Kde se inspirovat při výběru dekorací a jak vybrat ty správné?

Vytvořeno |

Rozhodli jste se pozměnit dekorace nebo zlepšit energii bytu?

Najít ten správný styl pro vybavení bytu není vůbec jednoduché. Je toho na trhu tolik, že nevíme odkud začít. Jaké zvolit barvy, jaký styl nebo jaký druh dekorací? Co vlastně je dostatečné a co už je moc? Někteří z nás, zejména ženy, si už jako malé vysnily svůj  ideální byt, ale co když vy prostě nevíte, protože máte pocit, že se Vám líbí vše nebo naopak nic? Vejdete do místnosti a zoufale koukáte z jedné strany na druhou a přemýšlíte, čím si zútulnit své prostředí. Vše se odvíjí od Vaší představy, podle které se je potřeba odrazit. Zaměřte se na barvy, které doma máte. Dávejte si pozor, abyste to z barvami nepřehnali a následně se Vám z bytu nestal barevný kýč. Samozřejmě existují typy lidí, kteří se potřebují obklopit různými barvami, aby se cítili dobře. Pro Vás ale může barevné šílenství působit rušivě, a vy se cítíte neklidně a roztěkaně. Pokud jste spíš klidnější povahy, máte rádi jednoduchost, vyhněte se agresivním barvám. Důležité je najít kompromis, zkuste použit dvě, tři barvy které sladíte dohromady. Barvy, které vyberete by měli ladit k sobě. Přihlédněte k barvě nábytku, podlahy a zdí a podle toho zkuste barvy nakombinovat. Na internetu najdete určitě velké množství rad a tipů, blogů a článků, kde se můžete inspirovat. Chcete-li mít byt opravdu dokonalý a nevadí Vám investovat peníze navíc, můžete se domluvit s profesionálem, který Vám sladí celý design bytu podle vašich představ a možností.

Jak si správně vybrat dekorace bytu?

Dekorace volte podle prostoru, který máte k dispozici. Změřte si svůj prostor doma a zjistěte, zda-li máte k dispozici velké místnosti nebo místnosti malé. Pokud jste zjistili, že disponujete malými prostory, určitě se zaměřte na dekorace, které opticky prostor zvětší. Pro optické zvětšení místností jsou světlé barvy základ. Nenechte se strhnout moderními trendy, pokud se Vám přímo nelíbí. Není potřeba pořizovat něco jen proto, že momentálně je to moderní. Co je moderní dnes, nemusí být moderní další rok. Počítejte s tím, že nebudete měnit Vaši domácnost každý rok podle módních trendů. Nejdůležitější je se cítit dobře.

Nakonec Vám přinášíme pár tipů na výhodné nákupy v obchodech se zaměřením nejen na domácnost, kde navíc nakoupíte výhodně pomocí akcí a slev.

Doplňky a dekorace 4home jsou zaměřeny na moderní design s velkým výběrem i pro ty nejnáročnější zákazníky a co je největší výhodou? Nakupujete zde levněji pomocí celoročních slevových kupónů 4home. Najdete zde nejen doplňky a dekorace, ale vybavíte si celou domácnost včetně osobních potřeb.

Vybrat povlečení, prostěradla a další bytový textil zkuste na Povlecemevas, kde nakupujete výhodně. Vyzkoušejte dopravu zdarma Povlecemevas na vše. Opět se jedná o obchod, kde zakoupíte zboží pro celou domácnost a osobní potřeby.

Další z obchodů, které jsou zaměřené na domácnost a kvalitní zboží je Bonprix. Zaměřte se zde například na koupelnový textil Bonprix, kde máte pravidelné slevy 20% ve výprodeji a téměř každý druhý až třetí týden navíc získáte Bonprix 10% slevu a dopravu zdarma na vše. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *