Bonami.cz logo
Super akce

Peníze zpět na Bonami.cz

Vánoční cashback od Bonami.cz. Každá koruna, kterou zde utratíte, Vám bude vrácena zpět na Váš Bonami účet v kreditech a vy budete moci kredity využít na další objednávky.

Nedávno expirované kupóny


Bonami.cz logo
Nejlepší akce

Poštovné zdarma na Bonami.cz

Víkend dopravy zdarma s Bonami.cz. Platí na vše kromě nadrozměrných položek. Zadejte slevový kód na konci objednávky a automaticky získáte poštovné zdarma. Platí do nedělní půlnoci.

Vypršelo dne 15. 3. 2020

Jak ušetřit na Bonami

Je na čase si vybavit nebo jen zútulnit Vaši domácnost? Pak je Bonami.cz tou správnou volbou. Nábytek, dekorace, bytový textil, ale i módní doplňky, doplňky na zahradu, do kuchyně, věci pro děti, dekorace a další nepřeberný výběr zboží. Ušetřete se slevovými kupóny Bonami každý den.

Jak získat slevový kupón Bonami

Slevové kupóny a kódy Bonami najdete u nás na webových stránkách.

Jak uplatnit slevový kupón Bonami

Slevový kupón Bonami uplatníte v prvním krku objednávky, kde zaškrtnete pole ,,Mám dárkový poukaz nebo speciální kód" a slevový kód napište do příslušného pole.

Bonami slevový kód

Bonami slevy, black Friday, akce a další

Co Vás na Bonami čeká? Zimní a letní výprodeje Bonami, slevy Bonami po celý rok. Slevové kupóny Bonami k dispozici na našich webových stránkách. Bonami pořádá dvakrát do roka velký Black Friday Bonami, kde na Vás čekají slevy až 50%. Těšit se můžete i na Bonami Dny Marianne a Bonami nákupy OnaDnes.

Bonami doprava zdarma a cena poštovného

Dopravu zdarma na Bonami získáte při nákupu v minimální hodnotě 1.000Kč. Pokud však neutratíte tolik, máte na výběr z několika dopravců podle ceny včetně doručení zboží dobírkou. Vybírat můžete z více druhů platby.