Jak požádat ženu o ruku?

Vytvořeno |

Žádost o ruku je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě. Je to takové to ujištění, že Vaše láska má nový směr a čeká Vás velký krok dopředu.

Každá žena má vysněný, jaký bude jednou její svatební den. Před svatbou je ale potřeba první učinit první krok, a to žádost o ruku. Ženy povětšinou sní o romantické žádosti o ruku, která se stane jejich celoživotní krásnou vzpomínkou a historkou pro rodinu a přátele. Ne vždy jsou ale muži dostatečně romantičtí a potřebují trochu nakopnout inspirací.

Jak požádat ženu o ruku?

Žádost o ruku přichází ve chvíli, až si je muž jistý, že chce s danou ženou strávit zbytek života. Nenechte se zmást, i pro muže se jedná o velký životní krok. Chtějí si být jistí, že je žena neodmítne. Pokud se muž rozhodne, že ženu požádá o ruku, obvykle už ji dobře zná a může tak odhadnout, jaká žádost o ruku ji potěší nejvíce.

Přinášíme Vám pár tipů, jak a kde požádat ženu o ruku a kde zakoupit ty nejkrásnější prsteny.

Začneme snubními prsteny. Měli byste mít alespoň trošku představu o tom, jaké prsteny má Vaše vyvolená v oblibě. Oblíbené jsou zásnubní prsteny z bílého zlata s kombinací briliantů. Zakoupit však lze i zásnubní prsteny se žlutého nebo růžového zlata. Dále máte na výběr jednoduché prsteny s jedním menším nebo větším kamínkem vprostřed. Prsten může být navíc dozdoben lesklými mini kamínky nebo nějakými proužky po stranách prstenu. Kamínek vprostřed lze mít klasicky bílý nebo můžete zvolit barevný nádech. Kamínky s brilianty a certifikátem pravosti zakoupíte například na Brilianty.cz, kde můžete navíc využít 10% slevu Brilianty na první nákup, a to se při ceně zásnubních prstýnků vyplatí. Dále s využitím slevového kódu Šperky.cz zakoupíte moderní krásné zásnubní prstýnky na Šperky.cz. Třetím obchodem, kde se inspirovat je Vivantis.cz. Jedná se obchod ověřený letitými zkušenostmi a nabízí Vám ušetření nemalých částek při zakoupení šperků se slevovými kupóny Vivantis. Pokud se stane, že zakoupíte špatnou velikost prstýnku, nemusíte se bát, v tomto případě nemají obchody žádný problém s výměnou velikosti. Nejste si však jisti nákupem prstýnku sami, nechte si poradit od zkušených prodavaček v jedné z kamenných prodejen se šperky.

Kde a jak požádat ženu o ruku?

Kde a jak požádat ženu o ruku?

Prstýnek už máme a teď, kde se rozhodnete učinit tento velký krok?

  • Klasikou zůstává večeře při svíčkách ve Vaší oblíbené restauraci. Prsten můžete uschovat například ve sklence vína nebo v dezertu.
  • Místo, kde jste se poprvé seznámili.
  • Romantický výšlap s žádostí na Vaší oblíbené vyhlídce.
  • Na romantické dovolené.
  • Ve vzduchu při letu balónem.
  • Velmi originální je žádost ve spánku, pokud Vaše přítelkyně spí tvrdě, navlékněte ji ve spánku prsten a očekávejte ranní probuzení.
  • Napište vzkaz nebo dopis, který umístíte na originální místo.
  • Potopte se společně do hlubin.

Ať už si vyberete jakoukoli variantu, nezapomeňte, že je to krok lásky a nejdůležitější je, aby to bylo od srdce. Držíme palce!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *