Hotels.com logo
Super!

Noc zdarma na Hotels.com

Hotels má pro Vás skvělou akci. Shromážděte na svém účtu 10 noci a dostanete další noc zdarma. U vybraných ubytovacích zařízení navíc najdete tajné ceny.

Užijte si noc zdarma na Hotels.com

Nedávno expirované kupóny


Hotels.com logo
Super!

1 noc zdarma s Hotels.com

Právě teď probíhá akce kdy získáte 1 noc v hotelu zdarma při koupi 10 nocí z Hotels.com

Za každých 10 razítek získáte jednu bonusovou noc v průměrné ceně všech rezervací.

Vypršelo dne 31. 12. 2021
Hotels.com logo
Bezva!

8% slevový kód do Hotels.com

Zobraz kupón

S tímto slevovým kódem ušetříte 8% při rezervaci ubytování z Hotels.com

Platí při rezervaci pobytu uskutečněného nejpozději do 301. prosince 2021

Vypršelo dne 30. 6. 2021

🏠 Co je Hotels.com?

Hotels.com je známým zprostředkovatelem ubytování v hotelech, apartmánech, hostelech nebo i chalupách po celém světě. Najdete zde jednu z nejširších nabídek ubytování napříč celým internetem, Hotels.com nabízí stovky tisíc ubytovacích zařízení v nejrůznějších světových lokalitách, které vás jen mohou napadnout.

Hotels.com nabízí spoustu výhod pro své zákazníky, a to například možnost bezplatného zrušení u většiny nabízených hotelů, záruku nejnižší ceny s možností dorovnání slevy, bonusové noci, možnost zaplatit za hotel až na místě, nikoli předem a mnoho dalších výhod.

Pokud plánujete dovolenou, služební cestu či poznávací putování, určitě si tento rezervační server zamilujete a budete jeho služeb využívat často a stále, jelikož není moc podobně kvalitních a takhle obsáhlých internetových stránek s ubytováním. Ať už chcete cestovat po Evropě nebo kamkoli jinam po světě, najdete zde ubytování úplně všude, kam se vám zachce. A to za bezkonkurenční ceny, se skvělými recenzemi a ve výborné kvalitě ubytovacích služeb všeho druhu. Jen se nebojte a nakoukněte, jaké možnosti krásného bydlení Hotels.com nabízí a dlouho neotálejte, abyste o svůj vysněný pokoj či apartmán dlouhým váháním nepřišli.

Hotels.com se snaží nabídnout vám to nejlepší, co lze sehnat a navíc vám dokáže zajistit za dané ubytování tu nejlepší cenu. Hotels.com je tedy skvělou volbou, kde si můžete kdykoli zarezervovat vysněné ubytování a užít si díky tomu dovolenou snů se vším komfortem, který k dovolené patří.

🤔 Kde se můžu s Hotels.com ubytovat a jak si můžu ubytování zarezervovat?

Na Hotels.com můžete sehnat ubytování nejrůznějších typů a dle cenových možností každého zákazníka, a to po celém světě, kam vás jen napadne... mimo jiné zde najdete ubytování třeba i v Praze, Římě, New Yorku, v Berlíně či Londýně.

Ze zahraničních nabídek dovolené má Hotels.com k dispozici hotely a jiné typy ubytování například v těchto destinacích: Chorvatsko, Rakousko, Maledivy, Malta, Mauricius, Mallorca, Tenerife, Sardinie, Zanzibar nebo například Toskánsko.

A jak si pobyt najít v pohodlí domova a rovnou zarezervovat?

Jednoduše najedete na přehledný vyhledávač a jen se necháte vést:

Kam cestujete? – Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Příjezd a odjezd - Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Kolik vás bude - Jedete sám/sama nebo jako pár, či na skupinový pobyt? Jedná se o dovolenou s dětmi? Doplňte tyto informace do vyhledávání a Hotels.com vám najde ideální rezervaci dle vašich požadavků.

Nyní klikněte na tlačítko „Hledat“ - Zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Pak se držte pokynů webu Hotels.com, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte online za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu. Případně si můžete zvolit, že zaplatíte za svoji rezervaci až v hotelu.

Chystáte se koupit ubytování přes Hotels.com ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů pro Hotels.com.

💵 Jak získat slevový kupón na Hotels.com?

Jak získáte slevový kupón Hotels.com

Hotels.com nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách Hotels.com, v emailech a sms zprávách od Hotels.com, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách na ubytování pro Hotels.com, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od Hotels.com je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování.

🤗 Jak ještě ušetřit na Hotels.com?

Pokud na Hotels.com nebo na jiném rezervačním webu najdete nižší cenu za to samé ubytování, můžete zažádat o dorovnaní ceny a získat tak bezkonkurenční cenu za dané ubytování.

U ubytování s označením „Last minute“ seženete aktuálně platné nabídky „na poslední chvíli“ s velmi výraznou slevou, doslova za zlomek původní ceny.

Na stránkách můžete také využít pro registrované zákazníky skvělé výhody, jako například  za každých deset dní pobytu bonusovou noc zdarma, okamžité slevy a tajné ceny, které jsou přístupné pouze registrovaným klientům.