wide selective closeup shot illuminated light bulbs hanging from ceiling scaled

Recenze obchodu Světla24

Vytvořeno |

Světla24 je e-shop s neskutečně velkým výběrem až 40 000 svítidel do kanceláří a domácností vašich představ. Špičková německá kvalita a přes 20 let zkušeností dělá z internetového obchodu číslo jedna v celé Evropě.

Přehledný web, ve kterém se rychle zorientujete

Na jejich webových stránkách najdete spoustu kategorií, kterými se můžete řídit během výběru vhodných pro vás svítidel. Když už přesně víte, že hledáte osvětlení do nějakých konkrétních místnosti ve vašem bydlení a chcete mít tento úkol daleko jednodušší, tak bez problémů klikněte na typ pokoje, do kterého zrovna něco sháníte. Díky obrovskému množství filtrů rychle nastavíte, co přesně potřebujete a vyhnete se nekonečnému scrollování.

Pokud nemáte rádi, že za vás někdo rozhoduje, co se zrovna hodí do koupelny, kuchyně nebo na zahradu, tak na e-shopu naleznete i dvě obecnější kategorie: osvětlení interiéru a venkovní osvětlení, kde vám nikdo nic nebude diktovat.

Možná hledáte přímo nějaký model od konkrétní značky a chcete si ho pořídit v daleko výhodnější ceně od spolehlivého prodejce? Světla24 jsou připravená i pro tento scénář.

V dnešní době udržitelnost patří mezi ta nejdůležitější témata, a právě proto má e-shop pro vás i nabídku svítidel, která jsou pro naši planetu daleko šetrnější. Díky LED světlům také ušetříte spoustu peněz na energiích.

Svetla24 cz

Technologické novinky, co právě frčí

V případě, že se zajímáte o technologické novinky, tak i tady nebudete zklamaní. Neuvěřitelný výběr inteligentních žárovek, lamp a dalšího osvětlení, které budete moci ovládat prostřednictvím aplikace ze svého smartphonu.

Další typy zboží, které naleznete na Světla24

Na internetovém obchodu také najdete podlahové a inteligentní topení, které stejně jako světlo, budete moci kontrolovat svým chytrým telefonem. Na Světla24 si rovněž koupíte nejrůznější druhy ventilátorů a celé příslušenství k jejich údržbě.

Poradna

Pokud si nevíte s něčím rady, tak se zkuste nejdřív podívat na levou stranu lišty webové stránky, kde vždycky máte vypsané užitečné tipy před nákupem, kde je detailně popsáno, jaký druh osvětlení se kam hodí. V případě, že pořád potřebujete pomoc a vyhledáváte názor odborníka, tak neváhejte a rozhodně e-shopu zavolejte nebo napište.

Inspirace

Na jejich Instagramu svetla24.cz se můžete podívat na fotky jejich zboží a nechat se inspirovat novátorským designem pro vaši domácnost, zahradu nebo kancelář.

Další skvělé výhody

Nebudete také litovat, když se přihlásíte zadáním e-mailové adresy k newsletteru Světla24, protože díky tomu získáte slevový kupón v hodnotě 250 Kč na nákup nad 1800 Kč. Pak už jen označíte, jestli se ve vašem případě jedná o soukromou osobu nebo společnost a máte hotovo. Musíte si ale pospíšit, protože tento kupón platí jenom a pouze 21 dní od jeho obdržení.

Doporučujeme také sledovat jejich Facebook, kde se nečekaně objevují výhodné slevové kupóny pro nějakou bleskovou akci, kterou opravdu nebudete chtít zmeškat.

Pro klienty je největší výhodou to, že Světla24 mají skladem více než 750 000 produktů, které jsou připravené k okamžitému odeslání. Ve chvíli, když uděláte na e-shopu nákup nad 1500 Kč, tak neplatíte za dopravu. Kdyby náhodou se třeba stalo, že byste byli se zbožím nespokojení, tak do 60 dnů je můžete vrátit zcela zadarmo. Na konci objednávky se také vždycky dozvíte, jaká bude ve vašem případě lhůta dodání.

Redakční názor

Světla24 jsou rozhodně e-shopem, který vám nabízí to nejlepší na trhu za dobrou cenu na jednom místě, kde si můžete za pomocí nejrůznějších filtrů najít přesně to, co potřebujete do své vysněné domácnosti. Jedná se o velice jednoduchý a praktický nástroj. Světla24 je skvělý internetový obchod, díky kterému ušetříte spoustu peněz, času a nervů. Určitě nebudete e-shopem zklamaní.

Panda palec nahoru 1
Doporučujeme obchod Světla24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *