Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Hodinky.cz

Hodinky.cz jsou ryze Česká společnost, jsou součástí společnosti Vivantis, která je na trhu od roku 2001. Zaměřuje se na prodej hodinek a šperků. Čekají Vás značky Casio, Apple, Citizen, Seiko, Festina a další. Šperky ocelové, titanové, stříbrné, kožené a mnoho dalších.

Jak získat a uplatnit slevový kupón Hodinky.cz?

Hodinky.cz slevový kupón najdete na našich webových stránkách pravidelně aktualizovaných k Vaší spokojenosti. Zadejte slevový kód Hodinky.cz v prvním kroku objednávky pod seznamem vybraného zboží.

Hodinky.cz výprodeje, Black Friday, slevy, akce, a další

E-shop Hodinky.cz podporují speciální vybrané akce jako Hodinky Black Friday a hodinky Dny Marianne. Mimo jsou pro Vás během roku dostupné výprodeje Hodinky a slevové kupóny Hodinky. Najdete i Hodinky slevy na vybrané druhy zboží.

Hodinky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Hodinky.cz doprava zdarma je Vám automaticky přidělena při objednávce v minimální hodnotě nad 2.000Kč. U objednávek nad 300Kč máte balné zdarma. Jinak je baln= účtováno za 20Kč. Pokud nemáte nákup nad 2.000Kč na výběr máte následující Výdejní místo Chrudim je za 15Kč, Výdejní místo Praha je za 25Kč, Uloženka/ MALL Point je za 54Kč, kurýrní služba PPL ParcelShop je za 79Kč, PPL je za 79Kč, Česká pošta je za 89Kč nebo In Time je za 79Kč.