Jak na výdělek přes Dedra a jak nakupovat se slevou na Dedra?

Vytvořeno |

Dedra je česká značka. Dedra je ekologicky šetrný drogérie, který se vyrábí v České Skalici. V rozsáhlé nabídce obchodu Dedra koupíte vše od pracích prostředku, přes čističe koupelen po elektrické spotřebiče nebo módu. Nákup uděláte jednoduše na eshopu a společnost PPL Vám zásilku doveze. Dopravu zdarma z Dedra získáte nákupem nad 999 Kč.

Výdělek přes Dedra

Díky Dedra si ale můžete i přivydělat slušné peníze. Pokud se Vám produkty Dedra líbí, můžete ukázat Dedra katalog, který Vám přijde automaticky s první objednávkou svým známým, rodině nebo přátelům. Oni si jednoduše vyberou zboží v katalogu, vy uděláte hromadnou objednávku a získáte marži. Navíc k první, druhé a třetí objednávce na Dedra.cz získáte hodnotné dárky. Tohle je nejjednodušší způsob jak si přivydělat s Dedrou.

Stačí se jednoduše registrovat na webu Dedra.cz, použít při registraci kód 356620. Automaticky dostanete slevu 23% na všechny produkty Dedra a marži 30% na produkty Dedra, které můžete dále prodávat. Registrace je zcela zdarma a k ničemu se nezavazujete. Nemusíte udělat žádný nákup. Pozor, pokud nevyplníte Dedra slevový kód 356620, nemůžete získávat provize a nakupovat se slevou.

Dedra slevový kód, Dedra sleva

Dedra ti dá možnost úspěšného startu na prvních 6 objednávek. Co to znamená? To znamená, že při dodržení jednoduchých podmínek, dostaneš k prvním 6 objednávkám hodnotné dárky. Jaké dárky to jsou? To se dozvíš v tomto letáku:

U těchto objednávek už je předpoklad, že nakupuješ i pro své známé, něco si přivyděláš a dárky si můžeš nechat pro sebe.

Dedra využívá k prodeji takzvaný MLM marketing (multi level margeting). To znamená, že i Vy když přivedete nového prodejce, tak i z jeho prodejů získáte provizi. Provize se rozdávají až do 10. úrovně. Pokud pod sebe získáte další prodejce (Dedra koordinátory) můžete si tak udělat hezký pasivní příjem. Jednoduše svému známému pošlete emailem pozvánku do klubu Dedra a on se automaticky zaregistruje pod Vás.

Dedra výdělek

Více informací jak projít registračním procesem Dedra a jak využít Dedra slevový kód. <<<

Máte-li jakékoliv otázky týkající se Dedry, neváhejte využít k dotazům komentáře pod textem.

1 komentář pro “Jak na výdělek přes Dedra a jak nakupovat se slevou na Dedra?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *