🤗 Co je Generaliceska.cz?

Generali pojišťovna funguje pro své klienty již neuvěřitelných 190 let a od roku 2019 se spojila s Českou pojišťovnou a začali používat společné jméno Generali Česká pojišťovna. Tato pojišťovna je nyní absolutní jedničkou mezi pojišťovnami v České republice, ve své evidenci má 4 miliony spokojených klientů. Generali Česká je dostupná všem občanům v České republice, najdete zde totiž více než 900 poboček, které jsou klientům k dispozici nejen ve velkých, ale také v malých městech. Pečlivě vybírá své poradce, mají jich již téměř 6000 a všichni z nich jsou vždy a za každé situace ochotni vám pomoct a poradit, případně sjednat pojištění nebo pomoct s nahlášením škody.

Tato pojišťovna si zakládá na velmi rychlé likvidaci pojistné události, na brzké kompenzaci škody a na bleskové komunikaci za každé situace a dle počtu spokojených klientů lze odhadovat, že tomu tak určitě je. Pokud si svoji nemovitost, auto či své zdraví pojistíte u Generali Česká, určitě neprohloupíte a časem dopojistíte ještě svoje děti, mazlíčky a na dovolenou nesáhnete po pojištění nikde jinde, než u Generali Česká.

🤔 Jak ušetřit na Generali Česká pojišťovna?

Pokud si u této pojišťovny necháte sjednat více produktů, nabídnou vám výhodnější ceny každého z nich, navrhnou prémiové služby apod. Nebojte se zeptat a zkonzultovat s jejich poradci vše, co vás zajímá.

💵 Jaké služby a produkty Generali Česká pojišťovna nabízí?

Jaké druhy pojištění vám nabídne Generali Česká pojišťovna?

Tato pojišťovna umí pojistit snad všechno, co vás jen napadne. Ať již potřebujete vycestovat a zřídit si Cestovní pojištění, nebo jste koupili auto a je nutno sjednat Povinné či Havarijní pojištění, jste na správné adrese. Pokud vaše domácnost či dům, byt nebo jiná nemovitost stále nemá sjednáno pojištění, nechte si navrhnout a spočítat Pojištění majetku u této pojišťovny. Samozřejmě Generali Česká nabízí také Pojištění odpovědnosti pro případ, že se vám podaří něco poškodit třetí osobě, ani v tomto případě vás tato pojišťovna nenechá ve štychu. Velmi kvalitním a výhodným produktem je v dnešní hektické době také Úrazové pojištění a v neposlední řadě taky Životní pojištění, na které by nikdo neměl zapomenout. Pokud máte drahého zvířecího mazlíčka, můžete si ho v rámci Pojištění mazlíčků nechat pojistit a nejrůznější výdaje u veterináře apod. vám Generali Česká pomůže vyřešit. Poslední z jejich nabídky je Firemní pojištění.

🏠 Jaké akce má Generali Česká k dispozici?

Dle sezóny a aktuální nabídky Generali Česká pojišťovna nabízí například velkou slevu na cestovní pojištění, na povinné ručení apod.
Sledujte nabídku slevových kódů a kupónů a akcí Generali Česká na naší stránce, abyste o žádnou z výhod nepřišli.

Pojistit se můžete i individuálně, například nechat se pojistit na nejrůznější rizika podle potřeby. Generali pojišťovna vám nabízí skvělé zákaznické služby a jedinečný osobní přístup, o čemž se při osobním nebo telefonickém kontaktu s jejich poradci můžete přesvědčit sami.

🤑 Jak si sjednat pojištění na Generaliceska.cz?

A nyní to nejdůležitější... jak se nechat pojistit u Generali Česká?

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách, a to včetně telefonního čísla, e-mailu nebo můžete využít online chatu, kalkulačky pojištění, případně navštívit některou z nejbližších poboček Generali Česká. Až si zjistíte všechny potřebné informace, není žádným problémem sjednat si pojištění z pohodlí domova.

🤔 Jaké další služby svým klientům Generali Česká pojišťovna nabízí na svých stránkách?

Pro všechny své klienty Generali Česká pojišťovna zřídila funkční a jednoduchou Klientskou zónu, kde můžete sledovat všechny své pojistné produkty, splatnost pojistek, čísla smluv, ale také zde můžete nahlásit pojistnou událost, nahrát fotky a dokumenty, které si pojišťovna vyžádá, sledovat průběh likvidace pojistné události a mnoho dalších služeb bez nutnosti někam volat nebo navštívit pobočku.

Pro své věrné klienty nabízí členství v Klientském klubu, kde své klienty dělí na platinové, zlaté, stříbrné a bronzové a dle kategorie získáváte nejrůznější výhody, jako například pojištění zdarma, své individuální poradce, garanci vyřízení pojistné události do pěti dní a mnoho dalších. Veškeré informace o tomto klubu najdete na Generaliceska.cz.

🥳 Jak si sjednat pojištění od Generali pojišťovny

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách včetně telefonního čísla, emailu nebo můžete využít online chatu. Pojištění si lze sjednat online z pohodlí domova, pokud Vám to nevyhovuje lze navštívit některou z nejbližších poboček Generali pojišťovny.