Recenze Grada scaled

Recenze obchodu Grada

Vytvořeno |

Milujete knihy a vše okolo nich? Stejně tak pocit, když Vás kniha přenese kamkoliv chcete nebo se rádi učíte něčemu novému? Jistě si všímáte různých televizních a internetových reklam na různá nakladatelství, knihkupectví a prodeje všemožných knih. Je těžké se rozhodnout a zvolit mezi akcemi v cenách, levné dopravy nebo rychlejším dodáním. Nakladatelský dům Grada nabízí spoustu výhodných a zajímavých nabídek pro vášnivé čtenáře, svědomité studenty a učitele, ale také milovníky nejrůznějších hobby.

Krátká historie obchodu Grada

Grada a.s. byla založena v roce 1991 a tehdy se specializovala jen na literaturu výpočetní a počítačové techniky. První kniha byla tehdy prodána za 75Kčs. Během let postupně přijímala a přidávala další témata a žánry (management a marketing, psychologie, jazyky, účetnictví,..). Nyní je nejvíce specializovaná na odbornou literaturu.

Spolupráce

Grada spolupracuje a nabízí sortiment dalších nakladatelství, a to konkrétně: Cosmopolis, Bambook, Alferia, Metafora a Bookport. Kamenné pobočky nalezneme 2 v Čr, a to v Praze a další v Brně. Třetí pobočku bychom mohli hledat v Bratislavě.

Ocenění

V každoročních oceněních se firma Grada zlepšuje víc a víc. V roce 2020 se vyšplhala na 37. místo v nejlepších českých prodejnách a každoročně získává ocenění Grada publishing a.s.

Nejzajímavějšími žánry, které Grada nabízí je

  • zdravotnictví – velmi aktuální a populární a knihy pro lékaře, nelékařský zdravotnický personál i nižší zdravotnický personál ze všech oborů, které Vás jen napadnou. Knihy jsou vhodné pro studium na školách všech úrovní i pro samouky. Také zde naleznete knihy pro „laiky“.
  • psychologie a pedagogika – zde naleznete mnoho knih, které Vám mohou pomoci s pochopení psychologie a patopsychologie, dále běžnou i speciální pedagogiku nebo zde také můžete v knihách naleznout pomoc se složitou osobností.
  • dětská literatura – Vaše děti v knize mohou najít ponaučení, porozumění ale také probudí svoji fantazii, která jak víme, je nekonečnou studnou nápadů. Rozvoj dětské duše i mysli – zaručený s výběrem knih pro ratolesti.
  • podnikání, ekonomie a finance – zde najde pomocnou ruku v knihách každý, kdo se potřebuje naučit a vyznat ve financích, akciích, investování, ekonomice, managementu a všemu podobnému.
  • osobní rozvoj – když nevíte kudy kam nebo naopak víte přesně kudy míříte, můžou se Vám hodit knihy o osobním rozvoji, růstu a sebepoznání, komunikace. Jak a odkud se odrazit a jak dosáhnout svého cíle.

Dále v sortimentu nalezneme kuchařky a knihy z gastronomie, hobby témata, knihy o vtývarnýh a technických umění, bestsellery od klasik po nejnovější, knihy o sportech a příslušenství, omalovánky a mnoho dalších.

Opravdu velké množství knih je nabízeno v elektronické podobě jako e – knihy. Na internetových stránkách jsou uvedeny podmínky pro nákup této formy knih, včetně funkčnosti, ceně, nakládání a šifrování a autorských práv.

Porovnání cen

Co se týká porovnání cen sortimentů s jinými dodavateli a nakladatelstvím, je to těžké. Každé má svoje akční nabídky. U Grady můžete najít opravdu výborné akce, díky kterým naše peněženka tolik neutrpí. Můžete se setkat se slevou, která je například nabízena teď – 30% sleva ke 30.výročí. V každém žánru a každé rubrice naleznete filtr, podle kterého přehledně najdete, co hledáte – podle ceny, jazyku, je – li dílo novinkou na trhu nebo je – li skladem.

Slevy a slevové kódy Grada

Pravidelné slevy a slevové kódy Grada jsou vždy dostupné na našem webu. Pravidelně Vás informujeme a aktuálních akcích obchodu Grada. Sledujte nás i na Facebooku ať Vám žádná sleva neuteče.

Doprava a platba

Při nákupu nad 800 Kč nemusíte řešit dopravu – máte ji zdarma. Grada spolupracuje s dodavateli: Zásilkovna, GLS a Česká pošta. Doba dodání není nijak dlouhá, objednávku zpracují ihned, nejpozději však do 3 pracovních dnů, dodání k Vám domů trvá pár dnů, nejpozději za týden v bezpečném balení. Z vlastní zkušenosti byly knihy vždy čisté a nepoškozené – prostě opravdu nové. Pokud je balík při převzetí poškozen, podle kupních smluv jej nemusíte převzít.

Zajímavost

Velice zajímavou „vychytávkou“ je registrace. Pokud jste registrování na e-shopu Grady, při nákupu libovolných knih si můžete jako dárek vybrat z určitého, předem automaticky zvoleného, výběru vybrat knihy v hodnotě Vašeho nákupu. To znamená, že místo 4 knih Vám dle Vaší libosti může přijít až 8 knih.

Sociální sítě a internet

Samozřejmě zmíněný nakladatelský dům nezaostává a aktivně se zapojuje na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram a pravidelně informuje své zákazníky o akcích všeho druhu.

Na mnoha slevových portálech, se kterými Grada spolupracuje se nachází velmi výhodné akční ceny za zajímavé a nápadité vouchery, které můžete využít.

Dále se dá vyzdvihnout i zajímavost, že Grada nabízí inzerci pro firmy i jednotlivce. Pokud máte firmu, a chcete aby byla vidět, nakladatelství Vám může pomoct například s uvedením loga v knize. Tím i nabízí prestižní spolupráci ve vzdělávání v podobě odborné literatury. Mají výpis a stručné popisy všech autorů, kterým Grada zprostředkovává prodej jejich děl a knih. Pro amatérské pisálky a nováčky ve spisovatelství nabízejí množnost prosadit se a v případě zájmu jsou ochotni přijmout formulář s nastíněním osobnosti autora a Vaší možné budoucí knihy

Hodnocení obchodu Grada.cz

Obchod Grada.cz se pyšní uživatelským hodnocením 98% dle Heureka.cz, což je opravdu skvělý důkaz toho, že je tento obchod velice slušný a oblíbený.

My jsme s Gradou také velice spokojeni a za skvělý zákaznický servis široký sortiment knih a příznivé ceny dáváme tomuto obchodu palec nahoru.

Hodnoceni Grada dle Heureka
Panda palec nahoru

Závěr

Myslím si, že pokud víte, co hledáte, potřebujete pomoct, poradit, učit se nebo jen relaxovat prostřednictvím knih, je Nakladatelský dům Grada skvělým dodavatelem. Přehled, dobré ceny a akce, výhoda registrace, celkem rychlé a hlavně kvalitní dodání. Stojí za to zavítat na e-shop a nechat se ovládnout knihami, protože je to stejně úžasné, jako když se procházíte knihkupectvím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *