Zjistěte, proč se vyplatí koupit vysavač Dyson

Vytvořeno |

Vysavač Dyson právem patří ke špičce ve vysávání. Je oblíbený pro řadu inovativních řešení, díky kterým usnadňuje a urychluje celý úklid. Vyrábí se z odolných materiálů, které se používají na přilby na motorky, takže je mimořádně odolný. Zjistěte, jaké konkrétní přednosti z něj dělají tak oblíbeného pomocníka pro vysávání.

Slevy na vysavac Dyson

Bezsáčkový vysavač, který funguje jinak a lépe

Vysavače Dyson byly jako první vybavené technologií cyklonového odlučování nečistot. Nyní už fungují v multicyklonovém režimu a dokonale tak dokážou odloučit prach a nečistoty, aniž byste museli použít sáčky. Tato vylepšená funkce sání zajišťuje, že částice nečistot neucpávají prachový sáček filtrující vzduch. Zlepšuje se tak intenzita sání, která zůstává stejná i po delší dobu vysávání a zůstává jen dokonale vysátý povrch.

Při naplnění průhledného zásobníku jen vysavač donesete ke koši a díky technologii „zamířit a stisknout“ vypadnou všechny nečistoty ven. I čistění samotného filtru je velmi jednoduché.  Vysavač potřebu očištění oznámí na displeji. Celá část s filtrem se jedním otočením vyjme a pak už jen stačí omýt pod tekoucí vodou a nechat vyschnout.

Jedinečná technologie pojezdové koule dostane vysavač kamkoli

Jednou z hlavních vychytávek je také technologie pojezdové koule „Dyson Ball“. Zabudovaná v konstrukci vysavače, dodává vysavači Dyson na mimořádné obratnosti. A to i ve stísněných prostorech. Snižuje také těžiště vysavače, což také ulehčuje při manévrování. Díky tomu můžete měnit směr vysávání pouhým pootočením zápěstí. Nemusíte tak složitě manévrovat kolem rohů nábytku tam a sem, ale jednoduše je objedete jedním tahem.

Z akumulátorového vysavače Dyson dostanete maximum i díky jednotlivým režimům

Výkonný akumulátorový vysavač je vybavený třemi chytrými režimy, které si poradí s každým typem vysávání. Zobrazují se na LCD displeji, který ještě usnadňuje ovládání vysavače. První je režim Auto, který rozpoznává jednotlivé druhy podlah a sám přizpůsobuje potřebný výkon. Dalším je režim Eco, se kterým můžete vysávat nejdelší dobu (až jednu hodinu v kuse). Posledním režimem je Boost, který je určený pro kratší vysávání. Je totiž nejintenzivnější a dokáže zachytit vše napoprvé – od vlasů až po ty nejmenší částice.

Lehká konstrukce v kombinaci se snadnou přenositelností vám ulehčí úklid jakkoli velkých prostor. Nabíjecí vysavač Dyson vás neomezuje kabelem a můžete se tak rychle přesouvat podle potřeby.

Můžete si vybrat druh vysavače Dyson i nástavce přesně pro vaše potřeby

Vysavač Dyson se vyrábí v několika variantách, které jsou uzpůsobené konkrétním podmínkám. Nedostanete tak univerzální vysavač, který se musí poprat s prostředím, ale šikovného pomocníka. Například pro chovatele domácích mazlíčků je jeden model uzpůsobený vysávání chlupů, další si umí skvěle poradit s čištěním různých povrchů podlah, od kachliček, přes koberce až po dřevěné podlahy. Každý model navíc dostanete s několika nástavci.

Vysavače Dyson jsou se svou technologií a výbavou špičkou na trhu. Přestože je jejich cena vyšší, částečně ji vykompenzuje před nákupem uplatněná sleva Dyson.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *