Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Firo Tour

Firo Tour je na trhu od  roku 1990. Jedná se o cestovní kancelář, která je pro Vás k dispozici jak online podobě tak v podobě kamenné prodejny, záleží tedy jen na Vás co Vám více vyhovuje. Při nákupu online zájezdu se můžete poradit přes online chat nebo telefonickou linku z proškolenými pracovníky cestovní kanceláře. Pokud rádi cestujete a jdete na jistotu s využitím služeb cestovních kanceláři je Firo Tour tou správnou volbou.

Jak získat slevový kupón Firo Tour

Poradíme Vám, jak ušetřit při nákupu zájezdu na Firo Tour a to pomocí slevových kupónů Firo Tour, které objevíte přímo na našich webových stránkách a následně uplatníte slevový kód Firo Tour při nákupu Vami zvoleného zájezdu.

Firo Tour slevy, akce, výprodeje a další

Slevy jsou individuální a pravidelně se střídají. Jednou tak máte možnost zakoupit výhodně Last Minute zájezdy, jindy zase First Minute zájezdy nebo Poznávací zájezdy. Akce Firo Tour jsou vždy zveřejněny na našich nebo jejich webových stránkách. Někdy lze také využít slevové kupóny nebo jiné slevy Firo Tour.

Platba zájezdu Firo Tour

Platba zájezdů se může velmi výrazně lišit podle typu zájezdu. Záleží při jaké akci nebo za jakých pravidel zakoupíte zájezd. Nejste-li si jisti poradí Vám zaměstnanci cestovní kanceláře v kamenných prodejnách, na jejich webových stránkách nebo na telefonní lince Firo Tour. Způsob platby záleží jen na Vás. Platit jde online kartou, převodem nebo hotově.