Flixbus.cz logo
Super!

Slevový voucher Flixbus Instagram

Zobraz kupón

Pro aktuální slevové vouchery Flixbus doporučujeme prohlédnout sociální sítě jako Facebook a Instagram. Pravidelně se objevují poukazy na slevu, které je možné získat zdarma nebo zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Flixbus.cz logo
Báječné!

75% sleva na Flixbus

Zobraz kupón

Flixbus 75% sleva na pro vnitrostátní spoje platí pro všechny studenty a seniory i teď po tom, co stát slevy zrušil.

Jízdenku Fluxbus si kupte jako obvykle.
Vyberte Vaši kategorii senior nad 65 let či student do 26 let, (Pokračování textu…)

Flixbus.cz logo
Skvělé!

75% sleva pro studenty – Flixbus

Zobraz kupón

Studenti denního studia od 18 do 26 let v rámci celé EU mohou využít slevu 75% při cestování autobusy Flixbus. Sleva platí po celý rok a platí i mimo dojíždění do školy.

🏠 Co je Flixbus.cz?

Flixbus.cz je skvělou stránkou, díky které můžete cestovat dálkovým autobusem, a to levně a kamkoli vás napadne! Na Flixbus.cz můžete vybírat z 400 000 autobusových spojů každý den, což je neskutečné množství možností, ze kterých si vybere opravdu každý cestující. Zapomeňte na zkroucená záda za volantem automobilu či strach z létání, jízda autobusem je bezpečná, jedinečná a nesmírně komfortní, zaručeně si ji užijete, odpočinete si a načerpáte energii pro skvělý výlet či dovolenou. Ať už je účel cesty jakýkoli, je jisté, že pohodlnější než přes Flixbus.cz to nejspíš být ani nemůže.

Flixbus nabízí ty nejlevnější ceny jízdenek po Evropě, vybírejte, rezervujte včas a šetřete, jak jen se dá!

A jak na to? Prostě si jen naplánujte na Flixbus.cz, kam chcete cestovat, s kým a jakým způsobem a online vyberte a kupte jízdenku s místenkou, kdy vám vaše křeslo rozhodně nikdo nezasedne. V autobusu si poté můžete koupit levné občerstvení a nápoje, dále využívat Wi-Fi připojení a také lze po celou cestu sledovat filmy, poslouchat hudbu nebo jen prohlížet internet, a to všechno zcela zdarma! Samozřejmostí jsou zásuvky, tak se nemusíte bát, že se vám váš mobil či notebook vybije. Pokud se vám bude chtít nutně na WC, nepropadejte panice, ani tohle není v jejich skvělých autobusech problém, ve všech se totiž nachází WC.

Tip na skvělý dárek pro nadšené cestovatele je Flixbus dárkový poukaz, který můžete darovat těm, co už mají všechno a kteří než hmotné dárky upřednostňují spíše svobodu a poznávání nových míst! Fantazii se meze nekladou, tak se takovým dárkem jistě zavděčíte, jelikož možností, kam se vydat, je skoro nekonečné množství.

Cestovat do vzdálených destinací s Flixbus můžete buďto přes den, nebo také nočním autobusem a vzbudit se do jiného světa a rovnou si začít užívat.

🤔 Kam můžu s Flixbus.cz cestovat a jak si můžu jízdenku koupit?

Přes Flixbus.cz můžete koupit jízdenku do více než 2500 měst v 35 evropských zemích. Ať už vás láká cesta do Berlína či Vídně nebo chcete třeba prozkoumat italské Miláno, případně rakouské, německé či švýcarské Alpy nebo pobřeží Baltského moře, všechna přání jsou předem splněna!

A jak si cestu najít pěkně z pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Stačí mít srovnané v hlavě tyto základní informace, a pak už chybí jen krůček a můžete vyrazit...

Jen tam nebo i zpátky? První informací, kterou zaškrtnete, je to, zda se jedná o jednosměrnou cestu či zpáteční.

Kam se chystáte? Stačí vědět, odkud a kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky cesty pro vaši vysněnou lokalitu.

Kdy se chystáte? Jakmile přidáte datum, vybíráte už z konkrétních termínů cesty.

Kolik vás bude? Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupina? Jedná se o dovolenou s dětmi? Jste senior či držitel průkazu ZTP nebo ZTP/P? Vezete s sebou jízdní kolo? Pak nezapomeňte vše potřebné uvést.

Nyní klikněte na tlačítko „Vyhledat spojení“ - Zobrazí se vám nabídka jízdenek dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro kterou cestu se rozhodnete.

Chystáte se cestovat přes Flixbus.cz, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a akcí pro Flixbus.cz.

💵 Jak získat slevu na Flixbus.cz?

Jak získáte slevu na Flixbus

Flixbus nabízí mnoho slevových akcí a nabídek, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Flixbus.cz, v emailech a sms zprávách od Flixbus, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách na ubytování pro Flixbus, včetně platnosti a podmínek uplatnění těchto akcí. Každá sleva od Flixbus je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevu na konkrétní jízdenku.

🤗 Jak ještě ušetřit na Flixbus.cz?

Ušetřit můžete díky včasné rezervaci, a to až 70%, případně cestujete-li jako skupina apod.

Sleva pro děti a sleva za zpáteční jízdenku jsou notoricky známé, ale třeba informace o bezplatné jízdence pro doprovodnou osobu cestujícího se zdravotním postiženým je něčím, co není běžně známou výhodou, která jistě potěší.

Bezplatně si můžete stáhnout na Google Play skvělou aplikaci Flixbus, kde můžete všechny svoje rezervace spravovat, vyhledávat, měnit i platit, a to pohodlně, jednoduše a komfortně.