Už jste slyšeli o investování do stavebnice Lego?

Vytvořeno |

Investování dnes nepřitahuje pouze velké hráče neboli podnikatelé, popřípadě firmy. Do investování se pouští i pracující lidé, kteří si chtějí nějakou tu korunu přivydělat. Pokud i vy máte volné finanční prostředky, jejichž hodnota se každým rokem snižuje díky inflaci, zkuste své štěstí v investicích. Svět investic nabízí širokou nabídku. Záležet bude na vás, jakému produktu dáte přednost. Co takhle sáhnout po investicích do dánské stavebnice Lego?

686

Lego jako investice? ANO!

Říkáte si, že není možné investovat do hračky, která je určená především pro malé děti? Pak se dopouštíte omylu. Mimo jiné si s dánskou stavebnici společnosti Lego hrají i dospělé osoby. Jedná se o fenomén, který sbírá úspěchy již několik desítek let. Kromě toho teď investoři objevují kouzlo investování finančních prostředků do Lega. Proč investovat peníze právě do Lega? Důvod je jednoduchý, za posledních 15 let vykazuje lepší výsledky než zlato.

Pokud natrefíte na kvalitní Lego sety, může se jejich hodnota ročně navyšovat až o 12 %. Pochopitelně je potřeba se u investování do Lega držet jistých zásad, protože podobně, jako u jiných investic i zde můžete své finanční prostředky jednoduše řečeno utopit. První zásadou je nechat krabici neotevřenou. Kupujete-li Lego set na investici, rozhodně krabici nijak neotevírejte a uskladněte ji na místo, na kterém bude v bezpečí. Krabice se mimo jiné nesmí vůbec poničit.

Jakých dalších zásad se u investování do Lega držet?

Vybírejte střední nebo velké Lego sety, a to nejlépe z kolekce Star Wars, Minecraft nebo Harry Potter. Především kolekce Star Wars nesou v Lego investování obrovské úspěchy. Hodnota některých setů se během pár desítek měsíců vyšplhala až na pětinásobek. Pro příklad vám uvedeme, že v momentě, kdy koupíte Lego set za cenu 400,- Kč, hodnota by v takovém případě poté činila částku ve výši 2000,- Kč.

  • Nakupujte střední nebo velké Lego sety
  • Krabici neotevírejte, ani s ní nijak nemanipulujte
  • Lego sety pokládejte na bezpečná místa. Krabice nesmí nést známky poškození
  • Snažte se vámi vybrané Lego sety kupovat ve slevě. Tím vyděláte ve chvíli, kdy si Lego set pořídíte.
  • Zaměřte se především na tyto Lego sety: Star Wars, Harry Potter nebo Minecraft
  • Průměrný roční růst Lego setů je 12 %. Platí to však pouze u některých Lego setů. Nemyslete si, že vám každá krabice bude ročně vydělávat 12 %. Někdy se tak zkrátka stane, že koupíte Lego set zbytečně a jeho hodnota bude směřovat naopak dolů.

Kde koupit výhodně Lego?

Při koupi Lega na internetu můžete využít slevové kódy Alza. Alza má rozsáhlý výběr různých druhů Lega. Dalším obchodem, kde najdete velkou sbírku Lega je obchod Bambule, kde můžete využít aktuální slevové kupóny Bambule. Pokud chcete něco exkluzivnějšího, podívejte se na nabídku obchodu Konzoliste.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *