CSOBpoj.cz logo
Bomba!

Akční sleva 20% na CSOBpoj.cz

Získejte slevu 20% při online sjednání povinného ručení na CSOBpoj.cz. Vysoké limity, nadstandardní asistenční služby a celá řada připojištění už v základu povinného ručení.

🤗 Co je CSOBpoj.cz?

ČSOB pojišťovna vznikla v roce 1992 a je pojišťovnou nabízející pojišťovací služby nejen občanům, ale i živnostníkům a firmám. Svým klientům dovedou poskytnout životní i neživotní pojištění všeho druhu. Rozsahem předepsaného pojistného se řadí mezi největší pojišťovny v České republice. Jejich vizí je přinášet lidem jistotu a dodat jim odvahu tvořit vlastní svět, jsou klientům nablízku a společně s nimi dávají pojištění nový smysl.

ČSOB pojišťovna se pyšní například tím, že jejich klienti mají v současné době nad 700 tisíc pojištěných vozů právě u jejich pojišťovny. Navíc za každou nově uzavřenou smlouvu věnují 1,- Kč na výsadbu stromů a různými jinými způsoby se aktivně podílí na pomoci charitě a těm, co jejich pomoc potřebují.

🤔 Jak ušetřit na ČSOB pojišťovna?

Pokud si u této pojišťovny necháte sjednat více produktů, nabídnou vám výhodnější ceny každého z nich, navrhnou prémiové služby apod. Nebojte se zeptat a zkonzultovat s jejich poradci vše, co vás zajímá.

💵 Jaké služby a produkty ČSOB pojišťovna nabízí?

Jaké druhy pojištění vám nabídne ČSOB pojišťovna?

U této pojišťovny si můžete pojistit svoje vozidlo. A to v různých variantách. Nabízí Povinné ručení, kde získáte vysoké limity plnění, nadstandardní asistenční služby a spoustu dalšího připojištění v samotném základu pojištění. Skvělá zpráva pro pojistníky je, že pojišťovna kryje i škody na vašem vozidle. Nabízí tři varianty tohoto produktu, a to Standard, Dominant a Premiant, kde v závislosti na ceně povinného ručení jsou taktéž i různě vysoké pojistné limity plnění a další služby. Druhým  produktem je Havarijní pojištění, kde dle zvoleného typu získáte krytí nejrůznějších potíží. Varianta Standard zahrnuje živelní pojištění, střet se zvěří, střet, pád a náraz vozidla a vandalismus, varianta Dominant vše, co předchozí, plus odcizení vozidla a poslední varianta Premiant zahrnuje ještě garanci pojistné částky. Případně můžete využít Komplexního pojištění, které vás vyjde o poznání výhodněji.

Pokud potřebujete zřídit Pojištění majetku, určitě využijte některý z produktů této pojišťovny. Nabízí Pojištění domácnosti a Pojištění stavby, obojí opět ve třech variantách dle požadavků a finančních možností klienta. Opět také nabízí možnost Komplexního pojištění, abyste výhodně pojistili jak domácnost, tak stavbu.

Následujícím produktem je Pojištění odpovědnosti, pojistí vám jak Občanskou odpovědnost pro běžné případy, tak i Odpovědnost z výkonu povolání pro zaměstnance.

Samozřejmě také nabízejí Životní pojištění, a to ve variantách jak pro celou rodinu, tak pojištění pro budoucnost vašich dětí a také pro všechny klienty, kteří chtějí žít bez obav z případných rizik spojených s jakýmkoli problémem, který může v životě nastat.

Pojištění podnikatelů nabídne jistotu pomoci v případných potížích spojených s podnikáním.

Pojištění internetových rizik zahrnuje například rizika spojena se sociálními sítěmi, nákupy na internetu, platby kartou na internetu, nabourání do internetového bankovnictví apod.

Cestovní pojištění je ta nejžádanější klasika, kterou zná každý z nás, kdo někdy někam cestoval. Pojistí vás jak pro zahraniční cesty, tak pro tuzemskou dovolenou, pro práci v zahraničí, pro milovníky adrenalinových sportů aj.

🏠 Jaké akce má ČSOB pojišťovna k dispozici?

Dle sezóny a aktuální nabídky ČSOB pojišťovna nabízí například velkou slevu na cestovní pojištění, na povinné ručení, životní pojištění, pojištění majetku apod.
Sledujte nabídku slevových kódů a kupónů a akcí pro ČSOB pojišťovnu na naší stránce, abyste o žádnou z těchto výhod nepřišli.

Pojistit se můžete i individuálně, například nechat se pojistit na nejrůznější rizika podle potřeby. ČSOB pojišťovna vám nabízí skvělé zákaznické služby a jedinečný osobní přístup, o čemž se při osobním nebo telefonickém kontaktu s jejich poradci můžete přesvědčit sami.

🤑 Jak si sjednat pojištění na CSOBpoj.cz?

A nyní to nejdůležitější... jak se nechat pojistit u ČSOB pojišťovny?

Veškeré informace k pojištění najdete na jejich webových stránkách, a to včetně telefonního čísla nebo e-mailu, podrobného popisu všech možných typů pojištění, případně můžete navštívit některou z nejbližších poboček. Až si zjistíte všechny potřebné informace, není žádným problémem sjednat si pojištění z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu času, který byste strávili návštěvou pobočky.

🤔 Jaké další služby svým klientům ČSOB pojišťovna nabízí na svých stránkách?

Pro všechny své klienty ČSOB pojišťovna zřídila funkční a jednoduchou Klientskou zónu, kde můžete sledovat všechny své pojistné produkty, splatnost pojistek, čísla smluv, ale také zde můžete nahlásit pojistnou událost, nahrát fotky a dokumenty, které si pojišťovna vyžádá, sledovat průběh likvidace pojistné události a mnoho dalších služeb bez nutnosti někam volat nebo navštívit pobočku.