Jak si vydělat pár korun navíc

Vytvořeno |

V dnešní době se hodí každá koruna. 

Jak si zajistit pár korun navíc každý měsíc? Jaké jsou možnosti vedlejší přivýdělku bez rizika vysokých a nenávratných investic? V dnešním článku vám poradíme, kde všude lze získat pár korun navíc bez vysokých investic.

Jak si přivydělat

Prodej

V první řadě uvádíme prodej.

Zkuste se zamyslet, co vše můžete prodat. Kategorii prodej rozdělíme ještě na dvě hlavní části.

  • prodej věcí – vlastnictví

První se podívejte, co vše už nepoužíváte a jaké věci, oblečení, apod. můžete prodat. Nejen, že si přivyděláte pár korun navíc, ještě uklidíte a potěšíte někoho, kdo si danou věc koupí. 

Prodávat můžete cokoli, od oblečení, přes nábytek, stroje, obrazy, staré knihy až po součástky a starožitnosti.

  • opakovaný prodej

Druhým tipem, jak lze vydělat pár korun navíc prodejem, je opakovaný prodej.

Opakovaným prodejem myslíme takový prodej, který lze zopakovat. Například můžete takto prodávat ovoce, zeleninu, ořechy, ale také se můžete pustit do výroby malých věcí. 

Stačí vyrobit nějaký předmět, s prodejem vám mohou pomoci sociální sítě. 

Inspirace

  • vyšívané deky
  • pletené deky
  • epoxidové podnosy
  • epoxidové stoly
  • šití oblečení
  • obrazy

Nabízení služeb

Zkuste také nabídnout své služby.

Službami myslíme například doučování či trénování. Pokud jste dobří v nějakém určitém sportu, zkuste začít s jeho trénováním. Určitě najdete klientelu, která ocení vaše zkušenosti a rádi vám zaplatí za hodinovou lekci.

Můžete jak trénovat jakýkoli sport, tak doučovat jazyky, matematiku či jiné předměty, umělecké práce či cokoli, v čem jste dobří a s čím můžete pomoci ostatním.

Psaní článků

Psaní článků je také jedna z metod, jak si lze přivydělat.

Můžete psát články na vámi zvolená témata či se hlásit na poptávané texty. Je možné, že si díky vašim článků vás dokonce někdo všimne a stanete se oficiálním copywriterem pro určitou stránku a pro určitý web.

Multilevel marketing

Multilevel, neboli síťový marketing, je také jednou z možností, jak si vydělat pár korun navíc.

Jsou dvě možnosti, jak síťový marketing uchopit, a jak si lze přivydělat.

  • Rozdíl prodejní a nákupní cena produktů

Jednou z možností je přihlášení se k multilevelové společnosti, s čímž automaticky získáváte výhodnější ceny na jejich produkty. Díky prodeji si tedy vyděláte na rozdílu mezi vaší (levnější) cenou a cenou prodejní. 

  • Provizní systém

Druhým způsobem, jak si lze díky síťovému marketingu přivydělat, je díky proviznímu systému. 

V tomto případě nemusíte nic prodávat. Stačí si tvořit síť lidí (ať už prodejců, uživatelů produktů či lidí, kteří budou dále budovat síť) a díky nim získávat provize.

Každá společnost má nastavené jinak provize a také jiné ceny. Existuje spousta firem zabývající se kosmetikou, zdraví, ale také produkty pro domácnost. Dále mezi společnostmi najdeme také finanční odvětví či investice. 

Top síťové společnosti

Dedra, Herbalife, Amway, Nuskin, Mary Kay, Avon, LR a další.

Náš tip: Pro začátek Vám doporučujeme vyzkoušet Dedru, jedná se o českou firmu. Registrace Vás nic nestojí a jejich výrobky jsou tak dokonalé, že uchvátí skoro každého. Po registraci do Dedra klubu získáte automatickou slevu 23% na vše. Více informací o možnostech výdělku se dozvíte v našem rozsáhlejším článku – Jak si přivydělat s Dedrou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *