Nedávno expirované kupóny


🤗 Co jsou KurzyProRadost.cz?

KurzyProRadost.cz jsou skvělou stránkou, kde si můžete splnit skoro jakýkoli sen, tady se můžete naučit to, k čemu jste se odhodlávali celý život a co jste mysleli, že už se nikdy nenaučíte.

V roce 2013 se zrodila myšlenka online kurzů pro každého, kdo nechce nikam chodit, kdo se chce vzdělávat přímo z vlastního domova, kdo chce šetřit čas i peníze. A tato myšlenka se stala skutečností. KurzyProRadost se těší ohromnému zájmu jak těch, co se chtějí učit, tak těch, co chtějí naučit ostatní to, co oni už umí a v čem jsou dobří.

A jak to celé funguje? Jednoduše, stačí se registrovat na KurzyProRadost.cz a aktivovat svůj účet. Aktivace členství je zcela zdarma, tak se nemusíte ničeho bát. Díky členství můžete zdarma procházet web, vidět úvodní videa, sledovat bezplatné lekce a bezplatné materiály, máte možnost prémiových lekcí a také možnost darovat kurz. K tomu navíc budete i členy věrnostního programu, který má mnoho výhod. V rámci bezplatného členství máte k dispozici více než 400 lekcí zdarma, tak se pohodlně usaďte a můžete začít sledovat.

Naprosto všechny kurzy obsahují jak část neplacenou, tak také část placenou, přičemž každý vstup do kurzu je zdarma a vy se až při sledování rozhodnete, zda využijete i placené části. U těchto placených částí máte navíc 100% záruku vrácení peněz, tak nemáte co ztratit. Všechny kurzy lze přehrávat jak na PC, tak také na mobilu či tabletu, prostě tak, jak je komu blízké a pohodlné.

V menu těchto stránek můžete kromě kurzů také sledovat nabídky nejrůznějších workshopů, můžete také zjistit, co vás zajímá o lektorech nabízených kurzů a také si přečíst reference, ať nekupujete takříkajíc zajíce v pytli. Všechno důležité navíc najdete v záložce „Časté dotazy“, ale kdyby náhodou přece jenom ne, můžete využít kontakty na majitele webu, a to jak email, tak i telefon.

Pokud chcete nabízet svůj kurz, ani tohle není problém, veškeré info a podmínky najdete na KurzyProRadost.cz.

🤔 Jaké kurzy www.KurzyProRadost.cz nabízí?

Všechny kurzy, které na webu najdete, můžete procházet buď pod záložkou „Všechny kurzy“, nebo můžete vybírat z upřednostňované kategorie, jako jsou Kreativita, Zdraví & Fitness, Byznys, Osobní rozvoj, Děti & Maminky a Technologie.

Ať se vám zachtělo naučit se háčkovat, kreslit nebo pochopit pochody vašeho těla, případně vás zajímá roubování stromů na vaší zahradě nebo se chcete naučit hrát na klavír, nic není nemožné!

Kurzy na KurzyProRadost.cz vás naučí všechno, po čem celý život toužíte. Chcete se stát módní stylistkou?  Nebo se chcete naučit účinně meditovat či cvičit jógu? Vaření, pečení, IT technologie, online marketing a hromada dalších zajímavých dovedností, tohle všechno a ještě mnohem a mnohem více vám přináší v nabízených kurzech!

Nebojte se, nic k tomu nepotřebujete, stačí si vybrat a výuka může začít. Nikdy to nebylo jednodušší!

💵 Jak získat dárkový poukaz KurzyProRadost.cz?

Jak získáte dárkový poukaz pro KurzyProRadost.cz

KurzyProRadost.cz nabízí mnoho akcí a slev, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách KurzyProRadost.cz, v emailech a sms zprávách od KurzyProRadost.cz, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách na dárkové poukazy pro KurzyProRadost.cz, včetně platnosti a podmínek uplatnění dárkových poukazů.

🏠 Jak uplatnit dárkový poukaz KurzyProRadost.cz?

Dostali jste nebo naopak věnovali dárkový poukaz KurzyProRadost a ptáte se, jak ho uplatnit?

Naprosto jednoduše, jakmile si vyberete dárkový poukaz, který se vám líbí, tak se zaregistrujete a rovnou přihlásíte, vyplníte jméno obdarovaného a vaše osobní věnování. Poté kurz zaplatíte a následně vám dárkový poukaz dorazí do vaší mailové schránky. Pak už stačí jen vytisknout, úhledně zabalit a věnovat tomu, pro koho jste ho koupili.

Poukaz poté obdarovaný uplatní tak, že si založí svůj účet a přihlásí se, vpravo nahoře v menu najede na obrázek uživatele, vybere možnost „Uplatnit poukaz“, a pak už jen napíše kód poukazu, čímž se spustí celý zakoupený kurz.

🛒KurzyProRadost.cz cena za zaslání poukazu

KurzyProRadost.cz vám po zakoupení online kurzu automaticky zašle dárkový poukaz na vaši emailovou adresu, přičemž zaslání je samozřejmě zdarma – v rámci ceny za daný kurz.

🤑 Jak lze zaplatit na KurzyProRadost.cz?

Na KurzyProRadost.cz lze zaplatit platební kartou Visa nebo MasterCard, přímou on-line platbou z několika českých bank, které má stránka v nabídce plateb nebo klasickým bankovním převodem.