Nedávno expirované kupóny


🏠 Co je Firotour.cz?

Firotour.cz je cestovní kancelář působící na českém trhu již od roku 1990. Jedná se o českou společnost, která má významné zastoupení také na Slovensku.

Firotour je lídrem na trhu, který udává směr vývoje v oblasti cestovního ruchu a mnohdy otevírá českým zákazníkům dříve nedostupné destinace. Největší zastoupení v jejich nabídce tvoří letecké pobytové zájezdy, mezi nejoblíbenější patří Řecko a jejich ostrovy, Španělsko, Portugalsko, Itálie a Kypr. Nově se můžete podívat například na Korsiku, do Albánie, na ostrovy Symi či Mykonos nebo Patmos.

Firotour nenabízí ale jen rekreační zájezdy, nýbrž také poznávací, lyžařské a exotické zájezdy, letecké víkendy nebo třeba výletní plavby na lodi. Nabízí také profesionální průvodcovský servis, takže se dozvíte o dané lokalitě spoustu zajímavých informací.

Firotour provozuje ve vybraných destinacích dětské prázdninové kluby Firáček, přičemž účast je pro děti od 4 do 12 let zdarma a děti tak mohou využívat programy plné sportu, her a zábavy pod vedením profesionálních animátorů.

🤔 Kde se můžu s Firotour ubytovat a jak si můžu zájezd zarezervovat?

Přes Firotour si můžete zajet či zaletět prakticky kamkoli. Pokud vás láká dovolená, která není daleko od domova, můžete si zajet vlastní nebo autobusovou dopravou do Chorvatska, Itálie, Rakouska, na Slovensko a nebo dovolenou realizovat v České republice. Pokud chcete zažít něco úplně nového, poznat daleké země, poznat jinou mentalitu či exotiku, můžete zvolit Spojené arabské emiráty, Thajsko, Omán, Mexiko, Mauritius, Srí Lanku, Maledivy nebo třeba Dominikánskou republiku.


Chcete si zájezd najít a objednat a nevíte, jak na to?

Vyberete si typ zájezdu a zvolíte základní nebo pokročilé vyhledávaní, a pak už jen doplníte:

Kam se chystáte? – Země a destinace. Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Kdy se chystáte? - Odjezd a návrat. Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Na jak dlouho? - Délka pobytu. Zvolíte, jak dlouhou dovolenou na místě chcete strávit.

Jak chcete cestovat? -  Doprava. Zvolíte autobusovou, vlastní nebo leteckou dopravu dle nabídky.

Typ ubytování? - Kategorie hotelu. Vyberete si upřednostňovaný typ ubytování.

Jídlo a cena? - Stravování a cena. Tady si navolíte, zda chcete zájezd se stravou nebo bez ní a celkovou sumu, kolik byste do své dovolené chtěli investovat.

Kolik vás bude? - Dospělé osoby a děti. Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Firotour vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledat zájezdy“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Firotour, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se cestovat přes Firotour, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů na Firotour.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na Firotour.cz?

Jak získáte slevový kupón Firotour

Firotour nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Firotour.cz, v emailech a sms zprávách od Firotour, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro Firotour, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Firotour je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování či určitou částku, kterou vám odečtou při platbě. Vše záleží na aktuální nabídce slev od Firotour.

Poradíme Vám, jak ušetřit při nákupu zájezdu na Firo Tour a to pomocí slevových kupónů Firo Tour, které objevíte přímo na našich webových stránkách a následně uplatníte slevový kód Firo Tour při nákupu Vámi zvoleného zájezdu.

😍 Firo Tour slevy, akce, výprodeje a další

Slevy jsou individuální a pravidelně se střídají. Jednou tak máte možnost zakoupit výhodně Last Minute zájezdy, jindy zase First Minute zájezdy nebo Poznávací zájezdy. Akce Firo Tour jsou vždy zveřejněny na našich nebo jejich webových stránkách. Někdy lze také využít slevové kupóny nebo jiné slevy Firo Tour.

🤑 Platba zájezdu Firo Tour

Platba zájezdů se může velmi výrazně lišit podle typu zájezdu. Záleží při jaké akci nebo za jakých pravidel zakoupíte zájezd. Nejste-li si jisti poradí Vám zaměstnanci cestovní kanceláře v kamenných prodejnách, na jejich webových stránkách nebo na telefonní lince Firo Tour. Způsob platby záleží jen na Vás. Platit jde online kartou, převodem nebo hotově.

🤗 Jak ještě ušetřit na Firotour.cz?

Na Firotour seženete širokou nabídku zájezdů Last minute, kdy pár dní před odjezdem pořídíte daný zájezd s výraznou slevou oproti původní ceně. Kdo si chce užít luxusní dovolenou za bezkonkurenční cenu, tak si může vesele připravit kufr a jen vybírat z atraktivní nabídky zájezdů „Na poslední chvíli“, dovolenou následně zarezervovat, dobalit kufřík s radostí vyrazit na dovolenou snů.