Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Footshop

Dnes jsou footshop téměř jediní v Čechách a na Slovensku, kdo přináší na trh exkluzivní kolekce známých značek, zároveň ale spolupracují s těmi, kteří na trhu teprve začínají. Footshop se zaměřuje na prodej obuvi pro ženy, děti a muže. Najdete zde i oblečení a doplňky od věhlasných značek jako jsou Nike, Adidas, Puma, Converse, Vans a další. Nakupovat můžete online nebo máte k dispozici dvě kamenné prodejny v Praze. 

Jak získat slevový kupón Footshop

Footshop slevové kupóny a akce si vyhledejte rovnou na našich webových stránkách zdarma.

Jak uplatnit slevový kupón Footshop

Zkopírujte slevový kód Footshop a po dokončení nákupu jej zadejte v prvním kroku objednávky do pole ,,Mám slevový kód.‘‘

Footshop slevy, akce, výprodeje, Black Friday a další

Footshop se účastní velkých akcí jako jsou Footshop Black Friday, kdy ušetříte až 50%. Dále se účastní akcí jako jsou Footshop Dny Marianne a Footshop Nákupy OnaDnes. Letní a zimní výprodeje Footshop Vám ušetří více jak 60% a použít můžete během roku i připravené slevové kupóny Footshop.

Footshop doprava zdarma a cena poštovného

Footshop poštovné zdarma je pro Vás k dispozici při nákupu zboží nad 2.500Kč nebo při odběru osobně. Na výběr z dopravců jsou pro Vás k dispozici - Česká pošta při platbě předem 69Kč, nebo za 99Kč. LS kurýrní služba za 69Kč při platbě předem, nebo 99Kč. Expresní doručení DoDo je za 192Kč a možné pouze v Praze. Zboží si lze nechat poslat do zásilkovny za 39Kč při platbě předem nebo za 59Kč.