Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Zoohit

Nikdo nechce šetřit na svých domácích mazlíčcích a chceme jim dopřát jen to nejlepší, co když ale máme možnost nakoupit kvalitní zboží pro své mazlíčky a ještě k tomu ušetřit? Ano, slyšíte správně. Na Zoohit.cz je to možné s využitím slevových kupónů Zoohit. 

Jak získat slevový kupón Zoohit 

Všechny akce Zoohit najdete na našem webu a využijete zcela zdarma při nákupu na Zoohit. 

Jak uplatnit slevový kupón Zoohit

Slevový kupón Zoohit už máme, a jak ho teď uplatnit? Je to opravdu jednoduché. Přejděte k nákupu na Zoohit.cz přes slevu nebo slevový kupón našich webových stránkách a v prvním kroku objednávky pod mezisoučtem najdete pole ,,Kód Vašeho kupónu'' kam je potřeba zkopírovat slevový kód Zoohit. 

Zoohit slevy, akce, a další

Zoohit připravuje slevové kupóny k ušetření 5-10% za Váš nákup. Setkat se můžete i se slevovým kupónem Zoohit, který Vám ušetří 250Kč. Není-li k dispozici zrovna žádný slevový kód Zoohit, nebojte se, využít lze i slevy Zoohit na vybraní druhy zboží na které není potřeba žádný kód nebo sezónní Zoohit výprodeje skladů. 

Zoohit doprava zdarma a cena poštovného

Poplatky za poštovné se týkají balíků s maximální hmotností 31 kg. Balíky, mají maximální hmotnost 31 kg. Objednávky s vyšší hmotností budou poslány ve dvou nebo více balících (v závislosti na váze). Za tyto dodatečně vzniklé náklady na zaslání je účtován od druhého balíku servisní poplatek. Výši servisního poplatku podle země doručení naleznete v přehledu na Zoohit.cz. Na klasickou hmotnost balíků získáte Zoohit poštovné zdarma při nákupu nad 799Kč. Možnosti dopravy jsou Česká pošta nebo PPL kurýrní služba.