Jak ušetřit na Generali Česká Pojišťovna

Generali pojišťovna se řadí mezi největší světové pojištitele a je součástí Generali. Díky spojení s Českou pojišťovnou vznikla největší pojišťovna na České trhu. Generali má za sebou 190 letdlouhou a úspěšnou historii. Stará o 4 000 000 klientů. K dispozici máte téměř 6 000 zkušených poradců a 900 obchodních míst po celém Česku a stará o 4 000 000 spokojených klientů.

Služby, které Generali Česká pojišťovna nabízí

Jaké druhy pojištění Vám nabídce Generali pojišťovna? Nechte si zařídit cestovní pojištění Generali, životní pojištění Generali, Havarijní pojištění Generali, Pojištění majetku, pojištění domácího mazlíčka, úrazové pojištění, firemní pojištění a pojištění odpovědnosti Generali včetně povinného ručení. Pojistit se můžete i individuálně tedy nechat se pojistit na individuální rizika podle potřeby. Generali pojišťovna Vám nabízí skvělé zákaznické služby a jedinečný osobní přístup.

Generali Česká pojišťovna slevy a akce k dispozici

Informace o nabídkách, které máte k dispozici od Generali pojištovny včetně slev a slevových kupónů Generali pojišťovny najdete nejen na jejich webových stránkách ale i na našem slevovém portálu. Se slevovými kódy Generali pojišťovny můžete ušetřit za vaše pojištění.

Jak si sjednat pojištění od Generali pojišťovny

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách včetně telefonního čísla, emailu nebo můžete využít online chatu. Pojištění si lze sjednat online z pohodlí domova, pokud Vám to nevyhovuje lze navštívit některou z nejbližších poboček Generali pojišťovny.