Hodinky.cz logo
Nejlepší!

Outlet na Hodinky.cz

Pokud chcete kvalitní a krásné nadčasové hodinky a chcete ušetřit, pak si jistě vyberete ze sekce Outlet na Hodinky.cz, ve které najdete hodinky starších kolekcí se slevou!

Nedávno expirované kupóny


Hodinky.cz logo
Super!

Dárek od Rosato na Hodinky.cz

Zakoupíte-li šperky značky Rosato na Hodinky.cz v celkové hodnotě nad 1599,- Kč, tak získáte dárek v podobě šňůrkového náramku Rosato v hodnotě 390,- Kč.

Vypršelo dne 12. 3. 2023

Jak ušetřit na Hodinky.cz

Hodinky.cz jsou ryze Česká společnost, jsou součástí společnosti Vivantis, která je na trhu od roku 2001. Zaměřuje se na prodej hodinek a šperků. Čekají Vás značky Casio, Apple, Citizen, Seiko, Festina a další. Šperky ocelové, titanové, stříbrné, kožené a mnoho dalších.

Jak získat a uplatnit slevový kupón Hodinky.cz?

Hodinky.cz slevový kupón najdete na našich webových stránkách pravidelně aktualizovaných k Vaší spokojenosti. Zadejte slevový kód Hodinky.cz v prvním kroku objednávky pod seznamem vybraného zboží.

Hodinky.cz výprodeje, Black Friday, slevy, akce, a další

E-shop Hodinky.cz podporují speciální vybrané akce jako Hodinky Black Friday a hodinky Dny Marianne. Mimo jsou pro Vás během roku dostupné výprodeje Hodinky a slevové kupóny Hodinky. Najdete i Hodinky slevy na vybrané druhy zboží.

Hodinky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Hodinky.cz doprava zdarma je Vám automaticky přidělena při objednávce v minimální hodnotě nad 2.000Kč. U objednávek nad 300Kč máte balné zdarma. Jinak je baln= účtováno za 20Kč. Pokud nemáte nákup nad 2.000Kč na výběr máte následující Výdejní místo Chrudim je za 15Kč, Výdejní místo Praha je za 25Kč, Uloženka/ MALL Point je za 54Kč, kurýrní služba PPL ParcelShop je za 79Kč, PPL je za 79Kč, Česká pošta je za 89Kč nebo In Time je za 79Kč.