Agoda slevy

Recenze portálu Agoda

Vytvořeno |

V dnešní době, možná víc než kdy dříve, většina z nás touží někam si zajet. Poznat jiné město, odpočinout si na hezkém místě, prožít nové zážitky nebo jen tak relaxovat v příjemném prostředí. Abychom byli spokojení s naší dovolenou je důležité si dobře vybrat. Závisí na tom všechny aspekty. Oblast kde chceme jet, hotel ve kterém budeme bydlet, prostředí ve kterém je hotel umístěn, vybavení hotelu. To vše jsou věci, které ovlivňují naši spokojenost a čas strávený na naši dovolené. Je pro nás důležité vybrat si přesně to, co potřebujeme a tak v dnešní moderní době internet reaguje na naši poptávku. Několik portálů nám nabízí mnoho možností kde a jak se ubytovat a strávit naši drahocennou dovolenou. Jedním z těchto portálů je Agoda.

Co je Agoda?

Je to rezervační platforma, která nabízí ubytování v hotelech po celém světě. Byla založena v roce 1998 a sídlo má v Singapuru. Společnost byla původně založena v Thajsku. Měla cíl a ten byl proniknout do tehdy rozvíjejícího prostředí internetových vyhledávačů a nabídnout zákazníkům všechny dostupné informace o ubytování a cestování do exotických zemí. V roce 2003 se k této rozvíjející společnost přidala druhá společnost a v roce 2005 spojily své síly a vytvořily kvalitní značku Agoda.

Co Agoda nabízí?

Podle výzkumu z roku 2015 nám tento portál nabízí ubytování ve více než 775 000 hotelech a ubytovacích zařízeních. K nynějšímu roku jich bude rozhodně o mnoho více. Jeho sortiment a možnosti se neustále rozšiřují. Reaguje na poptávku, která se postupem času zvětšuje a tak se přizpůsobuje zákazníkům. Své zaměstnance má po celém světě ve více než 20 zemích.

Nákup na portálu

Na internetových stránkách Agody můžeme najít aplikaci, která nám nákup ulehčí. Pokud se rozhodneme objednat si zde ubytování je lepší se zaregistrovat. To je jednoduché a bezplatné a nepřijdeme tak o slevy Agoda, které portál nabízí. Nákup bez registrace ale taky není problém. Stačí na první straně vyplnit destinaci, datum příjezdu a datum odhlášení, kolik pokojů potřebujeme a kolik nás tam jede. Vybereme všechny filtry, které potřebujeme a zvolíme hotel. Můžeme zde vidět přesnou polohu místa a výbavu hotelu. Což je pro mnohé z nás rozhodující. Po rezervaci vyplníme osobní údaje, registrovaní zákazníci už mají předvyplněno. Zvolíme platbu. Rozhodneme se platit předem, nebo nám peníze budou strženy později. Pro vyplnění je nutné vlastnit kartu se kterou můžeme platit na internetu.

Jaké jsou výhody nákupu u Agody?

Jejich webová stránka je dostupná ve 38 jazycích. Najdeme na ni vše co potřebujeme. Nejenže se můžeme rozhodnout do jaké exotické země se podíváme, ale taky přesně vidíme na jakém místě se náš hotel bude nacházet, co všechno je v jeho nabídce a co vše můžeme využít. Pokud máme jakýkoliv problém nebo dotaz, jejich telefonická a emilová podpora je tady pro nás nonstop po celý rok a to v 17 jazycích. Komunikace je bezproblémová. Nemusíme mít strach, že na svůj dotaz nedostaneme odpověď, nebo nám nebude poskytnuta pomoc. A to je pro objednávání dovolené hodně důležité. Agoda je výjimečná tím, že nabízí nejnižší cenu ubytování. Ale pokud zákazník prokáže, že je schopen rezervovat stejný pokoj za nižší cenu, dokáže takovou nabídku vyrovnat a nebo ji překonat. Na jejích stránkách najdeme velké množství recenzí od zákazníků, které nám pomohou si vybrat to pravé pro nás.

Co říci na závěr?

Mnozí z nás si své dovolené váží. Chceme si vychutnat každou chvíli svého volna. Díky Agodě tento čas nemusíme jen tak promarnit. Můžeme si vybrat právě to, po čem toužíme. Tento portál není složitý, nemá žádné ukryté úskalí. Nabízí nám neskutečné množství ubytování a možností. Jeho služby se stále zdokonalují. Zajímá se o zákazníky a proto jde s dobou. A co je nejdůležitější? Se zákazníky komunikuje.

Hodnocení portálu Agoda.com

Portál Agoda máme vyzkoušený a neměli jsme nikdy žádné problémy. Proto rezervační portál Agoda hodnotíme kladně. Agoda má od nás palec nahoru.

Panda palec nahoru 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *