Nedávno expirované kupóny


🏠 Co je CeskeKormidlo.cz?

CeskeKormidlo.cz je cestovní kancelář se sídlem v Brně, která nabízí zájezdy na nejrůznější místa. Tato CK je tady již od roku 2002 a za uplynulá léta si získala obrovské množství klientů, kteří každoročně využívají jejich nabídky. Všechny zájezdy můžete pohodlně nakoupit přímo z vašeho domova, případně na pobočce CK České Kormidlo. Ceny, za které CeskeKormidlo zájezdy nabízí, jsou výhodné, nabídky originální, ať už se rozhodnete pro wellness, poznávací či pobytový zájezd. Dostanete garanci nejnižší ceny na trhu a také si můžete sjednat výhodné cestovní pojištění za speciální cenu.

🤔 Kde se můžu s CeskeKormidlo.cz ubytovat a jak si můžu zájezd zarezervovat?

Přes CeskeKormidlo.cz si můžete zajet či zaletět na nejrůznější místa. Pokud vás láká dovolená, která není daleko od domova, můžete si zajet vlastní či autobusovou dopravou do Chorvatska, Itálie, Rakouska či do Slovinska. Pokud chcete zažít něco úplně nového, vyberte si třeba Bulharsko a tam si vyberte svoji dovolenou snů.

Chcete si zájezd najít a objednat a nevíte, jak na to?

Vyberete si typ zájezdu a zvolíte základní nebo pokročilé vyhledávaní, a pak už jen doplníte:

Kam to bude? Země a destinace. Stačí vědět, kam chcete cestovat a zadat svůj cíl do vyhledávače a hned uvidíte ty nejlepší nabídky ve vaší vysněné lokalitě.

Kdy se chystáte? Odjezd a návrat. Pokud k tomu zadáte i datum, budete mít aktuální přehled všech dostupných hotelů a ubytování ve vámi zvoleném termínu.

Délka pobytu? Zvolíte, jak dlouhou dovolenou na místě chcete strávit.

Jak cestujete? Doprava. Zvolíte vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravu dle nabídky.

Úroveň hotelu? Kategorie hotelu. Vyberete si upřednostňovaný typ ubytování.

Cena? Tady si navolíte, kolik byste do své dovolené chtěli investovat.

Hodnocení hotelu? Zde si zadáte požadované hodnocení od těch, kteří hotel navštívili před vámi.

Strava? Chcete jen snídani, večeři či obojí nebo plnou penzi? Zaškrtněte.

Typ ubytování? Nelpíte jen na hotelu? Líbí se vám ubytování v apartmánu či penzionu? Zde navolíte přesně to, co je vám blízké.

Vybavení hotelu, typ, název, vzdálenost od moře apod.? To jsou další kritéria, která si můžete navolit, aby byl vybraný zájezd co nejvíce dle vašich představ.

Nyní klikněte na tlačítko „Filtrovat“ - zobrazí se vám nabídka ubytování dle zadaných kritérií. Teď už je jen na vás, pro které se rozhodnete.

Rezervace a kontrola – máte vybráno? Pak se držte pokynů webu CeskeKormidlo.cz, dokončete svoji rezervaci. Popřípadě zaplaťte zálohu za své ubytování a vytiskněte si svou rezervaci nebo si ji uložte do svého mobilního telefonu.

Chystáte se cestovat přes CeskeKormidlo, ale chcete při tom ještě více ušetřit? Pak není nic jednoduššího, než si prohlédnout naši nabídku slev a slevových kupónů na CeskeKormidlo.cz.

💵 Jak získat slevový kupón na CeskeKormidlo.cz?

Jak získáte slevový kupón CeskeKormidlo? 

CeskeKormidlo.cz nabízí mnoho slevových akcí, slevových kódů a kupónů, které pro vás přehledně a pravidelně aktualizují. Všechny slevy a akce se dozvíte vždy včas na stránkách CeskeKormidlo.cz, v emailech a sms zprávách od CeskeKormidlo, pomocí newsletterů a na jejich facebookových stránkách. Dále můžete sledovat všechny slevy přehledně na našem webu, kde se dozvíte veškeré informace o slevách  na ubytování pro CeskeKormidlo, včetně platnosti a podmínek uplatnění slevových kupónů. Každá sleva od CeskeKormidlo je trošku jiná. Jednou získáte slevu za proklik přes tlačítko využít akci, jindy zase slevový kód na konkrétní ubytování či určitou částku, kterou vám odečtou při platbě. Vše záleží na aktuální nabídce slev od CeskeKormidlo.

🤗 Jak ještě ušetřit na CeskeKormidlo.cz?

Na CeskeKormidlo seženete širokou nabídku zájezdů Last minute, kdy pár dní před odjezdem pořídíte daný zájezd s výraznou slevou oproti původní ceně. Kdo si chce užít luxusní dovolenou za bezkonkurenční cenu, tak si může vesele připravit kufr a jen vybírat z atraktivní nabídky zájezdů „Na poslední chvíli“, dovolenou následně zarezervovat, dobalit kufřík a s radostí vyrazit na dovolenou snů. Velmi výhodné je také zarezervovat si zájezd s velkým předstihem, takzvaný First minute vyjde totiž taktéž na super cenu.

„Akce a slevy“ značí pravidelně aktualizované zájezdy, které jsou momentálně v akční nabídce za skvělou cenu, případně s dárky či bonusy navíc,

💵 Jaké jsou možnosti platby na CeskeKormidlo.cz?

Na CeskeKormidlo.cz lze za zájezd zaplatit klasickým bankovním převodem, online platební kartou Visa nebo Master Card, případně pomocí různých poukázek, například Sodexo, Benefit Plus, Flexi pass, Bonus Pass, Fokus Pass, Benefity, Edenred aj.