Recenze CK Blue Style

Recenze cestovní kanceláře Blue Style

Vytvořeno |
Hodnocení CK Blue Style
BlueStyle logo

Název obchodu: Cestovní kancelář Blue Style

Popis obchodu: Blue-Style.cz je největší rodinnou cestovní kanceláří v České republice, která vám pomůže najít a zrealizovat dovolenou vašich snů. Ať už chcete strávit svoji dovolenou v Evropě nebo v jakékoli zemi mimo Evropu, určitě si vyberete ze široké nabídky zájezdů, které Blue-Style nabízí. Skvělou službou, která se jen tak nevidí, je splnit každému zákazníkovi jeho přání, takže pokud máte nějaký speciální splnitelný požadavek, oslovte tuto cestovní kancelář a sledujte, jak se vám bude snažit vyjít vstříc. Sleva Blue-Style není nic neobvyklého, skvělé ceny i nabídky tady najdete velmi často, tak neváhejte a cestujte, kam jen vám to čas a finance dovolí.

Adresa: Danube House, Karolinská 1, Praha 8, 186 00

Telefon: 226 036 036

 • Spolehlivost
 • Nabídka zájezdů
 • Ceny
 • Web
 • Jednání se zákazníky
4.7

Výsledné hodnocení CK Blue Style

CK Blue Style doporučujeme všem co se chystají na úžasnou dovolenou. Tisíce spokojených klientů mluví za vše!

Výhody

Stabilní firma

Last minute slevy

Velký výběr zájezdů

Přátelský přístup

Ceny

Nevýhody

Nenabízí Chorvatsko

Na našem trhu působí poměrně velké množství různých cestovních kanceláří, které o své klienty bojují, jak jen se dá. Kvalitních cestovních kanceláří s dobrým jménem je u nás ovšem jako po šafránu. Jednou prověřenou cestovní kanceláří je také cestovní kancelář Blue Style, která nabízí poměrně spoustu velmi krásných a také atraktivních dovolených v celé řadě destinací, a to včetně těch exotických. Do karet této cestovní kanceláří hrají zejména velmi příznivé ceny a dobrý pro klientský přístup. Další obrovskou výhodou je on-line podpora po celou dobu pobytu v zahraničí, vlastní programy cestovní kanceláře a také platba na splátky, která je bez navýšení. Cestovka Blue Style toho ovšem nabízí ještě mnohem více.

Historie cestovní kanceláře Blue Style

Cestovní kancelář Blue Style vznikla v roce 1997. Od samého počátku své existence, a to zejména díky blízkým vazbám svých majitelů se často cestovní kancelář zaměřovala na zájezdy do Tuniska či Egypta. Od této chvíle ovšem uběhla poměrně dlouhá doba a dnes patří tato cestovní kancelář k jedné z nejznámějších a nejoblíbenějších cestovních kanceláří vůbec. Na základě toho se také pravidelně rozšiřuje nabídka o další a další dovolenkové destinace. V případě této cestovní kanceláře se ovšem jedná o velmi propracované a uvážené nabídky. Poměrně velká část cestovních kanceláří často nabízí desítky destinací, u kterých velmi často chybí dostatečně dobrá kvalita. Blue Styl se specializuje spíše na pár konkrétních zemí, u kterých dále rozšiřuje nabídky ubytování. Díky tomu tak s touto cestovní kanceláří vždy poletíte do míst, která samotní pracovníci Blue Style velmi dobře znají, a tak vám mohou často v konkrétních situacích velmi dobře poradit.

Jaká je kvalita služeb této cestovní kanceláře?

Blue Style se řadí mezi poměrně oblíbené cestovní kanceláře, které lidé věří a nebojí se jí svěřit svou letní či zimní dovolenou. Tato rodinná firma má totiž zhruba dvacetiletou praxi v tomto oboru a pyšní se celou plejádou různých ocenění. Svoji vytouženou dovolenou si u této cestovní kanceláře můžete jednoduše najít na jejich internetových stránkách, kde na vás čeká velmi ucelený seznam dovolených, ze kterých si pouze stačí vyfiltrovat tu svou vysněnou dovolenou snů. Cestovní kancelář Blue Style má ve své nabídce také last minute zájezdy, které jsou rovněž velmi oblíbené. Stačí si do vyhledávače zadat pouze termín Blue Style last minute a můžete vybírat svou dovolenou i na poslední chvíli. Svou dovolenou si také můžete takzvaně „vyběhat“ na kterékoliv ze 41 kamenných poboček společnosti Blue Style. Tato cestovní kancelář mimo jiné také spolupracuje hned s celou řadou zahraničních partnerů. Co se spolehlivosti a také kvality týče, obavy rozhodně v případě Blue style cestovní kanceláře nejsou na místě.
empty hammock swing around beach sea ocean with white cloud blue sky travel vacation

Jaké dovolené cestovní kancelář nabízí?

Cestovní kancelář Blue Style nabízí hned několik různých typů dovolených. Blue Style last minute, což je dovolená na poslední chvíli do oblíbených destinací jako je třeba Tunisko, Spojené arabské emiráty, Egypt, Maroko, Řecko, Itálie, Španělsko, Turecko, Maledivy či Bulharsko, a to za skutečně výhodné ceny. Last minute dovolená je oblíbená také díky tomu, že nejen na vaše děti čeká skutečná várka různých slev. Dále je možné si u cestovní kanceláře Blue Style objednat letní dovolenou do některé z exotických či jiných populárních destinací. Výjimku netvoří ani takzvané multigenerační dovolené, dovolené bez dětí či třeba golfové dovolené. Díky tomuto základnímu rozdělení budete mít jasný přehled o tom, jakým je daný pobyt zaměřen. Výběr samotných destinací je skutečně velmi pestrý. Vycestovat můžete velmi jednoduše například do Itálie, Turecka, Bulharska, Egypta, Tuniska, Řecka a do celé řady dalších skutečně nádherných zemí. Při svém výběru si totiž jednoduše navolíte, do jaké konkrétní destinace byste opravdu chtěli vycestovat. V případě, kdy se bavíme o Egyptě, tak je to rozhodně Hurghada, Sharm El Sheikh či Marsa Alam. Kromě celé řady pro někoho tradičních destinací také Blue Style nabízí dovolené v poměrně dosti známých exotických zemích a sice v Zanzibaru či na Maledivách atp.
glass beer with beautiful tropical maldives island

Služby, které jistě oceníte

Mezi služby, které skutečně jistě oceníte, patří například vyřízení soukromého transferu z letiště přímo do hotelu, zajištění parkování na letišti v Brně, Praze či Ostravě a případně také vyřízení rezervace místa v samotném letadle. Mimo jiné Blue Style poskytuje rovněž dárkové šeky a v některých destinacích dokonce provozuje klubové hotely jako třeba Croco Club či Blue Club.

Další služby cestovní kanceláře Blue Style

 • Nabídka cateringu
 • Povinné poplatky surfy
 • Rezervace v letadle
 • Palubní servis
 • Váhové limity
 • Parkování, které je přímo u letiště
 • Dovolená sestavená na míru
 • Dovolená na splátky
 • Expresní testovací centrum s názvem Travel Lab

Jaké jsou ceny?

Výše jednotlivých cen se samozřejmě vždy odvíjí od toho, kolik hvězdiček daný hotel má, jaký je zde servis a jaké jsou vaše požadavky a doby, kdy chcete vycestovat. Ceny se v případě této společnosti drží poměrně vysoko, což obvykle odrazuje celou řadu zákazníků. Ovšem je nutné si v tomto případě uvědomit, že za vyšší cenu získáte maximální komfort a ničím nerušenou dovolenou, která se obejde bez většího stresu. Není tedy vůbec žádný problém vycestovat třeba do pětihvězdičkového hotelu do Egypta na pouhé čtyři dny za 10.000 Kč či na týden za zhruba 7.000 Kč. Vždy záleží na konkrétních preferencích daného klienta. Zdali si například pohráváte s myšlenkou, že byste navštívili Řecko, tak zhruba 8denní pobyt i se snídaní vás vyjde ve tříhvězdičkovém hotelu na zhruba 9.300 Kč.
famous greek iconic selfie spot tourist destination oia village with traditional white houses windmills santorini island evening blue hour greece

Co zahrnuje konečná cena?

 • Letenku tam a zpět
 • Ubytování a popřípadě také stravování, pokud je zahnuto v ceně zájezdu
 • Služby delegáta (některé destinace mají v zemi pouze místního zástupce dané cestovní kanceláře)
 • Transfer z letiště, a to v destinaci do ubytovacího zařízení a zase zpět
 • Pojištění asistenčních služeb a také léčebných výloh ERV Evropské pojišťovny, a.s.
 • Povinné příplatky, které zahrnují bezpečnostní a letištní taxy, a to včetně palivových příplatků a také pozemních služeb.
 • Povinné smluvní pojištění CK

Jak je možné zájezd uhradit?

Vámi vybraný zájezd můžete uhradit jedním z tradičních způsobů a to on-line platební kartou či převodem na některé z poboček společnosti Blue Style. Mimo jiné svou dovolenou můžete také pořídit na splátky, kdy vám k vyřízení splátkového kalendáře budou stačit pouze dva doklady.

Jak dovolenou reklamovat?

Samozřejmě se ani dovoleným nevyhýbají reklamace. Cestující, který odletí na svou vysněnou dovolenou a nebude spokojený s některou službou či mu nebude dodána tak, jak měla, musí tuto reklamaci oznámit neprodleně. To znamená, že se musí ozvat hned první den, kdy zjistí danou závadu, a to primárně zástupci Blue Style či jiném odpovědnému pracovníkovi, který se nachází přímo na místě konání dovolené. Cestující musí v reklamačním protokolu kromě svých osobních údajů uvést také číslo smlouvy a nezbytně nutné údaje, které budou konkrétní závadu popisovat. Cestující by rovněž měl během vyřizování samotné reklamace spolupracovat s pracovníkem společnosti Blue Style a eliminovat tak případnou újmu.

Plusy a mínusy cestovní kanceláře Blue Style

Mezi poměrně výrazný mínus této cestovní kanceláře patří především fakt, že cestovní kancelář nenabízí dovolenou ve velmi turisticky oblíbeném Chorvatsku, což spoustu lidí od této cestovní kanceláře odrazuje. Mimo jiné jsou ceny na české poměry poměrně vysoké a někteří lidé proto raději volí jiné způsoby, jak na svou letní dovolenou vycestovat, a to především takové, že se spoléhají sami na sebe a vyrazí na dovolenou takříkajíc po vlastní ose. Mezi plusy cestovní kanceláře Blue Style patří rozhodně rozmanitost jednotlivých nabídek a poměrně kvalitní a lákavé hotely na místech, která jsou jednoduše kouzelná. Mezi poměrně slušně hodnocenou službu také patří dovolená na míru, kdy si na základě svých vlastních požadavků s týmem odborníků z cestovní kanceláře Blue Style sestavíte takovou dovolenou, která bude přesně podle vašich představ. Mezi plusy často lidé řadí také poměrně obsáhlé informace o dané dovolenkové destinaci i řadu fotografií, které jsou často velmi detailní. Nechybí také recenze jednotlivých uživatelů, tudíž si zákazník může udělat poměrně dobrý obrázek o dané lokalitě i hotelu. Velmi jednoduchý je také přehled termínů konání jednotlivých dovolených či způsob stravování anebo typ pokoje atd. Mimo jiné je možné si veškeré potřebné informace vždy dohledat v sekci s názvem FAQ.
beautiful closeup shot large turtle swimming underwater ocean

Znáte heslo zábava pro děti, relax pro rodiče?

Toto heslo je často k vidění nejen na sociálních sítích ale také v TV. V podstatě toto heslo znamená, že pokud máte malé děti, jistě se s vámi na vaší dovolené nebudou nudit. Důvod je jediný a sice, že když vezmete své děti s sebou na jednu z dovolených v hotelu, ve kterém působí Croco Club či Blue Club, vaše děti budou zcela u vytržení. Proč? Jednoduše proto, že tyto animační programy ve vybraných hotelích děti naprosto milují. Animační programy plné her a zábavy pro děti probíhají vždy několikrát během pobytu, a to ve vybraných dnech. Rodiče se tak mohou věnovat plnými doušky odpočinku a ratolesti dovádět, a to třeba v Řecku, v Egyptě, Tunisku, Turecku či ve Spojených arabských emirátech.

Croco Club Blue Style odlišuje od konkurence

Croco Club cestovní kanceláře Blue Style poměrně úspěšně odlišuje tuto cestovní kancelář od své konkurence. Tento speciální program, který je určený dětem a který obsahuje různé sportovní hry a soutěže, kreativní práce, turnaje, hry v bazénu či vědomostní kvízy totiž přináší zcela unikátní koncept, který dělá z cestovní kanceláře Blue Style jedničku mezi cestovkami. Obětavý animátor a kreativní aktivity jsou totiž zárukou toho, že se vaše děti na vaší letní dovolené rozhodně nebudou nudit.

Blue Style a sociální sítě

Cestovní kancelář Blue Style je na sociálních sítích poměrně velmi aktivní. Pravidelně zde vyhlašuje nejen různé soutěže o lákavé ceny, ale také přidává tipy na dovolené, ukazuje videa z míst, kam je možné se na svou dovolenou vydat a také představuje fotky a recenze samotných cestujících, kteří se s cestovní kanceláří na jednu ze svých vytoužených dovolených vydali a byli spokojení. Díky tomu si potencionální zájemce o dovolenou může udělat velmi jasný přehled o tom, jak jednotlivé destinace, do kterých je možné s Blue Style letět vůbec vypadají a jaké výlety je zde možné pořádat. Mimo jiné se přímo skrze sociální sítě můžete pracovníků Blue Style na cokoliv zeptat, popřípadě se můžete zeptat přímo samotných cestujících, kteří již mají svou dovolenou u konce.

Co říci o Blue Style závěrem?

Co cestovní kanceláři Blue Style lze říci asi jediné a sice to, že se jedná o poměrně výraznou společnost v oblasti cestovního ruchu, která rozhodně má, co svým potencionálním zákazníkům nabídnout. Fakt, že se již léta zaměřuje na ověřené destinace a další přidává pouze po malých krůčcích vypovídá jasně o tom, jak pečlivě Blue Style své dovolené vybírá a na čem společnosti záleží. Spokojený zákazník, který se z dovolené vrátí plný dojmů, je totiž mnohem více než nespokojený zákazník, který získal naprosto jinou dovolenou, než si představoval.
Panda palec nahoru 1
 Pandakupony doporučují CK Blue Style!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *