🤗 Co lze koupit na Dracek.cz?

Dracek.cz je rodinným hračkářstvím, které vzniklo již v roce 2004 po narození dcery zakladatelů tohoto obchůdku. Najdete tady převážně české hračky a jiné výrobky, u kterých dbají na tu nejlepší možnou kvalitu. Velké množství zboží mají skladem, dorazí k vám tedy rychlostí blesku, s tím, že zboží bude pečlivě zabaleno a s láskou odesláno právě k vašim rukám.

Na Dracek.cz najdete v přehledném menu například aktovky a školní potřeby – pouzdra, penály, batohy, dále tašky a kufříky, nejrůznější didaktické a kreativní hračky pro všechny věkové kategorie, ale také knihy či DVD. Koupit zde můžete také hračky pro holky, kluky, a to jak pro miminka, tak batolátka, pro předškolní i školní děti. Každé dítko může na Dracek.cz najít svoji vysněnou hračku. Miluje vaše dítě nějakou TV postavičku? Pak jste na správném místě, postavičky ze známých českých večerníčků, jako je Krtek, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat, Bob a Bobek, Rákosníček, Rumcajs, Včelí medvídci nebo Hurvínek, najdete v širokém sortimentu právě zde! Pokud sháníte zábavnou stolní hru pro celou rodinu, zcela jistě si taktéž vyberete. Dalšími produkty z nabídky tohoto super obchůdku jsou třeba kostýmy na karneval, oblečení pro děti i dospělé, čepičky, zástěry, chňapky a další zboží. Kdo bude chtít svému dítku doladit pokoj nejrůznějšími kapsáři, boxy, polštářky, povlečením nebo kobercem, bude jistě také potěšen nabídkou. V neposlední řadě stojí za zmínku obsáhlá nabídka potřeb pro miminka, a to jak do postýlky, tak na koupání nebo jídelní soupravy či nosítka a šátky.

Nezapomeňte využít naše slevové akce a výprodeje, aby byl váš nákup co nejvýhodnější.

💵 Jak získat slevu na Dracek?

Jak získáte slevový kupón Dracek

Dracek.cz v tuto chvíli slevové kupóny k dispozici nemá, ale nabízí mnoho slevových akcí a výprodeje, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Dracek.cz, v emailech od Dracek.cz, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách pro Dracek.cz, včetně jejich platnosti.

🤔 Jak uplatnit slevový kupón nebo slevu na Dracek.cz?

Momentálně e-shop Dracek.cz nenabízí klasické slevové kupóny, kde byste na základě jejich využití mohli získat slevu na váš nákup, ale nabízí mnoho jiných slev a akcí. Stačí, když projdete kategorie produktů a určitě najdete tu nejlepší cenu na zboží, které právě sháníte.

🏠 Dracek.cz - slevy, akce, Black Friday a další

Jaké slevy vás čekají?

Slevy na tématické celky, například hry, stavebnice, hračky, panenky, aktovky, školní potřeby, knihy, DVD, potřeby do dětského pokoje, kojenecké potřeby, kostýmy a oblečení atd. jsou k dispozici velmi často, a to pokaždé na jiný sortiment, takže si vyberou všichni a určitě naplní potřeby a přání každého zákazníka.

Za zvýhodněnou cenu zakoupíte pomocí aktuálních akcí a slev na Dracek.cz hračky, stavebnice, hry, puzzle, dárky, plyšáky, kojenecké potřeby, zvířátka, různé TV postavičky, ale také aktovky, tašky, pouzdra, kufříky apod.

Na Dracek.cz ušetříte i bez slevových kupónů, a to pomocí celoplošně organizovaných akcí, jako je  Black Friday, což je nejznámější slevová akce, která se koná vícekrát do roka. Dracek nabízí na svých stránkách také slevy a výprodeje, které jsou pro vás nabízeny v pravidelných intervalech, nejčastěji však na vás čekají slevy ve výši 10-30% na Dracek.cz  a slevy až 50% při velkých kampaních. Na každou z těchto slev a slevových akcí Dracek.cz vás nezapomeneme včas upozornit na našich webových stránkách.

Ušetřit můžete po celý rok každý den, a to v sekci „Aktuální slevy“, kde nabízí pravidelně aktualizované zboží za lepší ceny.

🛒Dracek.cz - doprava zdarma a cena poštovného

Dracek.cz doprava zdarma platí automaticky u objednávek v hodnotě nad 1.500,- Kč, a to prostřednictvím přepravní společnosti GLS nebo na pobočku Zásilkovny. Samozřejmě obchod také nabízí možnost osobního odběru na prodejně, který je vždy zdarma. Pokud budete mít objednávku nižší hodnoty, zaplatíte bez dobírky 109,- Kč za GLS, 69,- Kč na pobočku Zásilkovny, 119,- Kč za PPL.

Doba dodání je 2-5 pracovních dnů. 

Nejste-li se zbožím spokojeni, lze ho vrátit v zákonné lhůtě 14 dní ode dne, kdy vám bylo zboží doručeno, a to bez udání důvodu.

🤑 Jaké jsou způsoby platby v Dracek.cz?

V e-shopu Dracek.cz lze zaplatit platební kartou VISA nebo MasterCard, dále klasickým bankovním převodem nebo můžete zvolit platbu na dobírku a zaplatit tak za zboží při převzetí objednávky kartou nebo platbou v hotovosti.