Nedávno expirované kupóny


Blue-style.cz logo
Bezkonkurenční nabídka

10% sleva do Blue Style

Pokud jste držiteli poukazu TravelSafe+ od Blue Style, získáváte nárok na slevu 10% do Blue Style. Platnost poukazu byla o rok prodloužena, čerpání Poukazu TS+ platí na všechny zájezdy z nabídky Blue Style s odletem z České republiky do 31. 10. 2022.

Benefit platí v případě, kdy uplatníte maximální (Pokračování textu…)

Vypršelo dne 30. 11. 2021
Blue-style.cz logo
Bezkonkurenční nabídka

Dovolená Egypt 2021 levně – se slevou až 62%

Letos se do Egypta konečně podíváme. Pomoct Vám k tomu může cestovní kancelář Blue-Style, kde nyní pořídíte vybrané zájezdy do Egypta nebo jiných destinací se slevou až 62%.

V Egyptě se můžete těšit na oblíbené destinace jako Marsa Alam, Hurghada. Navíc k vybraným zájezdům dítě zdarma.

Vypršelo dne 31. 12. 2021

🏠 Co je Blue-Style.cz?

Blue-Style.cz je největší rodinná cestovní kancelář v České republice, která se těší již po mnoho let obrovskému zájmu klientů, kteří služeb této cestovní kanceláře využívají většinou již pravidelně. Pokud máte plnou hlavu vaší vysněné dovolené a tápete, kde ji realizovat, je Blue-Style tou nejlepší volbou. Každého klienta berou jako originál, dokážou zajistit nejrůznější služby, o kterých se vám ani nesnilo, jako například láhev vína na pokoj, transfer z letiště, zorganizování svatebního dne nebo tipy na nejrůznější výlety. Ať budete potřebovat poradit s čímkoli, dokážou to tak bravurně, že si budete připadat jako ve snu. Je jedno, zda chcete cestovat po Evropě nebo někam dál, jisté je, že zde si určitě přijdete na své, jelikož nabídka je ohromně široká a neotřelá.

Blue-Style pravidelně připravují slevové nabídky a akce, nové a nové produkty a destinace, dbají na stále vyšší kvalitu poskytovaných služeb a mnoho dalšího tak, aby každý klient byl stoprocentně spokojený.

Pokud zabrouzdáte do sekce „Dovolená“, můžete vybírat dovolenou dle typu z této nabídky: Letní dovolená, Multigenerační dovolená, Dovolená pro dospělé, Poznávací zájezdy, Exotická dovolená, Golfová dovolená, Eurovíkendy a prodloužené víkendy a Dovolená bez dětí. Pokud byste chtěli hledat dle destinace, i tuto možnost zde nabízí.

Nezapomeňte na slevové kupóny a kódy Blue-Style, které vám na naší stránce nabízíme, aby mohla být vaše dovolená ještě levnější.

🤔 Kde se můžu s Blue-Style.cz ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Na Blue-Style.cz můžete sehnat ubytování nejrůznějších typů a dle cenových možností každého zákazníka, a to jak do zemí blízkých, tak i vzdálených, vše záleží na nabídce a na tom, co který zákazník upřednostňuje.

Ze zahraničních nabídek dovolené má Blue-Style.cz k dispozici tyto země: Bulharsko, Egypt, Francie, Itálie, Keňa, Maledivy, Maroko, Mauricius, Řecko, Seychely, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srí Lanka, Španělsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Zanzibar, kde můžete vybírat z nepřeberné nabídky hotelů, penzionů, rodinných hotelů, bungalovů apod. Pokud zatoužíte po víkendu v New Yorku, Římě, Paříži, Barceloně nebo třeba v Madridu, není problém si ho najít, zarezervovat a užít plnými doušky.

A jak si pobyt najít v pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Jednoduše najedete na přehledný vyhledávač a jen se necháte vést:

Místo – Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Odjezd od - do - Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Délka pobytu – Zvolíte si délku vaší dovolené.

Typ dopravy, typ stravy, typ ubytování, kategorie hotelu, vzdálenost od pláže – další možnosti hledání, kdy pokud vyplníte všechno, najdete přesně to, co hledáte.

Kolik vás bude - Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Blue-Style vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Zobrazit zájezdy“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Blue-Style.cz, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu, případně celou částku za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se koupit zájezd přes Blue-Style, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů pro Blue-Style.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na Blue-Style.cz?

Jak získáte slevový kupón Blue-Style

Blue-Style.cz nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Blue-Style.cz, v emailech a sms zprávách od Blue-Style, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Blue-Style, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Blue-Style je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování.

Slevu uplatníte kliknutím na tlačítko "Mám promo kód" hned po rezervaci zájezdu.

🤗 Jak ještě ušetřit na Blue-Style.cz?

Na Alexandria získáte slevu i za last minute, first minute nebo konkrétní slevy popsané přímo u daných zájezdů či destinací.

V sekci „Last minute“ seženete aktuálně platné zájezdy „na poslední chvíli“ s velmi výraznou slevou, doslova za zlomek původní ceny.

V sekci „First minute“ najdete zájezdy objednávané s velkým předstihem taktéž se zajímavou slevou.