Mobilní aplikace plná slev pro Android

Vytvořeno |

Určitě už znáte naše webové stránky a víte, že internetové obchody vydávají tajné slevové kupóny a kódy, které pro Vás hledáme a zveřejňujeme. Uživatelů počítačů ubývá a přibývá uživatelů s chytrými mobilními zařízeními. Proto jsme se rozhodli, že pro mobilní uživatele vytvoříme speciální android mobilní aplikaci Panda Kupóny.

Mobilní aplikace Panda Kupony

Naše android mobilní aplikace Panda Kupóny je doslova narvaná slevami, slevovými kupóny a kódy do internetových i kamenných obchodů. Šetříte a nechcete zbytečně utrácet více, než musíte? Mobilní aplikace Panda Kupóny Vám pomůže při každodenních nákupech. Na každém nákupu můžete ušetřit, stačí si vždy před placením zkontrolovat, zda neprobíhá nějaká akce, nebo není k dispozici slevový kód. V mobilní aplikaci nepřijdete o nic co pro Vás máme na webu. Všechny slevy budete mít na jednom místě. A co je na tom nejlepší? Vše je zcela zdarma a bez reklam.

Instalace aplikace Pandakupony je jednoduchá a zvládne jí každý kdo má mobilní telefon nebo tablet se systémem android. Stačí otevřít předinstalovanou aplikaci Google Play nebo Obchod Play a vyhledat si aplikaci Pandakupony a kliknout na tlačítko nainstalovat. Aplikace je zcela zdarma. Aplikace se automaticky stáhne a nainstaluje do Vašeho chytrého zařízení. Potom jí najdete na své ploše.

Budeme rádi, když naši aplikaci vyzkoušíte a dáte nám případně do komentáře zpětnou vazbu.

1 komentář pro “Mobilní aplikace plná slev pro Android”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *