Mohou vám seberozvojové knihy pomoci ke štěstí?

Vytvořeno |

Neustále dumáme nad tím, jaký zázrak by nás mohl přivést ke spokojenému životu, k tomu se konečně cítit šťastně a to bez důvodu. Existuje vůbec něco takového, jako štěstí díky knihám? Možná ano. Seberozvojové a motivační knihy nám dokážou dát jiný pohled na věc, můžeme se díky nim dočíst cenné informace a třeba nám můžou i změnit život. To už záleží hlavně na nás.

4300314

Ponořte se do knih v knihkupectví nebo z pohodlí domova zabrouzdejte v internetových knihkupectví a určitě hned narazíte na téma, které vás trápí. Jsou to kariérní potíže, finanční tíseň nebo snad psychická nepohoda? Vlastně vás vůbec nemusí nic trápit, můžete třeba jen toužit po lepší verzi sama sebe a při tom si zachovat své zdraví, duševní pohodu a jednoduše zůstat při smyslech. Pak už zbývá se jen pohodlně usadit a ponořit se do čtení! 

Pohodlnost nad produktivitou

Znáte ten zničující pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného? Cítíte občas i vy, že jste se dostali do začarovaného kruhu plného škodlivé prokrastinace? Obrovským pomocníkem v tomto boji je kniha Konec prokrastinace. Obsahuje jednoduché ilustrace a skvělé tipy, díky kterým dokážete svůj čas využívat smysluplněji bez únavy a stresu.

TIP: Petr Ludwig: Konec prokrastinace

V klidu a v teple

Každý z nás má ten svůj pocit naprosté pohody. Ten pocit, když si po dlouhém dnu přichystáte horkou koupel a nalijete sklenku vína. Pocit, který zažíváte během bouřky v pohodlných ponožkách schoulení na pohovce, přikrytí měkkou dekou. Klidná noc, kdy jen sedíte a díváte se na zářící hvězdy. Je to ten pocit, když u stolu osvětleném svíčkami společně se svými milovanými jíte své oblíbené jídlo a povídáte si. Přesně o tomto je životní styl Hygge, o atmosféře a prožitku každého okamžiku, pocitu bezpečí a vnitřního klidu. 

TIP: Wiking Meik: Hygge – Prostě šťastný způsob života

Na rovinu

Pokud už máte plné zuby pozitivního myšlení všude kolem vás, máme pro vás skvělý tip na naprosto trefnou knihu. Název „Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le“ jde ruku v ruce s upřímností. Autor své čtenáře nabádá k tomu, aby jsme si přiznali, že něco za nic nestojí a naučili se s tím žít.

TIP: Manson Mark: Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

Kde koupím tyto knihy?

Doporučujeme Vám internetové knihkupectví Knihy Dobrovský, kdy navíc můžete ušetřit, pokud využijete naše slevové kódy Knihy Dobrovský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *