Nedávno expirované kupóny


🤗 Co je Axa-Assistance.cz?

AXA Assistance je společnost, která se specializuje na pojištění a služby pro evropský a celosvětový trh. Patří do skupiny AXA, což je jedna z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa. Založena byla před více než 200 lety a na českém trhu působí od roku 1998.

Nabízejí nejdostupnější pojištění s asistenční službou, na kterou se pojištěnci mohou kdykoli obrátit. Jejich oborem je pojištění domácnosti, automobilů, zdraví a cestovní pojištění. Jejich cestovní pojištění vyhrálo v roce 2020 prestižní ocenění Zlatá koruna, takže volbou pojištění u AXA Assistance určitě nešlápnete vedle, zcela jistě budete spokojeni a budete se pojišťovat už jen u nich.

AXA Assistance budou vašim pomocníkem v nouzi, přítelem na telefonu a podporou při nelehkých životních situacích, které mohou nastat. Díky nim budete mít klid a jistotu, že na žádný problém nebudete sami.

🤔 Jak ušetřit na AXA-Assistance.cz?

Pokud si u této pojišťovny necháte sjednat více produktů, nabídnou vám výhodnější ceny každého z nich, navrhnou prémiové služby apod. Nebojte se zeptat a zkonzultovat s jejich poradci vše, co vás zajímá a nechejte si veškeré pojistky sjednat u společnosti AXA Assistance.

💵 Jaké služby a produkty AXA-Assistance.cz nabízí?

Jaké druhy pojištění vám nabídne AXA Assistance?

Na AXA-Assistance si můžete on-line sjednat cestovní pojištění pro případ, že by se vám na dovolené nebo na poznávacím zájezdu něco stalo. Jakmile se vám v zahraničí něco stane, můžete se obrátit na asistenční službu AXA Assistance, která je svým pojištěncům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pomohou vám, ať už jste kdekoli na světě.

Nabízí tři typy cestovního pojištění, a to Excelent, Komfort a Reference. Excelent je to nejlepší, co můžete zvolit, má nejvyšší limity na léčebné výlohy, v ceně je také pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu a pojištění cesty letadlem, k tomu také ochrana vašich domácích mazlíčků. Komfort je typ pojištění při cestování po Evropě, se středně vysokými limity plnění, v ceně je pojištění zavazadel, právní asistence a odpovědnost za škodu na majetku. Pojištění Reference je vhodné pouze na krátké výlety do okolních zemí, s nejnižší výší plnění a bez dalších služeb či pojištění v ceně.

Další typ pojištění s názvem Domestic je vhodné pro všechny, kteří cestují po České republice. První variantou je Komplex, která nabízí vysoké limity plnění, úrazové pojištění, cykloasistenci, autoasistenci, navíc v ceně pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku a pojištění domácích mazlíčků. Druhou variantou je Start, ta je vhodná pro nenáročné uživatele, zahrnuje úrazové pojištění Drink povolen, v ceně je pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu na majetku a pojištění asistenčních služeb AXA.

Pro zákazníky, kteří cestují do zahraničí pravidelně a často, klidně i na delší dobu, je skvělou variantou zřízení Dlouhodobého cestovního pojištění, abyste se mohli kdykoli sebrat a jet, bez nutnosti myslet na to, že se musíte rychle pojistit před cestou. Opět jsou k dispozici tři varianty, a to Excelent, Komfort a Reference a je už jen na vás, pro jakou se rozhodnete.

Dalšími produkty, které zde nabízí, jsou Zdravotní pojištění cizinců, Travel 4 business a Právník do auta

🏠 Jaké akce má AXA-Assistance k dispozici?

Dle sezóny a aktuální nabídky AXA Assistance nabízí například velkou slevu na cestovní pojištění, na pojištění autoassistance, na pojištění domácích mazlíčků apod.
Sledujte nabídku slevových kódů a kupónů a akcí AXA Assistance na naší stránce, abyste o žádnou z výhod nepřišli.

Pojistit se můžete i individuálně, například nechat se pojistit na nejrůznější rizika podle potřeby. AXA assistance vám nabízí skvělé zákaznické služby a jedinečný osobní přístup, o čemž se při osobním nebo telefonickém kontaktu s jejich poradci můžete přesvědčit sami.

🤑 Jak si sjednat pojištění na AXA-assistance.cz?

A nyní to nejdůležitější... jak se nechat pojistit u Axa-assistance.cz?

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách, a to včetně telefonního čísla, e-mailu, kalkulačky pojištění atd. Až si zjistíte všechny potřebné informace, není žádným problémem sjednat si pojištění z pohodlí domova bez nutnosti jakéhokoli osobního jednání a složitého sepisování pojistných smluv.

🤔 Jaké další služby svým klientům AXA-assistance.cz nabízí na svých stránkách?

Pro všechny své klienty nabízí AXA assistance na svých stránkách také rubriku, kterou nazvali Rady pro cestovatele, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o zemi, kterou se chystáte navštívit, a to nejen v Evropě, ale také v Africe či v Severní Americe.

Přímo na stránkách lze také z pohodlí domova nebo ze zahraničí nahlásit pojistnou událost, veškeré rady, tipy a návody jsou vám zde k dispozici.