dedra banner

Recenze obchodu DEDRA

Vytvořeno |

E-shop DEDRA v posledních letech zažívá obrovský rozvoj, a to především díky svému novému způsobu prodeje za pomocí katalogů, díky nimž se tak dostává do podvědomí mnoha lidí. Co všechno DEDRA nabízí a je nákup na e-shopu spolehlivý? Čtěte dále a naše recenze DEDRA vám to prozradí.

Co je DEDRA?

Česká společnost DEDRA se sídlem v České Skalici nabízí prodej svých vlastních výrobků z řad drogerie, kosmetiky, elektra, kuchyňských potřeb, dekorativních prvků do domácnosti, textilu, dětských hraček či dárkových předmětů. Vyznačuje se cenově dostupnými produkty, které našly své uplatnění v mnoha domácnostech.

Něco málo z historie společnosti

Značka DEDRA se na trhu objevila v roce 1995, kdy jejím prvním sortimentem byla pouze drogerie. Filozofií této firmy se od jejího prvopočátku stala ekologie a životní prostředí, například výrobky DEDRY nejsou testovány na zvířatech.

Velký milník společnost zažila v roce 2005, kdy své produkty začala nabízet formou katalogového prodeje. Sortiment se rozšířil a začala vznikat síť prodejců, vytvořilo se nové DEDRA MLM (multi-level marketing). Její oblíbenost bohužel díky tomuto kroku klesla, ale DEDRA své výrobky a způsob prodeje obhájila oceněním nejlepší značky, tzv. SUPERBRANDS za roky 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Kromě toho své působení rozšířila do Polska a Slovenska.

Jaké produkty DEDRA nabízí?

Jak jsme již zmínili výše, DEDRA se zabývá drogistickým zbožím, můžete nakoupit jak prášky na praní a aviváže, tak různé čistící přípravky a bytovou kosmetiku, jenž je mezi svými zákazníky velmi oblíbená. Na oblíbenosti také získalo oddělení kuchyňských potřeb, kde najdete veškeré vybavení do kuchyně. Pro děti DEDRA nově nabízí také hračky a sportovní potřeby a dále mnoho jiných zajímavých produktů. Jejich výrobky kvůli praktičnosti ocení zejména maminky a hospodyňky.

Jak na e-shopu nakupovat?

U DEDRY můžete nakoupit jako klasický zákazník nebo se stát členem věrnostního DEDRA KLUBU. Díky jednoduché registraci a zadáním kódu 356620 tak získáte trvalou slevu 23 % na všechny produkty – i ty ve slevě nebo výprodeji. Při výběru produktu jej stačí přihodit do „kočáru“ a pak pokračovat ve výběru nebo přejít k dokončení nákupu.

Sleva Dedra

E-shop DEDRA – jednoduchý nebo složitý?

Zobrazení e-shopu je poměrně jednoduché a přehledné. S vyhledáváním produktů vám pomohou rozdělovníky na horní liště, které jsou roztříděny do jednotlivých kategorií a podkategorií. Vyhledávání vám usnadní také specifický kód produktu, který naleznete buď v katalogu nebo na e-shopu.

Doprava

Při objednávce nad 999 Kč za dopravu neplatíte, svou objednávku si také můžete vyzvednout v České Skalici, kde naleznete centrální sklad společnosti. Mile překvapí i doba dodání objednávky, zpravidla se jedná o 3 až 5 dnů. Objednávky doručuje přepravní služba PPL nebo DHL.

Platba

Platit můžete pomocí své bankovní karty, převodem na účet nebo si nechat zaslat objednávku na dobírku, kterou zaplatíte přímo dopravci. DEDRA také nově nabízí možný nákup na splátky pomocí společnosti ESSOX.

  • Mastercard,
  • Maestro,
  • Visa.

Komunikace se zákazníky nabízí hned několik možností

E-shop DEDRY nabízí možnost přímého chatu s operátorem, díky čemuž je komunikace rychlá a snadná. Operátoři komunikují ihned, každý problém se snaží řešit individuálně – jsou ochotní, vstřícní a trpěliví. Pokud však preferujete jiný způsob komunikace, můžete se dovolat na zákaznickou linku nebo napsat na zákaznický e-mail. Komunikovat můžete také pomocí sociální sítě Facebook Messenger.

Reklamace

Podle průzkumu nemají zákazníci DEDRY žádný problém s vyřízením reklamace. Záruku na výrobky společnost udává 24 měsíců a vyřízení reklamace probíhá maximálně do 30 dnů od jejího podání, ovšem ve většině případů je tato doba mnohem kratší. DEDRA také nabízí možnost vrácení zboží, tzv. odstoupení od smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí.

Novinky z první ruky díky sociálním sítím 

I DEDRA jde s dobou, a tak ji také naleznete na Facebooku a Instagramu, kde informuje o veškerých novinkách – ať už o probíhajících akcích nebo nových produktech.

dedra uspesny start

Výhody a nevýhody nákupu na e-shopu DEDRA

Mezi kladné benefity nákupu na tomto e-shopu patří fakt, že díky katalogu máte na koupi více klidu a času. Také věrnostní program vám ušetří mnohdy nemalé peníze. DEDRA své zásoby pravidelně třídí a tak do svého e-shopu zařadila kolonku „VÝPRODEJ“, kde zboží nakoupíte za zlomek původní ceny.

Dalším plusem je i doprava a rychlé odeslání objednávky, produkty se odesílají přímo ze skladu, takže se nestane, že kvůli chybějícímu produktu budete na svou objednávku čekat – e-shop je neustále aktualizován, jestliže výrobek není na skladě nebo zbývají poslední kusy, e-shop o tom automaticky informuje.

Mezi slabé stránky DEDRY patří kvalita některých produktů – dle zjištění někteří zákazníci od zakoupeného zboží očekávali vzhledem k jeho ceně kvalitu vyšší.

Spolupráce s DEDROU

DEDRA také nabízí spolupráci, díky níž si můžete přivydělat nějakou tu korunu navíc. Registrací s kódem 356620 se z vás stane DEDRA koordinátor, který má slevu na veškeré výrobky. Svou úspěšnost můžete podpořit také vytvořením sítě prodejců, kteří se zaregistrují pod vás – tím vás dostanou na vyšší pozici s vyššími prémiemi a bonusy.

Hodnocení Dedra

Tomuto eshopu dáváme za skvělé, originální a vychytané produkty a také za skvělý zákaznický servis palec nahoru.

Panda palec nahoru

Závěr – nakupovat nebo se obchodu vyhnout?

Po objektivním zhodnocení jsme došli k závěru, že e-shop DEDRA je velmi oblíbený internetový obchod s širokým výběrem sortimentu, kde si každý najde to své. Navíc se může pyšnit jak schopným zákaznickým servisem, tak rychlým vyřízením objednávky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *