Jak vybrat dárek ženě?

Vytvořeno |

Zda je těžší vybírat dárek ženě či muži je asi nevyřešitelný spor. Ženy žijí v domnění, že přeci stále mluví o tom, co by chtěly nebo potřebovaly a že jim udělá radost i maličkost. Mužům se to však často takto lehké nezdá a právě pro ně je tento článek. Najdete v něm tipy na to, jak ženě dárek vybrat a co vše jí může udělat radost, ač to třeba sama zatím ani neví.

Jak vybrat dárek ženě

Poslouchejte ji

Že je to nějak moc jednoduché? No ano! Ženy často mluví o věcech, které se jim líbí, které někde zahlédly nebo objevily. Pokud se taková příležitost naskytne a vaše partnerka Vám ukáže něco, co by se jí líbilo, dávejte dobrý pozor! Zkuste si zapamatovat veškeré detaily, které o dané věci zmínila a co jí na ní zaujalo. To vše se Vám bude hodit později. Ideální je nespoléhat pouze na svou paměť, ale také si daný tip zapsat. Můžete využít například poznámek v telefonu nebo speciální aplikaci na tvoření seznamů.

Poraďte se s kamarádkou

Jestli neříká vaše žena Vám, co se jí líbí, vsaďte se, že to říká svým kamarádkám. Určitě není ostuda se s nimi poradit o výběru make-upu, voňavky nebo oblečení. Její kamarádky ji samozřejmě znají moc dobře a budou se v zájmu jejího blaha a radosti pod stromečkem snažit Vám co nejlépe poradit. Nejlepší bude, když sami vymyslíte, co byste partnerce chtěli dát a s kamarádkami dohodnete spíše jen značku či konkrétní produkt.

Koukněte se jí do skříně a šuplíku

Ne, neznamená to, že máte své ženě slídit v šuplících a prohledávat skříň v nejzazších koutech. Pokud jí však chcete k Vánocům pořídit nějaké oblečení či hezké spodní prádlo, je dobré se nejdříve podívat na velikost, abyste neudělali nějaké faux pax. Žádná žena nechce dostat tričko o dvě čísla větší ani sukni, do které se nevejde. Zároveň se můžete inspirovat i značkami, které v šatníku má. Pokud některá převažuje, znamená to pro vás větší jistotu, že když od ní koupíte nějaký další kousek, nešlápnete vedle. Stejná pravidla platí i pokud chcete své partnerce koupit například paletku stínů na oči či rtěnku. Podívejte se nejdříve, jaké barvy a značky používá. Pokud má jen pár kousků, můžete si je vyfotit a v parfumerii jen ukázat asistentce, která podle toho může snáze vybrat nějaký podobný kousek, který by mohl udělat pod stromečkem radost.

Zamyslete se nad jejími zájmy

Pokud chcete své milované pořídit něco opravdu užitečného či na míru, zkuste se zaměřit na to, co ráda dělá. Pokud chodí několikrát týdně do fitness centra a hlídá si jídelníček, podpořte ji v tom a vyberte hezké triko na cvičení, permanentku do posilovny či balíček zdravých potravin. Jestliže si potrpí na dobrou kávu, zkuste jí pořídit kávovar či pomůcku na alternativní přípravu kávy jako je například Chemex či Aeropress. K tomu můžete přikoupit balení výběrových zrnek a máte krásný dárek. Při výběru takového dárku zvažte, co vaše partnerka ráda dělá ve volném čase nebo o čem mluví, že by chtěla zkusit. Když se na podobné indicie zaměříte, byť jen třeba týden, zjistíte, že najednou máte tipy na dárky na dalších pár let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *