Nedávno expirované kupóny


Jak ušetřit na Sephora

Sephora je jedním z největších distribučních řetězců kosmetiky v Evropě. Sephora nabízí kvalitní péči o vlasy, tělo, obličej, parfémy a další doplňky za přijatelné ceny.   

Jak získat slevový kupón a promo kód Sephora

Vyhledejte si všechny slevy Sephora na jednom místě a to přímo u nás. Slevy jsou aktualizované a platné. Uplatnit je můžete ihned. 

Jak uplatnit slevový kupón Sephora

Následné slevy uplatníte na Sephora.cz, kam Vás naše slevy přesměrují automaticky k uplatnění, pokud je potřeba zadat slevový kód Sehora, zadáte jej při dokončení objednávky v košíku podle instrukcí a sleva Vám bude automaticky odečtena. 

Sephora slevy, výprodeje, akce a další

Sephora Vám pravidelně rozdává malé dárky k nákupu. Dále balné již máte v ceně a tak nemusíte platit více. Sezónní výprodeje Sephora Vám ušetří 50% za zboží ve vybraných kategoriích. Pokud minete výprodej, využijte nějaký ze slevových kupónů Sephora, kdy klidně ušetříte 3O% za nákup. 

Sephora doprava zdarma a cena poštovného

V dalším kroku objednávky si vybíráte způsob dopravy a platby. Poštovné zdarma Sephora získáte zdarma při nákupu zboží v minimální hodnotě nad 1.000Kč. Cena dopravy pod částkou 1.000Kč je 79Kč. Doba doručení je 1-2dny.