vybrali. Zpravidla bývá PPL nejrychlejší a opravdu napsané dny doručení odpovídají realitě. Zboží můžete vrátit do 30 dnů od převzetí, a to pomocí on-line formuláře, kde vyplníte údaje o objednávce. Vrácené zboží pak stačí zabalit a zanést buď na pobočku České pošty, či Zásilkovny, kde vám jej odešlou k prodejci zdarma s přiloženým štítkem. Ten bude přiložen ve vaší zásilce již při doručení k vám. Pokud by vám tento způsob nevyhovoval, můžete to na své náklady odeslat jinou cestou. Peníze vám budou vráceny maximálně do 14 dnů, ale ve většině případů k tomu dochází již v prvním týdnu. 


Závěr recenze eobuv

Internetový obchod eobuv.cz hodnotíme pozitivně, protože je zde opravdu jeden z největších výběrů obuvi a doplňků v České republice. Vše nakoupíte z pohodlí vašeho domova a nemusíte čekat ve frontě. Vrácení zboží je v případě špatně zvolené velikosti rychlé, stejně tak i vrácení peněz. Při vyfiltrování správného typu obuvi, velikosti a barvy, se takřka nemůže stát, že byste nenašli to, co hledáte. Tento obchod určitě stojí za zkoušku.

Závěrečné hodnocení

V systému Heureka se obchod eObuv pyšní skvělým uživatelským hodnocením 97% a my tomuto obchodu dáváme za super výběr a skvělý servis také palec nahoru.

Hodnoceni eobuv
Panda palec nahoru 1

3 komentářů pro “Recenze obchodu Eobuv.cz”

  • radmila strnadova říká:

    Nevím,proč si lidé stěžují. Z tohoto obchodu mám s manželem 11 párů bot,vybírám prověřené značky v cenové hodnotě 2000 až 3500.Nyní se mi stalo,že jsem musela reklamovat,vyřízeno kladně během 14 dnů

  • Renata říká:

    Moje zkušenost s eObuv. Dříve jsem tam kupovala boty a jelikož jsem je nechtěla reklamovat, tak OK.
    Na jaře 2023 jsme koupili dva ks kufrů dětem Střední textilní kufr Semi Line se 4 kolečky. Bohužel hned na letišti jedno kolečko odpadlo (jde zaklapnout). A nejde sehnat. U ostatních prodejců mi řekli, ať se obrátím na eObuv, čili na mého prodejce. A eObuv mi suše sdělila, že náhradní díly neposkytuje a neporadí, co dál, kde sehnat nic. A dále nekomunikuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *