Jak vybrat dětské náušnice a na co dát pozor?

Vytvořeno |

První náušnice pro vaši holčičku jsou většinou také prvním šperkem, který dostane. Jak postupovat při jejich výběru a jak je to s píchnutí

První náušnice jsou velkým krokem pro hlavně pro maminky. Nejdříve byste si měli promyslet, jaký způsob propíchnutí oušek zvolit. Pokud zvolíme propíchnutí jehlou, můžeme si donést vlastní náušnice, které by hodinu předem měly být naložené v lihu. Zvolíme-li způsob nastřelení, dostaneme pro miminko hojící náušnice, které lze vyměnit, až bude ouško plně zahojené, přibližně po pěti týdnech. Od té doby je potřeba nosit náušnice minimálně půl roku v kuse, aby holčičkám nezarostly dírky.

jak vybrat dětské náušnice

První náušnice jsou nostalgickou vzpomínkou, kterou si jistě, pokud to půjde, uchováte napořád. Proto vybírejte pečlivě. Náušnice pro miminka by měly být no nejmenší a neměly by jít snadno rozepnout. Náušnice pro větší holčičky už můžou být jakkoliv zdobené. Pokud by se náušnice často rozepínaly, dají se dočasně uzamknout ve stříbrnictvích a zlatnictvích. Jakmile bude potřeba, zase je lze v pořádku odemknout. Náušnice by měly mít zaoblené hrany, aby se nezachytávaly o oblečení.

Jaký zvolit materiál?

Vyhněte se kovův a volte raději žluté zlato, bílé zlato, stříbro nebo chirurgickou ocel. V případě zlata je riziko alegrie nejmenší.

Jaké zvolit zapínaní?

Nejbezpečnější zapínání je zepředu na háček. Jedná se o snadné nasazování i sundávání náušnic.

Jaké jsou nejoblíbenější motivy?

V dnešní době najdeme opravdu bohatou zásobu různých vzorů. Krásné jsou zvířátka, srdíčka, květinky a najdeme i panenky. Zvolíte-li náušnice z osazenými kamínky, pečlivě si všechny kamínky zkontrolujte.

Kde takové náušnice koupit?

Při nákupu Vám doporučujeme využít slevové kupóny Brilianty nebo slevový kód Klenota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *